Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 162 из 227
Показано с 1,611 по 1,620 из 2264.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    цікаво які саме
    Что он был тяжело болен, пережил клиническую смерть, что хотел уехать в Париж, что были тяжелые отношения с родными, что концерты приходилось вести впред инфарктном состоянии ...

Вчера посмотрел фильм Дом - как по мне стоит просмотра )

полосатік

Ответ Сообщение от Хоттабыч Посмотреть сообщение
    Что он был тяжело болен, пережил клиническую смерть, что хотел уехать в Париж, что были тяжелые отношения с родными, что концерты приходилось вести впред инфарктном состоянии ...
    Висоцький був хворий на алкоголізм і вживав наркотики, що власне й спричиняло відповідний стан, ті "ліки" - то ж ліки від ломки, через яку він не міг працювати.
    Творці не побоялись розкрити тему наркоманії в житті Висоцького...

А в Париж він літав періодично до своєї дружини Марини Владі, а не планував виїхати, він часто з нею подорожував по світу.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Tigrina Посмотреть сообщение
    Творці
    Власне творцем був син Висоцького. І власне, він стверджує, що картина багато в чому істоично не достовірна!
    полосатік

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    істоично не достовірна
    Звісно, це ж художній фільм, проте відображає реальні події, проблема з алкоголем і наркотиками в Висоцького таки були, це відомий факт з його біографії, і клінічна смерть - теж правда, а не видумка сценариста (Микити Висоцького). Але в першу чергу це художня історія
    модератор

Ответ Сообщение от Хоттабыч Посмотреть сообщение
    фильм Дом - как по мне стоит просмотра
    мне вообще не понравился
    Новачок

безумно хочу сходить на Высоцкого
    не могу никого вытащить из друзей
    судя по отзывам фильм хороший, очень хочу!
    Пророк

ekaterina, Вам шашечки чи їхать?
    Всмислі, відгуки цікавлять чи шукаєте з ким піти?
    Новачок

не знаю, що я шукаю - просто дуже хочу піти, друзі на даний момент таким не зацікавляться)
    самій іти і сидіти в кінотеатрі - перспектива не дуже - хоча розглядаю і її вже
    або чекати, коли зявиться в інтернеті в гарній якості і дивитися, але то вже буде не те, що в кінотеатрі
    полосатік

ekaterina, і де Ви були кілька днів тому?.. В мене була така ж ситуація, виявилось, що серед моїх друзів майже зовсім немає поціновувачів подібного кіно чи прихильників творчості Висоцького, вобщем збиралась йти сама, але в останню хвилину знайшлась компанія! Передивлятися буду, але вже пізніше вдома. Раджу сходити в будь-якому разі, але можливе і розчарування, дивлячись чого Ви чекаєте від фільму...
    Пророк

Як показує гіркий досвід, краще себе заранні на шедевр не накручувати, тоді значно приємніше від перегляду )
+ Ответить в теме

Теги для этой темы