Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 135 из 227
Показано с 1,341 по 1,350 из 2264.
    Здібна учениця

Re: Фильмы, которые мы смотрим

You know I love Christmas
    I always will
    My mind's made up
    The way that I feel
    There's no beginning
    There'll be no end
    Cuz on Christmas,
    You can depend))))))))

ри?

Нарешті глянула Бурлеск. Красівінько. Отлічні пісні у виконанні Шер і Агілєри.
    Завсідник

Ответ Сообщение от Мартин Посмотреть сообщение
    Ніхто серіалів не дивиться? Тільки не буденно-популярних... а інших якихось? )
    Cмотрела "Декстер", понравился настолько, что скачала все 5 сезонов.)))
    ри?

У нас є окрема тема про серіали. Тому тут і не відгукуються на повідомлення про долгоіграйки))

Тяжко живеться хлопцям. Але вони розбираються зі своїми проблемами без сумнівів і страхів.
    Спокійний фільм. Позитивний, я б сказала.

Фарел і Найтлі, якщо афіша замала і там не видно.

Ах да. Неартхаус :)
    Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    человек у окна - прекрасне нове російське кіно зі стояновим і гармашем в головних ролях
    канєшно симпатіюв першу чергу викликає гламний герой - весь такий... аж аж.
    мене швидше дратувало кліпання, якшо чесно
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Ялинич, ти шо! Кліпання було прекрасне таке ... в правильні моменти розряджало атмосферу.
    Дивлюся зараз. Подобається кіно!
    І от якраз назріла потреба написати, шо дуже нравиться кліпання! Просто таки отлічний штрих до цього образу.
    Ну і в житті мені частіше за все подобаються люди з легким кліпанням, легким заїканням або дефектом мови. Хоча завжди присутній відтінок жалю до таких людей, бо вони виглядають слабшими, але при цьому вони мені симпатичні.
    Banned

"Я четвертый" - говно говном, более предсказуемого фильма не найти. Без вкуса, без цвета, без запаха... и без смысла. Приколнее "Пол", хоть без намека на серьезность...
    Всегда напрягали такие фильмы, как я четвертый - обыдливают.
    Вот скажите, если бы фильмы снимали неандерталтцы, то инопланетяне захватывали бы планету, швыряясь с кораблей камнями, если бы рыцари, то колбасили бы с катапульт, с арбалетов и с луков, ну аналогия понятна: индейцы против танков. Странные инопланетяне просто. Такие технологии, такие познания и носятся по планете с пукалками. Но им противостоят спасители земли с такими же пукалками, только интегрированными.
    Плохие мальчики дое..сь в школе к лоху, так он их своими суперспособностями - откровенная претензия на быдло-алчность, ну и там как обычно, самая крутая телка и все ее атрибуты (кроме лаванды, ибо не сюжет), тупость людей в экстремальном положении, как обыно, впечатляет...
    Пророк

Подивилась і я "Человек у окна" . Мені, наче, в останній третині фільму прийшла жінка режисера на зйомочну площадку і сказала: "Або ти робиш, шоб все закінчилось добре, або ти мене знаєш". В режисера були інші плани, він вже бачив крупні плани головного героя з загратованому віконці потяга, який їде вдаль, і ясе діло що всі інші мали залишитись нещасні в кінці, ніхто б в родини не повертався. Був би дощ із вітром і якась одинока постать...
    Але з жінкою не посмів сперечатись.
    Пророк

Никто не смотрел кино "Санктум"? Кто еще не видел - НЕ смотрите. Полное "Г". Нудятина, бредятина и полный трэш. Хотя, если вы законченный скалолаз или дайвер - может быть и понравится.
    Добрий модер ))

ще нещодавно подивилась Ein Freund von mir з сімпатішним даніелем брюлем в головній ролі (той шо з Гуд бай, ленін! і з Воспитателей). Цікава історія розгортання відносин між молодими людьми. Про певні грані дружби на перший погляд дуже різних людей.
    Дуже харош фільм! Всім рекомендую до перегляду. Карл цей прекрасний просто: дуже спокійний і ніби зацькований, розумний і ніби слабохарактерний, але дійсно кльовий. Може, то актор мені просто дуже подобається ... але зіграв він чудово. Ще дійсно фільм, коли він і драма і комедія одночасно. Люблю такі. Ну і дружбу показано цікаво: з дуркуванням і мовчанням, з розумінням і дебільними паузами. І Ганс! Ох і Ганс!
    ри?

Перше.
    Нарешті глянула Санктум.
    Рєбята, навіщо вводити людей в оману? Який треш? Де?? Те, що з усіх дайверів один лишився живим? Це що, дивина? Як на мене, то це закономірно! Оно кагбе под водой, зі штуковиною для дихання - один нєвєрний пливок, - і сьо! КРАНТЄЦ! Коротше, взагалі нічого такого страшноужасного не побачила.
    Що в таких фільмах не люблю: реалістично і оці всякі "Фільм основан на рєальних собитіях" наганяє жутку тоску.
    Фільм як фільм. Деякі моменти навіть були цікаві новизною, саме дайверські штучки.

Друге.
    Зізнання (Признания)

Дуже сподобався!!!
    Японці молодці. Отлічне відіво.

Коротко:
    Жизнь для школьного учителя Ёко Моригути потеряла всякий смысл после смерти ее четырехлетней дочери. Личные подозрения наталкиваю Ёко на мысль, что в смерти дочки виноват кто-то из ее учеников. Решившаяся отомстить учительница силой заставляет своих учеников выпить ВИЧ-инфицированное молоко.
    І от вона правда: дітки - цвіти жизні блін. Сорняки!! СОР-НЯ-КИ!
+ Ответить в теме
Страница 135 из 227

Теги для этой темы