Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей640Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 131 из 231
Показано с 1,301 по 1,310 из 2306.
    Здібна учениця

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Оліо, я не втерпіла! І подивилася!
    А з тобою підем на страшидло, да?
    одне страшидло вже закінчується, відгуки про 3Д он там вище не дуже... чекатимемо наступного?

Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Tigrina Посмотреть сообщение
    А хтось ходив на Санктум
    Я ходила. Півкіна просиділа відвернувшись із закритими вухами і очима, як в дитинстві. А якшо врахувати ще й шо я ходила сама (люблю в кіно ходить сама)), то виглядало це мабуть якось па-дєбільнаму!))) Хтіла була встати і вийти, але потім подумала, шо це зовсім па-дєбільнаму буде)))
    Вопшем, хто любить дивитися на трупи, а особливо на те як помирає людина, то міласті прашу! Кіно передбачуване, очі дійсно трохи боліли (це ж іще з тією умовою, шо я половину часу не дивилася). Попкорну так і не поїла...)))
    А! І ще додам, що страшенно нудило після фільму. Просто стало зле фізично! Може хтось менш впєчатлітєльний, канєшно....
    ри?

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    одне страшидло вже закінчується, відгуки про 3Д он там вище не дуже... чекатимемо наступного?
    Ну так і будь, пощадю тебе. Підемо на наступний. Та й щоб очі боліли, я не хо...
    Подивлюся Санктум сьогодні сама))
    Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    А! І ще додам, що страшенно нудило після фільму. Просто стало зле фізично! Може хтось менш впєчатлітєльний, канєшно....
    Шаре, там всьо в подробностях?? Ну як помирає людина? З особой жестокостью???
    Новачок

Re: Фильмы которые мы смотрим.

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Мій улюблений фільм - "Амелі" - насолоджуюся кожною хвилиною - подобається там буквально все.
    Ще дуже подобаються фільми Кустуріци, а особливо "Мечты Аризоны". Взагалі, за що люблю Кустуріцу, так це за те, що в нього там весь час все кувирком, постійно присутній колоритний оркестр і т.д.
    Я вот подумал...... Это безусловно характерно для людей у которых и в голове " все кувырком")))))))))))) Весь вопрос в том - как правильно????????????
    Добрий модер ))

Подивилася Детки в порядке / The Kids Are All Right миле таке кіно. Про гей-сім’ю і двох дітей, яких народила кожна з мам. Ну і там все цікаво в них.
    ри?

Uksus, я теж хочу!!!
    Добрий модер ))

laithemmer, харашо подивися ж
    я дивилася вконтакті онлайн, є на укр.торентах
    ри?

Войнушка...

Uksus, щойно стягла, буду дивитися.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ну як помирає людина? З особой жестокостью???
    Нє, як життя покидає людину. А потім трупи-трупи-утоплєнікі з прозорими очима!
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    человек у окна - прекрасне нове російське кіно зі стояновим і гармашем в головних ролях
    цікавий сценарій, класні актори і приятне "послевкусие" після перегляду
    Дуже сумне кіно. Хароше і сумне. І послєвкусіє є, але якесь гіркувате ... Воно то приятне, але гіркувате. Хотіла подивитися цей фільм ще як Шараша анонсувала, але видалася нагода от тільки сьогодні.
+ Ответить в теме
Страница 131 из 231

Теги для этой темы