Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 167 из 227
Показано с 1,661 по 1,670 из 2264.
    2.0

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Випадково почала дивитися. Актори ок, а всьо інше - смішно
    картінка красіва...
    сьогодні дивилась вибрані серії Х-файлів. хороша "довгограйка". повернути б ще дитяче зачарування..

Пророк

Вечера на хуторе близ Диканьки - который раз порадовал )
    змія болотяна ОЧКОва

подивилася нарешті "Меланхолію" Трієра. Атлічне кіно, душевне і якесь таке... яке і должно буть у Трієра.
    ри?
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    подивилася нарешті "Меланхолію" Трієра. Атлічне кіно, душевне і якесь таке... яке і должно буть у Трієра.
    Якесь таке стрьомно-гнітюче, ага)
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Якесь таке стрьомно-гнітюче, ага)
    як по мнє, то вапше атлічне! Тільки (може через то, шо дивилася збираючись на роботу) я не поняла, шо псіх-расстройство у героїні-нейдаудачной нєвєсти. а так, всьо. гуд!
    Хотя, да, гнітить трохи. після перегляду з дому виходить не хотілося. все якось пофіг стало, чи шо.
    JPM
    Пророк

Cибирь. Поздняя осень. В тайге, в заброшенной деревне живет старик — старовер Иван и его 7-летний внук Лешка. Они ждут отца мальчика, который ушел 2 года назад и не вернулся. Стая бродячих собак пожирает все живое в окрестностях. Мальчик дружит с одной из этих собак, за это старик его часто ругает. Иногда дальний родственник дядя Юра привозит им еду.
    ри?

JPM, о, і як фільм? Я вже давно дивлюся на нього, лежить на ДіскєЦе - но шото не можу заставить себе глянуть.
    Мені главноє знать - собак там стріляють?

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Хотя, да, гнітить трохи. після перегляду з дому виходить не хотілося. все якось пофіг стало, чи шо.
    Ти ж сільная дєвушка, того тебе трошки. А я стосовно такого - не сільная, і мене сільно воно пригрузило. Потом надо було шось дурнувато-сладіньке глянуть, аби розкумарило
    JPM
    Пророк

laithemmer, не стреляют...ну разве одну...а так по человеческим низменным чувствам прошелся режиссер - к просмотру 100%...матюкаються у фільмі...16+
    Нервова, курррва

Не знаю кому і шо здалося гнітючим у Меланхолії... Мене не загнітило зовсім, може не під той настрій. Дивилася як казочку якусь, ба, навіть добру...
    Навіть в кінці полегшало якось. Хотілося сказати: хух, ну, нарешті...!
    Ось, шо гнітюче. Хвільм "Женсчіна"

Ось вона втілення жіночності, краси і грації!)))) А може насправді всі жінки такі, усередині...
    Людям із слабкою психікою взагалі не рекомендую. А от тим, кому близька гендерна політика (ги-ги-ги) у первісному вигляді з масякрою всілякою - ласкаво просимо!))
    Пророк

Елки -2 посмеялся от души )
+ Ответить в теме

Теги для этой темы