Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 137 из 227
Показано с 1,361 по 1,370 из 2264.
    ри?

Re: Фильмы, которые мы смотрим

and

Смішні :)
    "Старі шкапи давно не бачили "сосиску". Їм корисно буде подивитися" (с)

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Теж глянув Санктум.
    Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Просто стало зле фізично!
    Дещо схожі відчуття. Фільм цікавий, але трохи моторошно з-за того, що моментам смерті приділяється дуже багато уваги.

Ще з нещодавно переглянутого "Зелений шершень" - захоплююче, багато кумедних моментів плюс класичний стиль американських бойовиків - переслідування, бійки, стрілянина. Спадкоємець медіаімперії лише наприкінці своїх походеньок починає розуміти, що основа його супер-героїзму - це вірний помічник, без якого не вдалося б звершити жодної його задумки.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Фільм цікавий
    Не бачу нічого цікавого в тому, шо сидиш, дивишся на трупи і знаєш, шо виживе лише одна людина. Дуже передбачуване кіно! Крім нудоти, нічого для себе не винесла, нічого!
    модератор

Служебный роман))) обновленный и рядом не стоял с оригиналом, но на раз, под нормальное настроение покатит... лучше, чем самый лучший фильм... однозначно
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Ще з нещодавно переглянутого "Зелений шершень" - захоплююче, багато кумедних моментів плюс класичний стиль американських бойовиків - переслідування, бійки, стрілянина. Спадкоємець медіаімперії лише наприкінці своїх походеньок починає розуміти, що основа його супер-героїзму - це вірний помічник, без якого не вдалося б звершити жодної його задумки.
    Я про цей фільм почула з кількох джерел. І таких, шо звикла довіряти, крім того раніше ще чула таке словосполучення як зелений шершень і тому зацікавилася. Виявила, шо є такий старий фільм, і що в Америці це досить відомий супер-герой, але не аж такий, як супермен. І от це знятий новий фільм. Скачала обидва - старий і новий.
    Старий спочатку відкрила і поняла, шо не зможу дивитися - або якість така.. поганкувата, або занадто старий для мене. Видалила.
    Далі почала дивитися новий... мдя... - здається, не додивилася. Хоча з впевненістю не можу сказати, бо якось смутно помню, про шо він вобще - страшенно не цікаво було.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Далі почала дивитися новий... мдя... - здається, не додивилася.
    А в Конкорді здається він ще й в три де! Я поняла, шо не нада йти вже з назви!)))
    А я от недавно по тєліку дивилася Чорную молнію. Зачепилася тільки тому, шо одразу побачила Гармаша, а потім вже вкурила шо то за кіно. То вже так і залишила, поки шось робила, воно фонило. Чесно кажучи, примітивнішого кіно я не бачила. Всі Супер-, Спайдер- мени були в разі цікавішими. А це якась пародія. До того ж (чи це просто дань моді) настільки оброблене саме відео!!! Все таке до нудоти ідеальне. Короче час я не змарнувала, бо займала паралельно корисною справою. Я навіть не запам"ятала головних героїв (крім Гармаша).
    модератор

дааааааааааа..... я тоже Гармаша люблю, из-за него стоит смотреть фильмы))))
    Завсідник

Про почуття, про відносини, про зради...
    Инвалид умственного труда

Только что вернулся с "Ранго". Мульт прикольный, но больше для взрослых чем для детей.
    ри?

The Quiet [2005]

Вона німа і глуха.
    Прийомна мамка - нарічка-архітекторша, помєшана на чистоті та італійських тканинах. Прийомний папка - підофіл-збоченець, котрий обпоює свою жіночку і по ночах приходує свою дочечку. Дочечка - кончене блондіністе дурило, яке не може за себе постоять і такоє, як тащиться від потрахеньок батька. Ще є пацанчик, котрий нікого не піндюрив жодного разу в житті і сумнівається, чи це нормально кончить 4 рази підряд.

А ще є рояль. Стенвей. В якому плавають шпроти.....

Карочі у мене день-ніч пройшли під гаслом "ДайошРікиКрові!!"
    Ожесточённая / Bedevilled

Ну вобщім-то полний крантєц. Тьолка приїжджає на острів, а там її падруга. І її всі іпут, хто морально, а хто і фізично. І тирять. Постоянно. Ага, жалько її неімовірно. Поки вона не взяла в руки сапочку (чи то серпик? Чи вигрібалка для картошки корейська?). З нею Сонце розмовляло і сказало їй, шо вона йокнеться, якшо всіх не закоцає. Ну вона ж і почала....
    Фінальна сцена у тюрмі! Красота! Падружка лежить пакоцана і грає на вигаданій сопілці руками по локоток у крові, а тьолка, катора на острів приїхала, над нею сидить з сопілкою, якою і штриканула падружиньку в горлечко - ну вобщім постєр, да....
    Отакоє....
    Сплошна колбаса сьодня показується.
+ Ответить в теме
Страница 137 из 227

Теги для этой темы