Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 140 из 227
Показано с 1,391 по 1,400 из 2264.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    А я намагалася подивитися Взмах крыльев бабочки і не змогла. Це часом не за Гавальдою? Дуже нагадало чомусь її "Мне бы хотелось, чтоб меня кто-нибудь где-нибудь ждал" хоча, мабуть, зовсім інші ж історії. Просто все воно якось тааааак (мнеться на стільці і нудить) ... ну ви зрозуміли
    Ой... несподівано. Нє, не зрозуміли - як тааааааак?
    Цей фільм не пов"язувала ніяк з Гавальдою, але і Гавальда і цей фільм хароші ж, приємні.
    А розкажи, чим вони тобі не хароші.

Добрий модер ))

Нудно ж. Я згодна шо вони приємні. Але їх треба споживати у спокої: коли десь на відпочинку і знаєш, шо нікуди не треба спішить, шо повільний темп якраз для тебе. Взагалі останнім часом проявляється часто частина холерика в мені і фільм виявився "не мій". Або я його в невдалий час дивилася. Хоча при перегляді згадала, шо ця спроба була далеко не першою і минулі враження були такі ж.
    Пророк

Взмах крыльев бабочки
    дуже похожі відчуття
    даже одрі тоту його не дуже спасла
    нуднувате, хоч і не абсолютне ніяке коно

Але їх треба споживати у спокої: коли десь на відпочинку і знаєш, шо нікуди не треба спішить, шо повільний темп якраз для тебе.
    оце так само подумала про фільм про "якісь дві баби совсем заврались" (забула як їх звати бо францужонки), хтось бачив?
    упд. найшла: селин и джоли совсем заврались. хіба шо париж красивий на фоні)))
    Добрий модер ))

Я - Сем
    Дуже емоційний і світлий фільм. Про чоловіка, що зупинився в розвитку на рівні 7ми річного хлопчика. І от в нього з’являється дочка. А коли вона підростає до 7ми років соціальна служба вирішує, шо треба шось з цим дєлать. Ну далі суд і всякі труднощі. Кльовий фільм. А в ролі Сема Шон Пенн!!! Він просто мегасуперпуперкльовий! Всім раджу.
    Пророк

Я - Сем
    Дуже емоційний і світлий фільм. Про чоловіка, що зупинився в розвитку на рівні 7ми річного хлопчика. І от в нього з’являється дочка. А коли вона підростає до 7ми років соціальна служба вирішує, шо треба шось з цим дєлать. Ну далі суд і всякі труднощі. Кльовий фільм. А в ролі Сема Шон Пенн!!! Він просто мегасуперпуперкльовий! Всім раджу.
    Прямо таки СВІТЛИЙ фільм?
    Написала так, шо наче хочеться і подивитися, але чоловік, який страждає на аутизм... я вже відчуваю, шо мені весь фільм буде його жалко або ще шось таке неприємне.
    Ану розкажи докладніше, чи не було жалко.
    2.0

я дофіга давно нічьо не дивилась. а тут випадково натрапила на фільм "Біла массаї". З дибільним вродьби сюжетом - європейська успішна жінка поїхала з коханим в Африканську саванну, здибала там аборигена племені масаї, полюбила його, покинула свого друга, продала бізнес на "большой землі" і поїхала жити в плем"я. Але фільм нібито на реальних подіях базований, картинка красива, і всі відчуття героїв передаються тобі. В естетичному плані цікавий фільм, залишає по собі післясмак, головне не думати про тупость ситуації. ))) Резюме: просто і передбачувано, але актори переконливі.
    Нервова, курррва

А ось і авторка з дочкою від аборигена. Я книжку ще в Німеччині читать починала. Але осіліла небагато, бо важко було читать німецькою.

І справді, коли дивишся, то весь фільм думаєш, шо героїня придурашина. Але ж було таке. Може пані захтілось екстріму. Мені не сподобалась актриса, зовнішність відштовхуюча якась. І гра, я б не сказала, шо хороша. Негрик гарно зіграв.
    2.0

sharasha, а мені і актриса сподобалась, і актор. просто актриса схожа на Уму Турман, а ти її не любиш. )))
    Частий гість

Еще с послевкусием - "Монстр" с замечательной американской активисткой, комсомолкой, спортсменкой и просто красавицей (но не в этом фильме) Шарлиз Терон. Кинушка про первую американскую серийную убийцу женсчину, замешанная на романтической истории любви двух однополых дам.
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Прямо таки СВІТЛИЙ фільм?
    Написала так, шо наче хочеться і подивитися, але чоловік, який страждає на аутизм... я вже відчуваю, шо мені весь фільм буде його жалко або ще шось таке неприємне.
    Ану розкажи докладніше, чи не було жалко.
    Жалко не було. Діти часто ж кажуть всякі премудрості. Вони щирі і не вміють ображати навмисне. От він такий. І він бачить світ навколо очима дитини.
+ Ответить в теме
Страница 140 из 227

Теги для этой темы