Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 169 из 227
Показано с 1,681 по 1,690 из 2264.
    модератор

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Кинокомпания "FORWARD" Полтава
    Режиссеры:
    Т.Потрясаева и Т. Жаровская
    Оператор/Монтаж:
    Д. Панков
    Автор сценария:
    А. Гринченко
    Гример:
    М. Рязанова
    Фотограф:
    А. Рязанов
    Асистенты:
    К. Чебина и Я. Храмов
    В ролях:
    А. Балковая
    А. Смирнов
    А. Мыгаль
    Д. Кальченко
    Особая благодарность:
    В. Кожан
    Ю. Жаровский
    А. Маслак
    А. Макаров
    Э. Любителев
    А. Бейдык
    М. Олешко
    О. Олешко
    О. Билаш
    С. Федориенко
    А.Гранько
    Д. Грубич
    М. Зозуля
    А. Онущенко
    Т. Рудковская
    С. Бовтик
    Салон "эксклюзив"
    Музыка:
    Magnetic Man - Flying

JPM
    Пророк

laithemmer, Olio, лучше чем Девушка с татуировкой дракона / Män som hatar kvinnor (2009)
    ри?

JPM, це вопрос чи утвєрждєніє?
    Хочу глянуть європейську версію. Але боюсь, как би впєчатлєніє не іспортіть.
    Нервова, курррва

Мама тут хворіє! І на досугє продивлялася кінохвільми. Для мене сплутались день і ніч. Тому, я просто на флешку закачувала по шість фільмів і потім переглядала.. Поїхали.
    Фільми Трієра.
    1. Догвіль. Не чекала, що так довго він триватиме. При всій моїй любові до довгих сцен.... Дивилася у три заходи, бо від недуги засинала... Фільм вразив тим, що на мій погляд усе було логічно. Помста була логіною. Я на неї очікувала! Ну, не буває людей вселюб"ячих!!!
    2. Мандерлей. Логічне продовження попереднього фільму. Проте, вже не так зачепило. Якось проблема негрів зовсім не цікава. Хоча геніально створено! Вона зупинила катування, вона ж їх і продовжила! Браво, маестро!
    Фільми неТрієра.
    3. Дом. "Все умрут, а я останусь!" Так і в цьому фільмі. Тільки там померли всі без винятку. Тільки дітвора, як символ майбутнього, плескались біля річки! Геніальне повторіння сучасної Кайдашевої сім"ї!
    4. Елена. Оооо!!!! Сенсу у фільмі ноль! Проте Образи прописані і зіграні геніально!!! Бідна баба-сожитєлька вбиває багатого сожитєля! І далі по тєксту!...
    5. Мишень. Важкий, переповнений нашими реаліями і оперетами фільм. Зразу все б харашо, але потім характери конценруються, вчинки теж.... До перегляду.
    6. Меняющие реальность. Непогана казочка про Бога. Вєрующім смотрєть і уміляцца. Нєвєрующім-поржать!!!)))
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    JPM, це вопрос чи утвєрждєніє?
    Хочу глянуть європейську версію. Але боюсь, как би впєчатлєніє не іспортіть.
    после прочтения книги можно и не замораживаться- все очень печально....
    ри?
    Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    после прочтения книги можно и не замораживаться- все очень печально....
    Книжки - наступний пункт у плані дєйствій)
    Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    1. Догвіль. Не чекала, що так довго він триватиме. При всій моїй любові до довгих сцен.... Дивилася у три заходи, бо від недуги засинала... Фільм вразив тим, що на мій погляд усе було логічно. Помста була логіною. Я на неї очікувала! Ну, не буває людей вселюб"ячих!!!
    Мама молоток! Так обидно, ....а може і не дуже обидно - карочє, я єво не додивилася. Осталося дето...ммм ...два з половиной часа. Тобто я дивилася тіки півчаса, да? Ну нехай так. Я не поціновувач. Рідкісна нудятіна.
    2.0

які ж ви аднако оптімісти. я подивилась версію за 2009 рік. бажання дивитися рімейк не виникло. читать книгу також. ти більше, смисл її читать, якщо обличчя персонажам вже дав ріжисьор. тобто фантазії з прочитання нуль. і взагалі, схоже в Голівуді зовсім крайзіс, якщо вони свіжину переробляють.... до речі, Руні Мара в цьому фільмі в мене особисто викликає бажання відвернутися, настільки в неї неприємна зовнішність. тоді як шведка - суцільне замилування.

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Елена. Оооо!!!! Сенсу у фільмі ноль! Проте Образи прописані і зіграні геніально!!! Бідна баба-сожитєлька вбиває багатого сожитєля! І далі по тєксту!...
    от до речі, це змалювання дійсності хтось десь радив подивитися... але десь у мене недоскачалося. дякую, що нагадала.
    JPM
    Пророк

laithemmer, да...забув знак питання поставити...

sharasha,

Гений пластической хирургии д-р Ледгард, путем дерзких генетических экспериментов создавший искусственную человеческую кожу, ведет охоту на подонка, который много лет назад изнасиловал его дочь. Жестокость его мести не знает предела…
    пока на больничном, глянь - из новинок.
    2.0

цейво, поки не забула! поможіть найти кіно: фільм про винахідників силіконових імплантантів, один з них був чесний і правильний, а інший взявся клепати індустрію краси. запам"ятався кадр - вечірка з купою жінок, у чиїх пазухах величезні штучні цицьки. і от в цю залу завалює здається той, що правильний і чесний винахідник з жінкою, зриває з тої одяг і видно її понівечені груди. всі фшокє.
    підкажіть шо за кіно, стареньке вже. і заодно подивіться. на мене свого часу справило враження.
    модератор

+100000000000000005000000000000 к коже) фильм шикарный)
+ Ответить в теме

Теги для этой темы