Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 163 из 227
Показано с 1,621 по 1,630 из 2264.
    Новачок

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Tigrina - шкода)
    ні, я себе зовсім не накручую на шедевр, є сильне бажання його переглянути - я наперед ніколи не роблю висновки про фільми, чи про щось інше
    дуже цікава постать Висоцького, його творчість.
    Так що переглянути дуже хочу

ри?

Рейчел виходить заміж

Бывшая фотомодель Ким последние десять лет постоянно попадает в реабилитационные клиники. Пролежав в одной из них очередные восемь месяцев, она решает изменить свою жизнь и отправляется на свадьбу своей сестры Рейчел, чтобы восстановить отношения с семьей и привести в порядок душевное равновесие.
    2.0

подивилась "нове" кіно "На гребені хвилі"... а там, блін, Ентоні Кіддіс... тема "РедХотЧіліПерців" переслідує )) кстать, хто забув, на НСК Олімпійський перці будуть ковбасити у 2012 році. квитки вже є. кажись від 500 до 2500.
    Але про кіно... хароше кіно, і мені здається, шо я його бачила. але якесь кіно на один раз. хоча ніби "стремітся к классіке"... гарні актори - молоді, в самому соку. але от як на мене, не може буть агент ФБР пробачте, такий странний... ну в смислі може, но це неканонічно... і якось пристрасті до хвиль мені видалося замало - лише один грунтовний монолог, про те, чому ваблять хвилі...
    Пророк

"Высоцкий" - г-но. Взяли и испахабили фильм. Все вертится вокруг того, что он был наркоманом. Выпятили это. То у него ломка, то ему наркоту везут черти откуда. Потом залетают перед КГБ из-за наркоты. Неужели про гениального человека нечего было больше снять? Неужели это то самое важное, чем он прославился? Просто вырвали кусок из жизни, не самый удачный. Игра актеров хорошо, подборка их тоже, Высоский похож на себя очень. Но фильм в целом, все в куче расстроило только.
    Пророк

За Висоцького.
    На баші написали:
    ххх: Готовится к производству фильм "Безруков". Создатели не раскрывают личность актера, играющего главную роль.
    Новачок

вот почему друзья не хотят?
    нормально ли идти в кино одной, или это уже все - клиника?
    вы ходите порой одни в кино?
    Пророк

імхо, сам би в кіно ніколи не пішов.
    для мене важлива частина походу в кіно - це ділитися свіжими враженнями про перегляд з близькою людиною, яка дивилася фільм разом з тобою. )
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от ekaterina Посмотреть сообщение
    нормально ли идти в кино одной, или это уже все - клиника?
    та здрасті! Шо тут ненормального. Іноді самій навіть краще. зоседеджуєшся тільки на фільмі.
    принаймні краще, ніж "примушувати" дивитися кіно того, хто не хоче.
    Пророк

Ну, кожному своє.
    Я взагалі нічого сам робити не можу.
    інколи дуже від цього страждаю...
    Нервова, курррва

ekaterina, aneisha, обожнюю ходити в кіно сама. Пам"ятаю, як у Львові вчилася, то кожної неділі ходила на ранкові сеанси сама. Це просто кайф. Правильно Катік сказала - є можливість зосередитися на фільмі. І ще шо круто - на ранкових сеансах майже немає людей. Тобі ніхто не заважає жуванням, реготанням і мобілками! Рекомендую!)))
+ Ответить в теме

Теги для этой темы