Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей647Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 172 из 237
Показано с 1,711 по 1,720 из 2364.
 1. #1711
  Offline
  Пророк

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Хоттабыч, 2-е или 22-е?

 2. #1712
  Offline
  Новачок

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Смотрел недавно мультфильм "Иван Царевич и серый волк", всем советую, желательно в компании=)
 3. #1713
  Offline
  ри?

  Re: Фильмы, которые мы смотрим  Мистический триллер «Монах» — экранизация классического готического романа Мэтью Льюиса, повествующего о взлетах и падениях уважаемого испанского монаха-капуцина Амбросио, который впервые увидел свет еще в 1796 году. Действие фильма разворачивается в XVIII веке. Притворившись юной послушницей, ведьма Матильда совращает Амбросио, и это становится известно суду Инквизиции. Желание избегнуть страшных мучений и казни толкает капуцина на сговор с Дьяволом, но и здесь его поджидает обман…

  От мені подобається, що в З’єднаних Стейтах Амєрікі можна зайти в будь-який готель, взяти з гардероба чужу вєщь, витягти з чужого кармана чужої вєщі ключі від чужої тачки - і поїхати кататися Новим Орлеаном. І прімєчатєльне тут те, що жодна з камер спостереження тебе не засіче, шо імєнно ти вор і грабітєль. Бо хто подумає на вчителя англійської літєратури, котрий читає Шекспіра і водить малалєтніх ублюдків на оперу?!
 4. #1714
  Offline
  полосатік

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Зацікавило вчора оце кіно, "Той, хто пройшов крізь вогонь" — український фільм режисера Михайла Іллєнка, я так розумію вже в прокаті, але до Полтави ще не доїхав, чекаю, цікаво глянути.  Фільм розповідає про долю українського радянського військового пілота, який став вождем індіанського племені в Канаді. Описано неймовірну долю Івана Даценка, хлопця з Полтавщини. Фільм ґрунтується на реальних подіях.
 5. #1715
  Пророк

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
  Хоттабыч, 2-е или 22-е?
  Уточните о чем вы ? )
 6. #1716
  Offline
  Пророк

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Ответ Сообщение от Хоттабыч Посмотреть сообщение
  Две пули - неплохой фильмец
  Об этом фильме. Искал название - выдает только 22 пули.
 7. #1717
  Offline
  полосатік

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Вже є інформація щодо показу в Полтаві фільму "ТойХтоПройшовКрізьВогонь".
  Прем'єра в Полтаві!
  Кінотеатр "Конкорд-кіно"!
  26 січня 2012.
  Розклад:
  15:30 - акредитація преси.
  15:45 - прес-показ.
  17:45 - прес-конференція за участю: режисера-постановника Михайла Іллєнка, виконавця головної ролі - Дмитра Лінартович, виконавця ролі Смирнова - Віктор Андрієнко, а так само генерального продюсера фільму Володимира Філіппова.
  18:15 - приїзд гостей на прем'єру та фуршет.
  18:45 - прем'єрний показ фільму "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" в Полтаві!
  Нашим форумським представникам преси варто звернути увагу на прес-показ, пишуть, що для них о 15:45 фільм показуватимуть безкоштовно, якщо завчасно пройдуть акредитацію.
 8. #1718
  Offline
  Пророк

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Вчора до 4х ночі дивилась фільми з проекту під назвою "Рожденные в СССР". А почалось з того, шо Кобі розповіла про документальний проект британської телекомпанії про 20 радянських дітей яких знімали впродовж життя. Але першим втіленням був фільм, в якому б можна було простежити долю англійської дитини, з наголосом на її походження і на те, шо вона може вибитись в люде (в британському суспільстві панувала думка про те шо доля людини визначена її походженням, соціальним статусом при народженні). Вони спостерігали за 14 дітьми з 7-ми років, і знімали їх в 7, 14, 21, 28, 35, 42 і 49 років (починаючи з 1964 року). Таким був перший проект - про Британію. А в 1990 році такий проект почали знімати і в СССР. Починаючи зйомки на тлі розпаду Союза (дітей обирали з усіх усюд країни), дітям задають, здавалося б, прості і в той же час недитячі питання (Чи існує бог? Що таке смерть? Скільки грошей - це багато? Що таке перестройка? Що відбувається в країні зараз? Хто такий Горбачов?), і вони відповідають на них - з усією дитячою щирістю. Звичайно, їхні відповіді можуть вразити (особливо одного хлопчика, який предсказав переворот в країні), але просто діти обирались за такими характеристиками, шоб дивились в очі розмовляючи і говорили осмислено. В 1997 їм по 14, і в цьому фільмі вони вперше, можливо, починають і хочуть любити. Як змінились погляди 7-літніх дітей на життя, що вони думають про розпад союза - країни, в якій вони народились.
  У наступному фільмі, коли їм по 21, вони вже мають вибрати свій життєвий шлях. Цікаво подивитись, хто ким став. Не буду псувати задоволення від перегляду - словами то все-одно не передасиш. Суперраджу!
 9. #1719
  Offline
  ри?

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Ответ Сообщение от Tigrina Посмотреть сообщение
  Вже є інформація щодо показу в Полтаві фільму "ТойХтоПройшовКрізьВогонь".
  Сходили ж. Подивилися :) Хароший...
  Побачили вживу главного актьора - Хароший...
 10. #1720
  Offline
  2.0

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  хто хоче відгук на кіно, ТойХтоПройшовКрізьВогонь

  в Котляріку до речі, з 2 лютого. так шо, майте на увазі.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы