Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 134 из 227
Показано с 1,331 по 1,340 из 2264.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Дивлюся "Рок-волну" - таке харошеееееее!
    Страшенно приємний фільм! Часто харошими виявляються сумні фільми або комедії (значно рідше), а от цей - приємний (жанр такий, да)! )
    Багато моментів!

Добрий модер ))

Одразу після перегляду Коб Рок хвилі зійшлися на думці, шо Біл Найї цікавий актор. І я подивилася два фільми з ним: Скандальний щоденник і Дика штучка. Останній легкий, нормальний фільм. А от Скандальний щоденник - цікавий. Про вчительку, що захопилася учнем і наслідки цього зв’язку. Про жіночу дружбу, що граничить з одержимістю. Дуже цікавий мені. А ще головну героїню грає Кейт Бланшет, подобається мені вона дуже.
    Пророк

на загальній хвилі подивилась і я Рок-хвилю і тоже, треба сказать, перебуваю в захваті від цього кіно) Саундтрек просто шикарний, настрій після фільма тоже отлічний, гарні актори і хароший дубляж за участі російських діджеїв
    Тільки оце як Укс написала про цього біла найї, згадала шо він грав рок-звізду в Реальній любові (заледве згадала про шо цей фільм, бож назва справді дуже невнятна і розмазана).
    ще нещодавно подивилась Ein Freund von mir з сімпатішним даніелем брюлем в головній ролі (той шо з Гуд бай, ленін! і з Воспитателей). Цікава історія розгортання відносин між молодими людьми. Про певні грані дружби на перший погляд дуже різних людей.
    Добрий модер ))

Да, грав він там і дуже ж харашо зіграв! Я б сказала та рок-звізда врятувала весь фільм. Ну ще мальчик був непоганий.
    Мені укр торенти пишуть, шо "Нікого не знайдено" на запит Ein Freund von mir
    Пророк

а осьо
    Зануда

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Да, грав він там і дуже ж харашо зіграв!
    так, він там прєкрасєн ))))))
    Здібна учениця

Я б сказала та рок-звізда врятувала весь фільм. Ну ще мальчик був непоганий.
    Uksus, як ти можеш! один з моїх улюблених фільмів!)))
    Добрий модер ))

Olio, він же мильний, того і можу. Але це не заважає йому бути одним з твоїх улюблених!
    Здібна учениця

Olio, він же мильний, того і можу. Але це не заважає йому бути одним з твоїх улюблених!
    звичайно не заважає))) просто коли кіно суб'єктивно хароше, то хочеться швиденько розділити задоволення з іншими, а тут такий облом)))
    Зануда

Olio, розділяй зі мною. Співаємо його пісню:
    I feel it in my fingers
    I feel it in my toes
    Christmas is all around me
    and so the feeling grows....))))
+ Ответить в теме
Страница 134 из 227

Теги для этой темы