Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей647Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 144 из 237
Показано с 1,431 по 1,440 из 2364.
 1. #1431
  Offline
  ри?

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Olio, тобі сподобалась Безбрачная нідєля?? Мені - ніт((( Обидно.... таке фуфло, шо аж вздихається важко, як про це пишу.

  Зато! Пріятно удівіла комедія "Притворись моей женой"! Я там багато сміялась! Хароше) Для свого жанру, конєшно

 2. #1432
  Offline
  Зануда

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Olio, Після Donnie Darko намагаюсь переглядати все з Jake Gyllenhaal'ом. Недурне.
 3. #1433
  Offline
  Здібна учениця

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
  тобі сподобалась Безбрачная нідєля??
  )) ну, назагал трохи посміялася, і якось сумно стало як той баскетболіст-молодчик порівнював дівчину з Х'ю Хефнером)))


  Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
  Jake Gyllenhaal'ом.
  хлопець росте)))

  наостанок добила себе цим

  Потустороннее / Hereafter
  Жанр: фэнтези, драма
  Год выпуска: 2010
  Режиссер: Клинт Иствуд
  В ролях: Мэтт Дэймон, Сесиль де Франс, Тьерри Новик, Синди Майо Дэвис, Лиза Гриффитс, Джессика Гриффитс, Фергюсон Рейд, Дерек Сакакура, Джей Мор, Ричард Кайнд
  ох і затягнув Іствуд... дві години снодійного, хоч в кінці і поридала трошки
  Тpи пapaллeльныe и вcкope пepeceкaющиecя иcтopии o людяx, пoзнaвшиx cмepть. Фpaнцузcкaя жуpнaлиcткa, пepeжившaя цунaми в 2004 гoду, и нapкoмaнкa, пoтepявшaя в aвтoкaтacтpoфe oднoгo из дecятилeтниx cынoвeй-близнeцoв, oбpaщaютcя к умeющeму paзгoвapивaть c мepтвыми чeлoвeку в пoиcкax oтвeтoв и утeшeния.
 4. #1434
  Offline
  ри?

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


 5. #1435
  Offline
  Banned

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
  Пирамммида достаточно интересный фильм) на 1 раз покатит)))
  Вот еще мысль по поводу этого фильма: сколько надо еще десятилетий или веков, чтобы холопы поняли, что не правительство контролирует их какими-то там своими методами, а они контролируют правительство, и даже больше - они и есть правительство, все вместе...
  эхххххх.........
 6. #1436
  Offline
  Пророк

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  "Танцюй, кохай" - сучасне польске романтічне коно про любов між танцівником (на хвилі популярних нині талант-шоу) і дівкою, фільм з щасливим кінцем, бо іншого даже і не ждеш. дивилась просто тому шо польською, мабуть.
  "Кэнди" - фільм про подружжя героїнових наркоманів. гарна головна актриса - дуже красива. вцілому у фільмі показано поступову деградацію особистостей головних героїв, які, все таки, хочуть жити щасливо. крім того, поступово вспливають причини захоплення наркотиками - відсутність любові і здорових відносин у сім,ї, з батьками, що поступово спонукає шукати задоволення з інших джерел.
  В один день подивилась дві екранізації "Лоліти"
  перша - Стенлі Кубріка, сценарій до якого писав Набоков і затверджував акторку на роль Лоліти (на неї взяли дорослішу акторку - 14 річну Сью Лайон, як мені здалось, адже по книзі начебто має бути 12-річна). Фільм 1968 року - стилістика відповідна, нагадало трохи "Гражданина Кейна". важко порівняти з книгою, бо так і не прочитала досі.
  друга екранізація - Едріана Лайна (1997) - сподобалась чомусь більше. навіть важко сказати чому, може, більш емоційно зіграно...
  і сьогодні вранці подивилась Поколение П і лишилась дуже довольна! книгу читала вже давно, усіх дрібниць по сюжету, які не співпадали б з книгою, згадати не зможу, але знято як мені здається, дуже і дуже непогано. актор татарського іменно такий, яким я його і уявляла.

  забула про Бьютіфул! страшне мені симпатичний головний актор (аж потім коли читала за нього то оказалось шо то він же з вікі. крістіна. барселона. - а от там зовсім інша роль і був не так симпатичний). у фільмі якось ще дуже гарно знято місто - красиві дуже кадри (завжди було цікаво як от птахів зграї на фоні заходящого сонця знімають). фільм сподобався. особливо як показана суєтність життя, яка зникає у передчутті смерті.
 7. #1437
  Offline
  ри?

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Области тьмы  Цікаве кіно.
  Необичніньке. Значить чувак - така собі сіра посрєдствєнность. Тіпапісатіль. Намагається родить книгу, і нічо’ у нього не виходе. І тут случайно так, абсолютно неожиданно встрічає він шуріна, бившого баригу. Він йому заліває соловейну пісню, а потом отчалює, лишивши таблєтку для мазгов і візитку. І отут починається красата)) таблєтка виявляється волшебной!...
  Розвязка теж необична. Я була впевнена просто, що в кінці цього мучачіка грохнуть, бо ну просто всьо йшло к тому. А воно нє, живуче попалося створіння, ще й обучаєме.
  Ну вобщім, ...цікаве кіно.

  Красная шапочка :)

  В ролях: Аманда Сэйфрид, Гари Олдман, Майкл Шэнкс, Джули Кристи, Шило Фернандез, Макс Айронс, Джен Хэлли, Кармен Лавин, Коул Хэппелл, Белла Кинг, Майкл Хоган
  Соврємєнна інтерпретація.
  Хм, а волчок-то і совсєм не той, на кого надумуєш!
  Сподобався музсупровід. Тепер постійно звертаю на це увагу...або воно само якось звертається.
  Оліо, конєц фільма прямо як ми любім)))))))
 8. #1438
  Offline
  Инвалид умственного труда

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Линкольн для адвоката

  Адвокат Микки Хэллер, который практически живет в своем «Линкольне» и все бумаги держит на заднем сидении автомобиля, большую часть карьеры занимался тем, что защищал мелких сошек, но вот ему подвернулось дело всей жизни: его нанимает известный плэйбой из Беверли-Хиллз, которого обвиняют в убийстве. Неожиданный шанс оборачивается для Хэллера игрой на выживание.

  Фильм бомба. Не отпускает до последней минуты Давно такого не смотрел.
 9. #1439
  Offline
  ри?

  Re: Фильмы, которые мы смотрим
  Про фільм. Цікаво, що не перекладали ті кусочки, де Ханна розмовляла арабською, араб - французькою, главная зладєйка - німецькою, і здається був ше якийсь момент з мовами пов’язаний... Сидиш, догадуєшся))))
  І тепер понятно, шо дєвочок змалку не зря вчать за себе постоять - отак полізе якийсь хмирь лобизатися, а ти йому кіяяяя, хьяяяя, диш-диш!!!! Ну вобщім правільне це діло

  П.С. Сімпатічна альбіноска :)

  Офтоп:
  Якась напасть.... Вмикаю один фільм, а там на початку вбивають вовків. Вмикаю інший - вбивають оленя. Шозанах?! Чо’ не валіть напочатку фільма людей? дітей? старушок?!
  Блін!
  БЛІН!
 10. #1440
  Offline
  модератор

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Меняющие реальность и Слишком крута для тебя хорошие фильмы) с последнего порядочно поржал) рекомендую к просмотру)
+ Ответить в теме
Страница 144 из 237

Теги для этой темы