Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 178 из 227
Показано с 1,771 по 1,780 из 2264.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Отторжение (2009)

Это история любви при необычных обстоятельствах. По сюжету картины люди в спешке покидают город, небо над которым стало нефритово-зеленого цвета. Все вокруг покрывается стремительно разрастающейся зеленой плесенью, поглощающей все живое. По улице идут колонны танков и бронетехники. Некоторые пешеходы, бесцельно шатающиеся по улицам, ведут себя неадекватно — выкрикивают бессвязные предложения, машут руками и механически совершают нецелесообразные действия. Главному герою картины предстоит выяснить, что происходит с городом — вторжение инопланетного разума или последствия неудачного испытания военных?
    вопше, дуже давно його шукала (ясно шо через бабкіна), і от не так давно він з'явився в мережі. скачала, і хоч якісь не удже, глянула. відчуття дуууже двоякі. загалом, фільм мені сподобався! навіть не зважаючи на те, шо всі три частини, на які умовно можна поділити фільм, трошки розповзаються. перша частина: а-ля "28 дней спустя", апокаліпсис, ужасно нафотошоплене зелене небо, пусті вулиці, ніхто нічо не поніма. друга частина: лавсторі, дом, пес, камін, шкура медмедя, секс, всі діла. третя частина - шизаааааа, але не буду псувати перегляд іншим. весь цимес розкривається саме в заключних кадрах, коли на фоні звучить бабкінська "забери".

2.0

я піддалась мейнстріму і захотіла сходить в Конкорд на один з останніх сеансів "Прометея" Drasha склав замічательну компанію, тим більше імена двох геніальних мущін, які вальнули свого часу кіношедевр, зробили свою справу )
    тим часом, два геніальних мущіни зайнялися самоцитуванням і народили це кіно.

Рідлі Скотт, схоже, засумував за своїм товаришем-художником Х.Р. Гігером і спробував повторити кульбіт зразка 1979 року. А ніфіга не получилось. Ну точніше получилось непогано, але для тих, хто про "Чужого" не знає нічого вооопще. Тим же, для кого цей твір вписаний в ряд ікон, залишається лише поспівчувати - нічого нового. І внєдрєніє інопланетних форм в жіночий організм, і "робот-вертер", якого розриває на шматки аналогічно, ну і звісно загальний антураж.
    Справедливости ради, Ханс Руді Гігер неперевершений. Його біомеханіка варта того, щоб на неї піти і дивитися на великому екрані. Щоправда, все це ми бачили (і корабль "кільце ковбаски", і "тронну" залу, і зрештою чужого - дадада, він там теж єсть. ну майже він, зрештою, хто додивиться до кінця - побачить). Зрештою, кому Гігер близький сам по собі - рекомендую. Навіть поза сюжетом, просто для естетичної насолоди.
    З плюсів: божественно прекрасні інопланетні "інженери" - триметрові чуваки з чорними очиськами і білою шікрою. Теж, в принципі, для поціновувачів, але... "Робот-вертер", сірєчь Девід - ретроспективний кросавчєг арійської зовнішності, який до того ж умнічає ледве не єдиний з усієї команди. Решта команди щедро сипле фразами на кшталт "ми всі помремо тут, але не пустимо цю заразу на Землю" в загальному ключі спасаитєлєй світу.
    Найбільш вдалими мені здаються сцени, коли команда знаходить залу із інопланетною зброєю масового знищення а такж та, де те, що вилупилось з цієї зброї пожирає свого творця. Невдовзі правда в кадрі з"являється "чужий" і хочеться заржать гірким сміхом...
    Так само хочеться заржать, коли головна героїня скаче ака антилопа після операції а-ля кесарів розтин. Ну і всяких "лол-ів" набереться на загал.
    Сказать що кіно погане я не можу. Але післясмаку, на жаль, майже не залишає. Точніше залишає, та не той, на який сподівався. Як на мене, "Баттлшіп" веселіший буде ) А тут жеж типу з претензією...
    І трохи картінок. Місцевих мешканців безіменної планети чогось в інтернеті немає в адекватній якості. Але повірте, вони прекрасні

такі штуки слугували аборігенам тієї планети обладунками.

ну це взагалі отвал башкі. мейн тема

арійська бестія Девід

отакі от вкусняшки. а гадості хай остануться в таїні ))))

і цеєчки, єсть уже по сабжу фанарт
    http://www.kinokadr.ru/articles/2012...jockeyus.shtml
    http://captain-glitch.tumblr.com/post/24207940501
    2.0

"Луговые собачки/Lawn Dogs"

я просто скажу, що це один з найкращих фільмів, який я бачила останнім часом.

В городок для богатых, состоящий из «каталожных» особняков и идеально подстриженных газонов, переезжает еще одна семья: отвратительный папа, мама, наставляющая рога мужу при любой возможности, и чудная девочка Девон. Она не такая, как ее родители, ибо познала боль и близость смерти — ей было сделано несколько операций на сердце.

Она живет будто в сказочном мире, но при этом прекрасно видит реалии. Идеальные газоны в этом городке подстригает некто Трент, молодой парень с пулевым ранением живота, бывший спортсмен по прыжкам в воду. Между необычной девочкой и взрослым, единственным человеком, способным на проявление простых человеческих чувств, зарождается дружба…
    Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    після перегляду бібісішного Шерлока Холмса безнадьожно влюбилась в бенедикта кембербетча (ну і прізвище мені тоже!). і почала дивитись з ним фільми
    И как тебе фильмы? Мне Шерлок тоже понравился ))
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Čarlston za Ognjenku
    Описание интригующие, уже качаю ;)
    Зануда

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    "Луговые собачки/Lawn Dogs"
    дивився, дуже гарний.
    Ще, як на мій, як відомо збочений смак)), раджу фільм того ж року "Magenta".
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    И как тебе фильмы? Мне Шерлок тоже понравился ))
    та я ж кажу шо влюбилась безнадійно в того шерлока )))) обаятільна каналья!
    шукала в оригіналі той серіал і шось не найшла...

щойно додивилась "Чужая, белая и рябой" (реж. С. Соловйов, 1986 р.), який тут раніше хтось радив. Хароший фільм. Дуже. Якраз читаю про повоєнний Ташкент у Рубіної, і там теж про голубів є і це все якось дуже резонує. Гарно грає хлопчик. Я люблю, коли діти грають так, шо їм може позаздрити любий дорослий актор. Коли дивлюсь сучасні фільми, часто помічаю, шо нема достойних акторів-дітей. Всі такі, шо хочеться зразу виключити той фільм. А цей - дуже чесний у своєму молодому акторстві. Треба узнати, шо з тим актором взагалі за діла (фільми, жизнь, то да сьо).
    Новачок

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Мне Шерлок тоже понравился ))
    А я после наших Ливанова и Соломина боюсь смотреть другие - весь шарм нарушится.. :(
    Пророк

щойно глянула короткометражку "Печатников переулок, дом 3". в описі писало шо чорна комедія, і наче дійсно і чорна, і комедія, але в кінці стало грусно якось... Фільм про смерть міста (події відбуваються в старому районі Москви) і про смерть людини, фізичну і не тільки. У фільми балакають з матюками, так шо кому ріже слух – не дивіться.
    Пророк

щойно глянула "Слезы на продажу" (він же "Чарльстон для Огненки", 2008)

сюжет: Первая мировая война закончилась, в Сербии катастрофически не хватает мужчин. Женщины в каждой деревне превращаются в остервеневшие банды, которые охраняют своих выживших стариков и калек с оружием в руках, но одновременно нещадно их сексуально эксплуатируют. Кроме того в местном баре есть и ещё одно средство воспоминания о мужчинах: паучья настойка на спирту. Выпить её — и являются погибшие мужчины деревни. В деревне, о которой идёт речь, есть и ещё одна проблема: один из местных, вернувшись с войны, сошёл с ума и заминировал виноградник, который кормит всю деревню. Каждый день женщины тащат жребий, кому в этот раз идти собирать урожай. Сцены смерти, что характерно для всего балканского кино, обставлены с искромётным юмором и зрелищными аллегориями. В деревне живут две сестры — Мала Богиня и Огненка. Они хотят любви, и оправляются в трехдневное путешествие для поиска мужиков в другие деревни и города, их ждут мистические и любовные приключения.

мої враження: супер! якась чорна трагікомедія. з однієї сторони - дві жгучі дівки (де береться така краса?), які зразу викликають симпатію, і вся ця історія з пошуком кохання. а з іншого - це ж сербія, і це алегорія на постійні війни, хоч і занадто вишукано жорстока, подана в фанатсмагоричній формі. всіх чоловіків убито на війні, і дівчата, шоб їх більше не вбивали, ідуть воювати самі ("дело мужика - сидеть дома и делать детей!").

недоладність компютерної графіки і якісь недоліки по ходу фільма сприймаються як так і треба. всім дуже раджу! окрім всього цього, фільм справді смішний)
    2.0

"Реквієм", 2006
    "нікого в тобі немає. є тільки ти. якщо вони хочуть вигнати тебе, то чим це все закінчиться?" - таке враження, що єдина притомна героїня - подруга головної героїні, Міхаели, яка каже наприкінці ці слова. Ну ніби анонсовано було як кіно про вигнання демонів. Але демонів тут немає. Є люди. А з такими людьми і демонів ніяких не треба: палко віруюча родина з усіма витікаючими. І дівчина, яка хоче вчитися і жити. Паралельно у неї трапляється любов, але з її манери, з її заповзятості шизіє навіть її бойфренд. Плюс у дівчини епілепсія. Однак вона вирішує що то демони, і шукає помочі у священника (перший раз бачу священника, що палить, і взагалі якийсь він порочний з виду )))) Ну зрештою, у епілозі нам кажуть, що Міхаела померла після кількадесят сеансів екзорцизму. Дуже людський фільм....передає атмосферу 70-х, і деяким персонажам по пиці хочеться заїхати особисто ....
+ Ответить в теме
Страница 178 из 227

Теги для этой темы