Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 156 из 227
Показано с 1,551 по 1,560 из 2264.
    Новачок

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Посмотрел "Юнайтед. Мюнхенская трагедия." - хорошее кино. Фильм повествует о том, как команда переживала катастрофу 1958 года, когда самолет с командой Манчестер Юнайтед, обслуживающим персоналом, репортерами потерпел авиакатастрофу - в живых осталось 3 игрока. Было интересно посмотреть, т.к. об этой трагедии читал и болею за МЮ с 1998 года. Сказать, что это шедевр киноискусства нельзя, но как "хорошее кино" охарактеризовать можно.

Пророк

Ответ Сообщение от Lair Посмотреть сообщение
    Посмотрел "Юнайтед. Мюнхенская трагедия." - хорошее кино. Фильм повествует о том, как команда переживала катастрофу 1958 года, когда самолет с командой Манчестер Юнайтед, обслуживающим персоналом, репортерами потерпел авиакатастрофу - в живых осталось 3 игрока. Было интересно посмотреть, т.к. об этой трагедии читал и болею за МЮ с 1998 года. Сказать, что это шедевр киноискусства нельзя, но как "хорошее кино" охарактеризовать можно.
    люблю кино про футбол и футбольные клубы, нужно посмотреть обязательно )
    модератор

Один день- хороший фильм) стоит посмотреть!
    Пророк

Взрослая дочь или тест на .... - хороший семейный русский фильм )
    Добрий модер ))

Подивилася два кльових кіна: Die tödliche Maria Тома Тиквера і The Fisher King Террі Ґілліама, рекомендую.
    ри?
    "Меланхолія" Ларса фон Тріера
    Пророк

Assassination.Games. - хороший фильм )
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    "Меланхолія" Ларса фон Тріера
    Як тобі?
    ри?

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Як тобі?
    Ох, ми недавно з Фабом балакали за цей фільм. Поривалася я його виключить прямо з перших хвилин, коли пішла тягомооооотіііііінннааааа. Стримувало лише те, що це про планєту і все таке. Як мені - фільм гнітючий, нєрвний і похмурий. Але. Викликав багато емоцій. І подив, і злість, і розчарування, і захоплення, і умилєніє.
    Меланхолія дуже гарна, красіво намалювали.
    Фінальна сцена поражає канєшно. Замок мені неймовірно понравився.
    Другий раз точно не подивлюся.

Я так підозрюю, це єдиний фільм фон Трієра, який я осіліла. Догвіль вимкнула десь на середині. Рассєкая волни даже не починала дивитися, бо С. шото мені там був сказав, не помню шо, але шось нехороше (або йому сільно понравилось, шо для мене вже сразу смерть, або він сказав, шоб я не дивилася). Правда, Танцующую в тємнотє хочу попробувати, але все ніяк.

Збрехала. Антіхріста ж глянула. Це ж було ужасно!! Я досі помню!! Це ж його картіна!!! Капєц!
    Це не мій режисер((((((((
    Добрий модер ))

laithemmer, да, і не мій теж. Може, просто не такі розумні і підготовані, багато чого не помічаємо в фільмах і не розуміємо? Але мені він теж дуже гнітючий. І чим далі, тим гнітючіше. Я не додивилася. Я то увімкну ще раз і додивлюся, але коли це станеться - невідомо. Розсікаючи хвилі мені сподобався. Але пам’ятаю реакцію Сашка, він плювався далі, ніж найплювкіший верблюд. І Догвіль мені хароший і танцююча в темряві. Але оцей темп його фільмів - це шось. І атмосфера, і емоції здебільшого темні.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы