Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 14 из 227
Показано с 131 по 140 из 2264.
    part of me

Re: Фильмы которые мы смотрим

Мені "Ирония судьбы" дуже не сподобалася, я подивився 10 хв., але фігня рідкісна. Це ж треба було так хотіти грошей, щоб споганити фільм, який кожна сім'я дивилася на Новий рік з року в року, продовженням з ідіотським сценарієм і поганим підбором акторів. Я вже мовчу про відчуття, коли бачиш старих акторів, у яких вже вставні щелепи, обвисле пузо і шкіра.

Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Мені "Ирония судьбы" дуже не сподобалася, я подивився 10 хв., але фігня рідкісна. Це ж треба було так хотіти грошей, щоб споганити фільм, який кожна сім'я дивилася на Новий рік з року в року, продовженням з ідіотським сценарієм і поганим підбором акторів. Я вже мовчу про відчуття, коли бачиш старих акторів, у яких вже вставні щелепи, обвисле пузо і шкіра.
    Ну, хоть не стреляют :)... Для России это уже нормал.
    Гуру

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Спізнився. Вже бачили.
    дык я некуда и не спешил )))))) Да и не спрашивал..видел ли кто или нет--просто мне понравился вот и советую тем кто не видел...
    ри?

У день святого Валентина пішов фільм "Крутая Джорджия". У дужках поруч було написано "комедія", але мені здається це більше мелодрама)))
    А ще вже по якому разу дивлюся "Доказательство смерти" Квентіна Тарантіно і все ніяк не можу додивитися ))))))))))
    ya_solni6ko
    Гість

Я недавно посмотрела "Джейн Остин" - прям очень за душу взяло, но это больше барышням фильм подходит. Красивая мелодрама основана на биографии писательницы
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Зате кашмарік "30 дней ночи" доволі таке нічого. Кровіща в усі боки, відкушені вуха, відірвані руки, відрубані голови - все, як лікар приписав))))! Правда у кінці довелося брать шмаркачика, але то пусте. Зате було цікаво, чим все закінчиться - і закінчилося ж, ЗАКІНЧИЛОСЯ ОНО АЖ ЯК! Уммммм.....
    Вчора думала, шо подивитися і згадала, шо одна хароша дівчинка шось там казала про 30 днів ночі. Подивилася. Не сподобався. Навіть шукала шоб його зробити в іншій кімнаті, поки "дивилася". Кінець дивний. Шмаркачик не знадобився, бо мені не сподобалася актриса, а там тільки її могло бути шкода.
    ри?

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Вчора думала, шо подивитися і згадала, шо одна хароша дівчинка шось там казала про 30 днів ночі. Подивилася. Не сподобався. Навіть шукала шоб його зробити в іншій кімнаті, поки "дивилася". Кінець дивний. Шмаркачик не знадобився, бо мені не сподобалася актриса, а там тільки її могло бути шкода.
    І шо, ото не було шкода дядю? Він жеж на її руцях умер!!!! Це ж так.... Я ридало і розвоцькувало соплі по лицю))) Не скажу, шо фільм - шедевр, але мені понаравився....хоча другий раз я його не подивлюся - не люблю такого закінчення.
    ри?

На вихідних дивилася російський фільм "Інфант" з Харатьяном у головній ролі. Дівчина їде у Париж, а повертається вагітна. Хлопчика залишає у матері, сама ж будує своє життя. Одружується і їде з чоловіком (Харатьян) за своїм сином, але...
    Харатьян ну дуже талановитий актор!!! Я б йому штуків 15 оскарів дала!! Фільми, у яких він знімається, беруть за душу. Але "Аврора" та "Інфант" - це щось особливе.
    2.0

Нарешті переглянула "Кенді" з нині вже покійним Хіт Леджером...гарна стрічка. Сюжет близький до "Requiem for a Dream" але інший виклад...гарне музичне оформлення... рекомендую.
    А з жахливчиків (Лайт, це для тебе) "Cradle of fear" (Колиска страху) ...тупеньке кано, але якийсь шарм таки є...тричі передивлялася... ггг прикольно.
    І ще, сподобався "Я легенда"...дуже близький мені за поведінкою персонаж Вілл Сміта... раджу... багато символів... і майже немає махрової тупості, пару моментів тільки ...
    ри?

:) Дякую, Нікелер, я його вже бачило - маю "доброго" друга, порадив. Дійсно, тупеньке кіно, бо кровіща і голови летять у різні боки без причин )))
    А ще хо глянути "Горбату гору" про голубих ранчерів. Воно здається теж з Леджером і з Джиленхалом ))). На жаль, поки що ніде не знаходжу - мабуть мало прихильників "голубої" любові.
+ Ответить в теме
Страница 14 из 227

Теги для этой темы