Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 170 из 227
Показано с 1,691 по 1,700 из 2264.
    Нервова, курррва

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Привіт з лазарєта!))))
    Знач, спішу поділитись переглянутим.
    Прівєт, Трієр!)))
    Рассєкая волни!
    Ах, насолоджувалась манією, що переслідувала героїню. Обожнюю психічні відхилення, їхні прояви, думки "хворих". Все у фільмі послідовно, витримано. Краєвиди, характери, гра. Єдине, що дратувало - волосся головної героїні. Хотілося його обрізати.

Прівєт, Альмодовар!)))
    Кожа, в которой я живу!
    Талановита людина, талановита в усьому. Не тільки в хірургії, а й в помсті. Як усе витончено, гарно вийшло. Я насолоджувалась. До слова, я проти "всепрощення". Усе в світі має бути покараним рівно стільки ж, скільки й винагородженим. І багатьом не хочеться, аби покарання здійснили інші руки, а не ображені. Словом, найкращий фільм про помсту!)))

І ще!
    В пошуках ще чогось, переглянула гілку.
    Народ, ви, коли пишете про кіно, хоч пишіть про що, чи є сцени насилля. А то якось: кльовий, дивитись. Не вражає. Ну комісь кльовий, а комусь нє очєнь.)))
    Мабуть таки, дость з мене Трієра. Закинула ще Антихриста. Та мать не осилю. Не люблю крові. Нудить.

Зануда

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Талановита людина, талановита в усьому. Не тільки в хірургії, а й в помсті. Як усе витончено, гарно вийшло. Я насолоджувалась. До слова, я проти "всепрощення". Усе в світі має бути покараним рівно стільки ж, скільки й винагородженим. І багатьом не хочеться, аби покарання здійснили інші руки, а не ображені. Словом, найкращий фільм про помсту!)))
    І як на твою думку, там було зґвалтування? З урахуванням того, що хлопець не знав, що дівчина страждає на розлади? А батько, знаючи це, взяв її на весілля, де і психічно врівноваженій людині буває важко перебувати. І прогледів, коли вона пішла хтозна куди....
    До "талановитого у всьому" в мене особисто більше питань.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    І як на твою думку, там було зґвалтування?
    Для мене це не стало питанням. Все ж він грубо з нею повівся, зрештою.

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    в мене особисто більше питань
    Ну, Фаб, особиста думка на те й особиста. Я не претендую на істину в останній інстанції.))) Винесла для себе таке, а ти ж мать шось інше.
    В усякому разі батько розцінив це як образу особисту, і вирішив помститися. Таким чином. А все інше - то вже все інше.
    Чи є питання тут спірні? Безумовно. Але ж ти знаєш, що доводити щось у мистецтві (від кіна до підкованої блохи) - справа невдячна.)
    ри?

Кепський лейтенант

По просьбам трудящихся короткий опис.
    Чувак-коп під час урагану спасає заключонного, шоб той не іздох у заводняющейся камері, но шото там із спиною случається йому (не знаю, якраз чай колотила). Ага. І короче він підсідає на кокс (бо мабуть сільно спина болить), і глючить і пре його неімоверно протягом всього фільма)) під час глюків і плющення намагається розвязати вбивсто родини емігрантів. Ну а по дуркє встромляє голову в разні приключєнія, в яких завязана подружка-прастітутка, торговец наркотою і нехароші мужики, шо погрожували вбити лейтенантову собаку (від обурення забула, хто там ким приходиться). Це все ясно шо надо розхльобувать.
    О! А ще він грошів торчить. Дохріна. Бо тоталізатор - опасна штука.
    Конєц приголомшує : Як ти думаєш, риби бачать сни?"

А дійсно, риби бачать сни??
    Пророк

Офтоп:
    Єдине, що дратувало - волосся головної героїні. Хотілося його обрізати.
    ой це точно
    не люблю коли так валандається
    Пророк

Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
    laithemmer, да...забув знак питання поставити...

sharasha,
    http://i27.fastpic.ru/big/2011/1210/...cf404af8a3.png

пока на больничном, глянь - из новинок.
    Отличный фильм )
    ри?

Прівєт, Альмодовар!)))
    Кожа, в которой я живу!
    Прівєт, да)))
    Теж подивилася.
    Харооооош. Нєожиданно так получилося з Вєрою-Вісетно. А шо? Нічо так розплата за нєудачноє згвалтування.
    Пророк

Всем смотреть фильм ВРЕМЯ !
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от Хоттабыч Посмотреть сообщение
    Котрий? Їх кілька.
    "Хористи". Франція, середина 20го ст. В інтернат влаштовується працювати вчитель музики. Школа для хлопчиків з проблемних сімей або ж сиріт. "Важкі" діти. Методи виховання директора досить звірські, тоді як новий вчитель знаходить підхід до дітей. Рекомендую.
    "Прислуга". Одна біла "біла ворона" пише книгу зі слів чорних хатніх робітниць. Расова дискримінація, тупість, зазнайство, людяність, відвага... Дивитися! Я дуже-дуже плакала, але фільм приємний.
    Ще один фільм про расову дискримінацію "Большие спорщики". Може, через близькість у часі перегляду цих фільмів, я їх порівнювала і мені ці два кіна "гендерні": тут чоловічий погляд на проблему, в "Прислузі" - жіночий. Вчитель готує шкільну команду до дебатів. В Америці популярні такі штуки нерозповсюджені в нас, як то: дебати, оці слова по буквам (правопис, але усний) і всякі групи підтримок. От тут про дебати. І цікаво і харашо.
    2.0

вочевидь оце
    Офтоп:
    Ответ Сообщение от Хоттабыч Посмотреть сообщение
    вісм читать Тараса Антиповича "Хронос". "Время" курить в коридорі )))
+ Ответить в теме

Теги для этой темы