Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 138 из 227
Показано с 1,371 по 1,380 из 2264.
    Здібна учениця

Re: Фильмы, которые мы смотрим

В ролях:
    Элайджа Вуд (Elijah Wood)
    Чарли Ханнэм (Charlie Hunnam)
    Клэр Форлани (Claire Forlani)
    Марк Уоррен (Marc Warren)
    Лео Грегори (Leo Gregory)
    Джеофф Белл (Geoff Bell)
    Киран Беу (Kieran Bew)
    Генри Гудмэн (Henry Goodman)
    Кристофер Хехир (Christopher Hehir)
    Теренс Джей (Terence Jay)
    Росс МакКэлл (Ross McCall)
    Фрэнсис Поуп (Francis Pope)
    Рэйф Спэлл (Rafe Spall)
    Режиссер: Лекси Александер (Lexi Alexander)
    Сценарий: Лекси Александер (Lexi Alexander), Дуги Бримсон (Dougie Brimson)
    Жанр: драма
    Год выхода: 2005
    Страна: США, Великобритания
    Студент факультета журналистики Мэтт Бакнер отчислен из Гарварда за преступление, которого он не совершал. Его многообещающая карьера пошла коту под хвост, его будущее выглядит суровым, и он в поисках убежища бежит в Лондон к своей замужней сестре Шэннон. Её муж Стив знакомит Мэтта со своим младшим братом Питом. Сдружившись с Питом, Мэтт открывает для себя мир футбольного фанатизма, а также узнаёт тайны и интриги футбольной фирмы. Пит Данхам и его верные друзья создали Элиту Зелёной улицы, группу ярых фанатов клуба Вэст-Хэм Юнайтед, одну из самых жестоких лондонских футбольных фирм… Здесь он находит новых друзей, новые неприятности и оказывается в компании безумных футбольных фанатов, готовых на алтарь своей страсти бросить любую жертву…
    Фільм сподобався. Елайджа Вуд приємно здивував, бо якось образ хоббіта до нього аж прилип, а тут навіть дуууже непогано.

Добрий модер ))

Вчора подивилася Острів з ДіКапріо, давній фільм, але якось не було нагоди подивитися. Непоганий. На раз для відпочинку можна б. Люди живуть комуною на острові, куди більше ніхто не повинен приїхати. Там вони будують своє життя так, як їм хочеться. Кожен займається тим, що подобається. У них свої цінності і своя мораль. Їм огидне велике суспільтво через варварське ставлення до оточення: довкілля, людей, самих себе. В той же час вони готові на все, адже нічого не має право заважати веселитися і насолоджуватися життям. Дуже сильна пригодницька нотка. Постійно я переживала за героїв, прямо як в дитинстві, з вигуками і триманням кулаків
    Ще один вчорашній фільм - Pay It Forward / Заплати наперед (Заплати іншому). Новий вчитель дає завдання семикласникам на цілий рік: змінити світ на краще. Одиному хлопчику прийшла в голову чудова ідея і він намагався втілити її в життя. От ці намагання і показані. Фільм про доброту, альтруїм і відкритість. Про те, що жити набагато цікавіше і приємніше, коли не зациклений на собі. І так часто ми чуємо пр те, що кожна людина може щось змінити, все-одно часом в це не віриться і залишається сталою думка "я ж одненька/bq, а он як багато всього, шо я можу?" А можеться ж! Он Тревор який молодець. Шкода тільки ... а не скажу, бо треба фільм подивитися

Ответ Сообщение от DevilsAdvocate Посмотреть сообщение
    http://st.kinopoisk.ru/images/film/426952.jpg

Про почуття, про відносини, про зради...
    Подивилася, дякую. Сподобався.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    Елайджа Вуд приємно здивував, бо якось образ хоббіта до нього аж прилип, а тут навіть дуууже непогано.
    Не знаю. А я його люблю давно)))
    Оліво, а там хутболу багато? Бо про спорт не люблю...
    Гарпастум єлі осилила, хоч і шикарний фільм, та футболу там занадто, як на мене.
    2.0

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Pay It Forward
    ага, плюс один. приємно дивитися, хоча і казково то всьо
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Подивилася, дякую. Сподобався.
    А мені не дуже сподобався. Якийсь таки теж "казковий" ІМХО. Примітно тільки, шо чоловік зрадив, а вона нє. Взагалі-то затягнутий фільм, та й Кіра Найтлі якась така бухенвальдна...

Порадьте шоніть хароше! Нічо на ум не йде!
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Кіра Найтлі якась така бухенвальдна...
    згодна щодо бухенвальдності!
    я ж її наче бачила в інших кінах - ніколи не помічала, шо вона така тріска
    Пророк

виявилось шо ніколи не бачила "9 врата". ну і подивилась не так давно. в принципі, зраділа шо депп грає.
    цікаве кіно про пошук диявола, вся ця канітєль з малюнками люцифера, в той час як він і не думав ховатись і постійно тусіл поруч, просто як завжди прикинувся красивою бабою)))
    Зануда

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    просто як завжди прикинувся красивою бабою
    тактика і стратегія
    Філософф

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    http://upload.wikimedia.org/wikipedi...-Hooligans.jpg

Фільм сподобався. Елайджа Вуд приємно здивував, бо якось образ хоббіта до нього аж прилип, а тут навіть дуууже непогано.
    Чи не під впливом передачі Шустера вирішили переглянути фільм?)
    ри?

Особам, що не досягли 18-річного віку, ...
+ Ответить в теме
Страница 138 из 227

Теги для этой темы