Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 133 из 227
Показано с 1,321 по 1,330 из 2264.
    Нервова, курррва

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Выкрутасы такой фильм прикольный, милый, можно так сказать, хотя там той Милы почти что не было...
    Фільм гівно! Міла - акторка нікудишня!

2.0

Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    К сожалению у меня нет времени на написание отзывов, я работаю
    відгуки - це теж робота, і не завжди легка. і за отой копіпейзд хтось, можливо, отримав свої бабулєтки. можна було б взять і в рамки цитатки.
    написати талановитий і виважений відгук а не просто "уааааааа афігєнно" і "фукабздєц не дивіцця" теж треба вміть.
    шановна спільнота, то всьо фігня - торенти, екс.юей, оце вище і єсть самий стрьомний спосіб тирення чужого продукту.

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Міла - акторка нікудишня!
    а може то в неї кумпанія така? всігда була хароша акторка, а тут - нікудишня. хоча, як на мене, Мілла просто дуже специфічна і її роботи просто на любітєля. Одні Жанну д"Арк розносили, інші - обожнювали. Про 5-й елемент мовчу ваще, там помойму мало хто сумнівається. Їй просто ролі нєрвно потиканих добряче вдаються.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а може то в неї кумпанія така?
    Та може й кумпанія... А може просто вона просто не вписалася в роль. Хз. Але усі сцени з нею були якісь неприродні. Якось в кадрі вона почувалася не вільно.
    Пророк

The Blues Brothers (1980) - офігенський мюзікл про двох братів, які весь фільм намагались помогти притулку (завідувачку якого вони ласково звали пінгвін) у сплаті податків, чим буквально притягували разлічні пригоди))) у фільмі також знімаються джеймс браун, джон лі хукер, рей чарльз та інші блюзмени. хоч я не люблю погонь у фільмах, бо це так нудно, але все таки фільм дуже сподобався) всім рекомендую.
    Добрий модер ))

Офтоп:
    Чим я не люблю цю тему, шо кожен форумець поки передивиться якийсь фільм і вісім раз про один і той самий напишуть всі по ходу перегляду, розтягнувши по рокам дописи - не виходить обговорення ...
    Генерал-хорунжий

Ніхто серіалів не дивиться? Тільки не буденно-популярних... а інших якихось? )
    Пророк

Офтоп:
    тема ж про те, шо хто дивиться, це ж не "одноврімєнний сеанс ігри в шахмати", тому і розтягуються обговорення. ) хтось згадує якіто фільми, передивляється, якшо треба. а то так на кожен фільм прийдеться окрему тему заводити)
    part of me

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    а то так на кожен фільм прийдеться окрему тему заводити
    Чому б і ні?
    Добрий модер ))

Офтоп:
    Ялина, а ось же ж тема!!! http://www.poltavaforum.com/kino-114...gilliam-2.html Я перенесу пост твій, ок?
    Пророк

Офтоп:
    таке получилось шо я наче і не дивилась фільма Страна приливов)))
+ Ответить в теме
Страница 133 из 227

Теги для этой темы