Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 161 из 227
Показано с 1,601 по 1,610 из 2264.
    ри?

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Нарешті подивилася Исходный код.

Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    http://static.myvi.ru/kinoicon/10/2b/11024.jpg
    Іспанія, 2010 р.
    порадили глянути
    глянула сьогодні, точніше, ледве додивилась до кінця - бо затягнуте на 2 години кіно з самим обичним сценарієм, малолітніми акторками, кучой багів і рекламою (забула як вона зветься у фільмах).
    хтозна нашо мені його радили )))
    ри?

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    порадили глянути
    глянула сьогодні, точніше, ледве додивилась до кінця - бо затягнуте на 2 години кіно з самим обичним сценарієм, малолітніми акторками, кучой багів і рекламою (забула як вона зветься у фільмах).
    хтозна нашо мені його радили )))
    Слава богу, шо це не я радила)) Бо ясно шо Ялиничу таке кіно дивицця не нужно! Зря убите врємня :)
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение

Збрехала. Антіхріста ж глянула. Це ж було ужасно!! Я досі помню!! Це ж його картіна!!! Капєц!
    Це не мій режисер((((((((
    Посмотри того же режиссера - "Самый главный босс" / Direktøren for det Hele

Комедия. Местами вполне даже очень. Рекомендую.
    Пророк

кто-то на Высоцкого уже ходил? какие впечатления?
    полосатік

Після перегляду фільму “Высоцкий. Спасибо, что живой” мене накрило не на шутку і попусте, видать, не скоро, все перечитую, слухаю, дивлюся... Хоч враження від перегляду стрічки не однозначні, все ж таки вцілому фільм мені сподобався.

До речі, я ще ніколи не бачила, щоб на денному сеансі в кінотеатрі був такий аншлаг, а квитки довелось брати завчасно, бо розкупили на вихідні швидко.
    Пророк

поки вся ще під враженнями, відпишусь про друге коно за сьогодні
    "Человек с Земли" (The Man from Earth, 2007, реж. Річард Шенкман). Не так давно порадила мені його Кобі, я прочитала опис і дууууже зацікавилась, історія про те, як людина розказує про те шо прожила 14 тисяч років, скажем прямо, взволновала! щойно додивилась... і в захваті! Кіно чудєсне! побудоване на діалогах, немає відчуття натягнутих фраз, надуманих сцен, все якби... дуже природньо. ну і сама ідея, покладена в основу фільма доволі цікава і, мабуть, не затягана (я не знаю такого кіна більше, може хтось бачив? кін про реінкарнацію багато, і про безсмертних багато, а от про людину яка весь цей час жила - нє). зразу уявила, шо якби я зустріла таку людину - про шо б спитала, як би стала перевіряти). прийшла до висновку, шо знаю приблизно як та молодінька студентка шо була з професором (еммм, ну і не далеко це від правди) і питала б всяку чуш.
    вопшем, стронглі рекомендед і мастсі!
    Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    "Человек с Земли" (The Man from Earth, 2007, реж. Річард Шенкман)
    Мені це кіно порадив Фабуліст *кланяється* з такими словами: "знаю, шо ти любиш про подорожі в часі, а тут кіно... ну... не те, шоб подорож, короче, людина своїм ходом йде, але таки дооовгоо!"
    В захваті!
    Давно не дивилася такого класного кіна! Дуже шкода було, коли скінчилося і на наступний день жаліла, бо хотілося його подивитися.
    Цікаво, що питома вага сюжету і гри акторів дуже велика, бо вони не діляться на ім"я режисера, імена зірок, мільйонний бюджет, спецефекти і т.д.
    Є голе кіно - прекрасна ідея і чудове виконання.

Ще от цікавий факт про це кіно:
    Продюссер благодарит пиратов!
    История популярности этого фильма не менее интересна, чем сам фильм. Какова судьба практически любого малобюджетного независимого кино? В большинстве своем она весьма незавидна: провал в прокате, игнорирование критиками и полнейшее отсутствие интереса со стороны зрителей. И это вполне понятно и логично: независимое и малобюджетное кино при полном отсутствии звезд и рекламы вряд ли может тягаться с голливудскими блокбастерами. Однако фильм заинтересовал какого-то увлеченного научной фантастикой пирата, который выложил его экранную копию в интернете. Несколько положительных обзоров на фильм привлекли к нему внимание людей и фильм практически в одночасье стал хитом в торрент-сетях. Удивительная вещь, один из продюсеров фильма даже обратился с публичным письмом к пиратам, в котором он их поблагодарил за успех фильма. Десятки хороших отзывов от критиков, превосходные рейтинги на киносайтах, отличные продажи фильма на DVD и все это в результате пиратства
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    кто-то на Высоцкого уже ходил? какие впечатления?
    Фильм хороший и стоит просмотра, для меня было много открытий которые касались жизни Высоцкого
    Пророк

Ответ Сообщение от Хоттабыч Посмотреть сообщение
    много открытий которые касались жизни Высоцкого
    цікаво які саме
+ Ответить в теме

Теги для этой темы