Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 147 из 227
Показано с 1,461 по 1,470 из 2264.
    Новачок

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
    Главный герой Александр, крупный бизнесмен и влиятельный человек в своем городе, после напряженного рабочего дня везет своего друга и помощника Дмитрия в ресторан. Но к удивлению Дмитрия, там их не ждут ни деловые партнеры, ни друзья в помещении вообще нет посетителей. Мужчинам придется провести время в компании молчаливых официантов и многочисленных бутылок с содержимым различной крепости. Когда дверь запирается изнутри, у двух героев на выяснение отношений остается целая ночь.
    Посмотреть стоит обязательно, но боюсь, что для Гришковца подобный люфт в сторону масс-аудитории ничем хорошим не закончится.

Пророк

Ответ Сообщение от Stefan Посмотреть сообщение
    Посмотреть стоит обязательно, но боюсь, что для Гришковца подобный люфт в сторону масс-аудитории ничем хорошим не закончится.
    Як на мене, аудиторія точно та сама, шо і в спектаклів і в книжок.
    Нервова, курррва

Хм... Типу він до того творив шось вузькоатхаузне!
    Новачок

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Хм... Типу він до того творив шось вузькоатхаузне!
    легкий налет артхаузности все таки, имхо, присутствовал.
    2.0

kobieta, стопудєй. ібо я себе заставить дивиться Грішковца тупо не можу.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    kobieta, стопудєй. ібо я себе заставить дивиться Грішковца тупо не можу.
    мммм... )
    тіки цей - я його величезна прихильниця )
    2.0

kobieta, я знаю. то про тебе і кажу. бо за рахунок мене аудиторія Грішковца не зросте, якби він не вихилявся і яких мансів не робив.

для Гришковца подобный люфт в сторону масс-аудитории ничем хорошим не закончится.
    це я на оце написала
    полосатік

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    І я розумію, шо мабуть книжка є кращою за фільм для людей, які розуміють і люблять цей жанр, цього письменника; і мабуть їм боляче дивитися кіно і бачити там якісь неточності або наплєватільство на важливі речі, які описані в книзі.
    Я спочатку подивилася першу частину потеріани, потім мені подарували книжку і тут почалось, підсіла і на книжки і на фільми. Головне в тому, коли дивишся екранізацію улюблених книг, витримати паузу між прочитанням і переглядом, бо таки ріжуть очі всі ті неточності. З 7-ю частиною в мене все буде ОК, прочитана вже давно, звісно пам’ятаю головні події, але то не перешкода для приємного перегляду :)
    2.0

Tigrina, не зна, порівнювати справа неблагодарна. Всі індивідуально.
    от наприкла, мій улюблений "Голод" з С.Сарандон, Д.Боуі і К.Денев. Книга Уітлі Страйбера цікава, а фільм красивий. Вони живуть ніби окремо. А от "Весьєгонская волчіца": книга в дитинстві довела до істерики, а фільм...ну фільм. А у Клайва Баркера, що кіно хароше, шо книга. Но кіно він теж сам ставив.
    Як на мене, книги завжди будуть цікавішими тим, хто бажає сам будувати свій візуальний світ в уяві, а не послуговуватися існуючим, кінематографічним. Хоча яким ще може бути хлопчик з фільму "Омен", але і книгу писали всід за фільмом, а не навпаки.
    Пророк

Ответ Сообщение от Tigrina Посмотреть сообщение
    Я спочатку подивилася першу частину потеріани, потім мені подарували книжку і тут почалось, підсіла і на книжки і на фільми. Головне в тому, коли дивишся екранізацію улюблених книг, витримати паузу між прочитанням і переглядом, бо таки ріжуть очі всі ті неточності. З 7-ю частиною в мене все буде ОК, прочитана вже давно, звісно пам’ятаю головні події, але то не перешкода для приємного перегляду :)
    Я вважаю, шо фільм - 5% від книги, але я якось абстрагувалася від того, шо воно має бути схоже. Оскільки книги були прочитані всі давно, то єдине, шо лишалося чекати - кіна, бо в них є хоч трохи від того світу.
+ Ответить в теме
Страница 147 из 227

Теги для этой темы