Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 166 из 227
Показано с 1,651 по 1,660 из 2264.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    брєхня ))) хотя, може кому як....
    а хіба я за всіх кажу? я ж тільки за себе)

До речі, недавно передивлявся мюзикл "Мама мія".
    Чесно кажучи, мюзиклів терпіти не можу з самого дитинства, а оцей зачепив мене за живе.
    Місцями до мурашок по шкірі.
    Мюзикл, правда, вже не новий, але тим хто не дивився, категорично раджу. Причому, шукайте з субтитрами до пісень.
    Після перегляду по-другому став відноситися до творчості АББА.

2.0

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    До речі, недавно передивлявся мюзикл "Мама мія"
    пасіба за наводку. треаб буде глянути. я мюзікли люблю, і не можу знайти в цім плані однодумців )) приміром мені подобається "Сквозь вселенную" де всі пісні з репертуару Бітлз і з них виплетена історія головних героїв. здоровська штука. дивитися краще без перекладу з якими-небудь субтитрами.

Вихідні минули в перегляді серіалу про Катерину Фурцеву. Кіно хароше, а думки після нього - не дуже...
    Зануда

приміром мені подобається "Сквозь вселенную" де всі пісні з репертуару Бітлз і з них виплетена історія головних героїв
    *співає* Nothing's gonna change my wooooooorld )))))
    Да, гарний фільм, мене теж чіпляє
    Пророк

Эта дурацкая любовь - отличный фильм )
    Новачок

Нещодавно переглянув два хороші фільми: "Семь жизней" та "Кожа в которой я живу". Вони змушують задумуватись над основними аспектами нашого життя...
    2.0

тааак, щас буду громить кіно. "Девушка с татуировкой дракона" 2009 року випуску. Хто має чаянія до стрічки і ще не бачив, просьба далі не читать ))))
    Окрім цього - фільм 2011 рок утаке як рімейк, тільки в ролі чьото Джеймс Бонд.. ну тобто Крейг. а до зйомок долучилось США, так шо буде красівєнний екшен, но боюсь, за рахунок втраченої душі, яка і так неочєнь.

Отже. Зразу про плюси - красива Лізбет, головна героїня. Доволі типова і неформальна. Гарна картинка, файні люди (да, скандінави вони такі) і натуральність (чого часто бракує Голлівуду)
    І далі суб"єктивне "фе": фільм непоганий, але передбачуваний. З перших акордів стає зрозуміло, що головна героїня зазнала насилля в родині, з її поведінки, манер і ставлення до мужиків. Ну типова така поведінка, яку ми бачимо в кіно (тьху-тьху, дайбо в реалі її не бачити). Єдине непередбачуване - псевдо-ритуальні убивства тьолок фашистами (*стрелял из космоса из рогатки по инопланетянам*, не десь так...). Решта все - аж дуже передбачуване. Особливо лінія насильства над жінками, вона червоною ниткою оповиває увесь фільм. Жорстка соціаліалка, даже трошки з моралізаторством... Власне після перегляду в мене залишилось таке відчуття, що ніби питання поставили, відповідь на них дали, а навіщо, так і не ясно.
    І ще, назва: ну це все рівно що зняти про життя ВРХ фільм "Бурьонка з блакитними очима" і переповісти її нелегку історію подорожі з ферми на мясокомбінат. Ніякого сакралу навколо татуювання немає взагалі. Пару раз мелькає в кадрі під час сексу. Було б логічніше назвати "Дівчина з чорним волоссям" чи "у кльопаній куртці".
    Власне, вірю, що цей фільм знайде свого прихильника. Але як на мене, все в ньому надто просто (окрім соковитих сцен насилля спочатку над жінкою, а потмі навпаки, але художня цінність цих сцен імхо сумнівна, і весь час тебе не покидає думка "а я б йому ще й яйця відірвала"). Ну і інтрига "а бил лі мальчік" і "хто убивця".

ПС: почала дивитися тізер до 2011 року... інет тупить, але перші 30 секунд відбили бажання дивитися. шведи таки рулять. їхня Лізбет така тендітна, хоча і жорстка, певно, у ній є місце для душі. а тут - бррр... навряд чи американці скажуть щось нове у історії, переказаній майже один в один. але претензія єсть
    Пророк

Советую всем посмотреть фильм - Последняя любовь на Земле ) нужно ценить то что мы сейчас имеем )
    модератор

Бой с тенью 3, ожидал худшего, а фильм ниче такой.
    ри?

ПС: почала дивитися тізер до 2011 року... інет тупить, але перші 30 секунд відбили бажання дивитися. шведи таки рулять. їхня Лізбет така тендітна, хоча і жорстка, певно, у ній є місце для душі. а тут - бррр... навряд чи американці скажуть щось нове у історії, переказаній майже один в один. але претензія єсть
    Хочу подивитися, але все ніяк. При чому хочу в кінотеатр, і шоб людей там поменше....
    І схожу ж, але шото у мене підозра, шо у нас смаки не співпадуть і я буду в дікой фєєрічєской істєрії-захопленні від стрічки
    ри?

Перша частина була смішніша, а ця така - дууумать іногда надо, грусно вздихаааать, разноє таке. Але загалом якраз на празнік було нічо подивитися :)

Любімчик, шо тут скажеш.

Випадково почала дивитися. Актори ок, а всьо інше - смішно ))))
+ Ответить в теме

Теги для этой темы