Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 146 из 227
Показано с 1,451 по 1,460 из 2264.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Дивилася "Сатисфакцию" - дуже сподобався!
    Динаміки нема нікакой, 2 актори (ну, майже), всі події - в одному залі ресторану. Але харашо п"ють і харашо балакають ).

Пророк

Фильм "Пирамида" очень понравился, еще "Generation П" тоже хороший фильм, но говорят что книга получше будет :)
    полосатік

Нарешті дочекалася: у прокат вийшла остання частина славнозвісної «потеріани» – «Гаррі Потер і Дари Смерті». Фільми про Потера виявились не такими вдалими творами, як друковані видання, але все ж таки варті уваги.
    Збираюся подивитися найближчим часом, тоді коли в Конкорді буде не лише 3D, бо я цю об'ємність не дуже люблю.
    Хоч це і казочка для малят, як кажуть більшість моїх знайомих, кепкуючи з мого захоплення цією книжково-кіношною епопеєю, але нічого не можу з собою вдіяти, люблю добрі казки!
    Частий гість

Ответ Сообщение от Хоттабыч Посмотреть сообщение
    еще "Generation П" тоже хороший фильм, но говорят что книга получше будет :)
    Книга глубже будет, фильм попсовый вышел, ИМХО.

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Дивилася "Сатисфакцию" - дуже сподобався!
    Динаміки нема нікакой, 2 актори (ну, майже), всі події - в одному залі ресторану. Але харашо п"ють і харашо балакають ).
    Фильм вроде и неплохой, но не находите вздорной отправку соперника (любовника жены) с чемоданом денег в тартарары? Фантастика похлеще Гарри Поттера. Искуственность ситуации немного не дает расслабиться при просмотре.
    ри?

Ответ Сообщение от Tigrina Посмотреть сообщение
    Нарешті дочекалася: у прокат вийшла остання частина славнозвісної «потеріани» – «Гаррі Потер і Дари Смерті». Фільми про Потера виявились не такими вдалими творами, як друковані видання, але все ж таки варті уваги.
    Збираюся подивитися найближчим часом, тоді коли в Конкорді буде не лише 3D, бо я цю об'ємність не дуже люблю.
    Хоч це і казочка для малят, як кажуть більшість моїх знайомих, кепкуючи з мого захоплення цією книжково-кіношною епопеєю, але нічого не можу з собою вдіяти, люблю добрі казки!
    А ми тоже ідьом у кіно на Потера) Можна було б і разом,.... але Кобек хоче саме на триде.
    І не погоджуся (вже який раз не погоджуюсь))), що книжки краще! Ніт, ніт і ніт! Фільми крутєцкі, а книжки - * смайл зільоної голови
    Пророк

Ответ Сообщение от панда кунгфу Посмотреть сообщение
    Фильм вроде и неплохой, но не находите вздорной отправку соперника (любовника жены) с чемоданом денег в тартарары? Фантастика похлеще Гарри Поттера. Искуственность ситуации немного не дает расслабиться при просмотре.
    Нє находітє вздорной? - Екак сформуліровал!
    Не нахожу ). Є гроші - пробує купить. По-моєму всі багаті люди пробують (і в них получається зазвичай) купити те, що їм хочеться.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    І не погоджуся (вже який раз не погоджуюсь))), що книжки краще! Ніт, ніт і ніт! Фільми крутєцкі, а книжки - * смайл зільоної голови
    В мене десь така сама ситуація з "дозорами" Лукьяненка: я не являюся фанаткою його таланту і взагалі цього жанру. А фільм "Ночной дозор" дивилася, коли вийшов і він мені був такий - непоганий. Нічого ЕДАКОГО, але не нудний. А потім вирішила, шо нада б ознайомитися з пєрвоісточніком і послухала аудіокнижку - да, в фільмі багато урізано і стиснуто, але книжку єлі дослухала, бо було нудно.

І я розумію, шо мабуть книжка є кращою за фільм для людей, які розуміють і люблять цей жанр, цього письменника; і мабуть їм боляче дивитися кіно і бачити там якісь неточності або наплєватільство на важливі речі, які описані в книзі.

І от, думаю, шо та сама ситуація в тебе з Поттером, як в мене з Ночним дозором.
    Частий гість

Не нахожу ). Є гроші - пробує купить. По-моєму всі багаті люди пробують (і в них получається зазвичай) купити те, що їм хочеться.
    И при этом вся процедура покупки подразумевает разговоры о детях, мороженом, детстве? Пускай тот приятель Гришковца (Дмитрий) совершил нечто такое. Гриша, отражая суть персонажа, мог отреагировать миллионом эмоций. По разному. Но так расстелиться перед Димой... ХарАктерный персонаж Гришковца ну никак не может расплескаться перед Дмитрием как диетический компот. А он таки расплескался. Как целая его кастрюля.
    И это никакой не режиссерский ход. А ИМХО - попытка подсунуть под подложку сурового предпринимателя тонкую натуру писавшего сценарий. Выглядит - как слон в юбке, неконгруэнтно.
    ри?

І от, думаю, шо та сама ситуація в тебе з Поттером, як в мене з Ночним дозором.
    Да, думаю, та сама. Я фільм єлі осіліла. І постійно казала: А отут не то шось показують, а отууууут зовсім все поміняли! А оце! Шо це??? Всьоооо, виключаєм!
    Пророк

Ответ Сообщение от панда кунгфу Посмотреть сообщение
    И при этом вся процедура покупки подразумевает разговоры о детях, мороженом, детстве? Пускай тот приятель Гришковца (Дмитрий) совершил нечто такое. Гриша, отражая суть персонажа, мог отреагировать миллионом эмоций. По разному. Но так расстелиться перед Димой... ХарАктерный персонаж Гришковца ну никак не может расплескаться перед Дмитрием как диетический компот. А он таки расплескался. Как целая его кастрюля.
    И это никакой не режиссерский ход. А ИМХО - попытка подсунуть под подложку сурового предпринимателя тонкую натуру писавшего сценарий. Выглядит - как слон в юбке, неконгруэнтно.
    повністю не розділяю ваші погляди на даний фільм )
    Частий гість

Ну, это такое, на то оно и творчество, чтобы не или нравиться. Меня ж тоже зацепило, только эмоции с противоположным знаком))
    Какую метафору я там увидел лично - это то, что человек, мало того, что занимается самоуничижением в присутствии третьих лиц, но еще и фиксирует сей акт на видео, и собирается отдать оригинал видеозаписи той, которой все равно. Деньги-машины - это лишь атрибуты/декорации.
+ Ответить в теме
Страница 146 из 227

Теги для этой темы