Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 141 из 227
Показано с 1,401 по 1,410 из 2264.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Жалко не було. Діти часто ж кажуть всякі премудрості. Вони щирі і не вміють ображати навмисне. От він такий. І він бачить світ навколо очима дитини.
    Мда, не люблю, коли дорослі як діти.
    І вже побалакала з Фабулістом - поняла, шо не нада мені такого дивитися.

2.0

Кибальчиш, хм, ентересно. як буде час і натхнення - можна і глянуть. а то шось від кіна відвернуло тимчасово.
    Зануда

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Вони щирі і не вміють ображати навмисне.
    Діти не вміють ображати навмисне? )))))))))
    А фільм гарний, да.
    Здібна учениця

Офтоп:
    Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Діти не вміють ображати навмисне? )))))))))
    просто вони це роблять щиро)))))
    Пророк

додивилась альманах "Короткое замыкание" - збірка 5 короткометражок молодих російських режисерів об'єднаних темою любові. деякі вразили дуже! "Срочный ремонт", наприклад. кожна короткометражка має чітко виражений стиль, за яким можна вгадати режисера. гарні враження після перегляду. думаю, уксі сподобається.
    осьо трейлер:
    Офтоп:

і в кінці звучить пісенька групи Пекин роу-роу "Шиги-джиги", яка ось ніяк не виходить з голови - слухаю і наспівую, така весняно-розгільдяйна

упд. забула за акторів сказати, шо майже всі пацани викликають симпатію (грає хлопчик з "Свободного плавания", де він ще так само свободно плаває, а Креветку грає чуак з "Изображая жертву", кстаті обидва фільми класні, ну і німий сапожнік Іван Добронравов). кромі може того бурята, но він не винуват
    ри?

Суини Тодд, демон-парикмахер с Флит-стрит

Якось так випав цей фільм з поля зору. Странно... Вчора випадково натрапила вночі, була щасліва!

Мммм, Бертон в своїй темі - темні тони, темні одежі, темні думки: всьо похмуро, мрачно, мрячно)))
    А Деп і Бонем Картер вже улюблена моя тема))
    Картер взагалі шедевр ходячий. Псіховані тьотки - її найбільш вдалі персонажі.

....ну і ясно ж шо ще крові багато по білих манжетах перукаря і по віконному склі перукарні
    Почала було рахувати, скільки в стрічці було перерізано горлянок, і збилась. От жаль!

А! Ще забула. Це ж кровавий музікл)))))))))

Дальше:

Екшн.

Основан на одноимённой автобиографии журналистки Элизабет Вурцель.
    Героиня фильма, юная подающая надежды журналистка, музыкальный критик, страдает от сильнейшей депресcии, возможно, связанной с разводом её родителей. Учёба в Гарварде, вечеринки, злоупотребление алкоголем и наркотики, беспорядочная половая жизнь только усугубляют её состояние. В итоге после страшного нервного срыва ей прописывают прозак, и этот препарат хотя бы внешне возвращает её к жизни.
    Пророк

Подивилася 4 короткометражку - про бурята.
    Ну, не знаю, Ялин, мні наче і бурят харош. Я не люблю, коли обижають бурятів - жалко.
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    додивилась альманах "Короткое замыкание" - збірка 5 короткометражок молодих російських режисерів об'єднаних темою любові. деякі вразили дуже! "Срочный ремонт", наприклад. кожна короткометражка має чітко виражений стиль, за яким можна вгадати режисера. гарні враження після перегляду. думаю, уксі сподобається.
    і в кінці звучить пісенька групи Пекин роу-роу "Шиги-джиги", яка ось ніяк не виходить з голови - слухаю і наспівую, така весняно-розгільдяйна
    упд. забула за акторів сказати, шо майже всі пацани викликають симпатію (грає хлопчик з "Свободного плавания", де він ще так само свободно плаває, а Креветку грає чуак з "Изображая жертву", кстаті обидва фільми класні, ну і німий сапожнік Іван Добронравов). кромі може того бурята, но він не винуват
    Перешерстила теми на форумі в пошуках свого відгуку щодо альманаху і не знайшла. Я бачила вже. Давно. В Віллі Крокодила показували. Захотілося передивитися, бо тоді враження не найкращі залишилися. Це один із небагатьох фільмів, який хотілося б подивитися самій, бо з купою народу він видався якимсь взагалі стрьомним дуже. І да, про сапожника якраз от я пам’ятаю безумовно і яскраво так - емоційно, а всі інші короткометражки тільки за допомогою трейлера згадала.
    Нервова, курррва

Поки впадло було виходити в усуботу на вулицю - дивилася хвільми. Знач так.
    Бьютіфул. Чекала більшого. Враження непогане, але сюжет не новий і нічого надзвичайного немає. Головний герой потроху помирає, Європа заповнена нелегалами, які то мруть від голоду, то від холоду, то від прикрих випадковостей. Цікаво ще, шо багато з них з дітьми. Не знаю нашо ще й дітей плодити, якшо самим податись нікуди... Але то так. Фільм якийсь залишив брудний слід. Вдруге точно не передивлятимусь. Видалила з чистим сумлінням.
    Какраки. Дещо перегукується із "Человєком у окна". Не врятував фільм навіть талант Єфремова. Не його образ. Нуднуватий, затягнутий.
    Романови. Вєнценосная сємья. Уся родина Панфілових працювала над фільмом. Про останній рік життя царської родини. Хороший історичний фільм.
    2.0

подивилась "Поцелуй вампира" з молодим Ніколасом Кейджем. Власне із принад там тільки Ніколас Кейдж ) і тьолочка-вампірша. І всьо. Шкода витрачених півтори години часу. шось мутне і муторне. псіхопатично нецікаве. скучне. ну або я не гурман. ну або це не та страва, яку варто смакувати.
    і друге "Секционний зал №4" за мотивами розповіді Стівена Кінга. Оце вже веселіше, з вкрапленнями чорного гумору і всьо такоє. всі 44 хвилини не знаєш, розрубашать живого чувачка чи нє. вопщем, варто переглянути. разова така казочка на ніч. але цілком витримана в рамках жанру.
+ Ответить в теме
Страница 141 из 227

Теги для этой темы