Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей641Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 130 из 233
Показано с 1,291 по 1,300 из 2325.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    перший фільм Helvetica вразив просто наповал! красота зйомок, цікавість інтерв'ю, та і взагалі саме усвідомлення того, шо фільм знятий про шрифт спантеличувало і затягувало.
    Дивлюся його зараз. Фільм просто шикарний!
    Дуже багато думок в голові.

Пророк

чергова порція коно на сніданок, обід і вечерю захавана)
    the hudsucker proxy (в прокаті або Заместитель Хадсакера або Подставное лицо) Коенів (пораджено уксус) - прекрасне кіно цілковито в стилі коенів, отримую страшенне задоволення від перегляду їхніх фільмів, стронлі рекомендет!
    a serious man - тоже коени, але трохи такий своєрідний фільм, не кажучи про то шо головного героя звуть ларі гопнік:)
    человек у окна - прекрасне нове російське кіно зі стояновим і гармашем в головних ролях
    В Японии в крупных корпорациях есть такая офисная должность – «человек у окна». Пока остальные служащие корпят над клавиатурой компьютеров, над банковскими документами, человек у окна - эту работу обычно поручают людям умственно неполноценным - смотрит в окно и рассказывает, что происходит на улице: вот зацвела сакура, вот проехал велосипедист и не заметил, что у него спущено колесо... Мне об этом однажды рассказал наш консул в Токио лет двадцать назад. И этот факт меня настолько потряс, что когда я начинал рассказывать о нем, то никогда не мог довести рассказ до конца – переходил на шуточки, потому что голос начинал предательски дребезжать. Слишком много личного во всем этом: я, не будучи умственно неполноценным человеком по диагнозу, большую часть своей жизни провел у окна, наблюдая за людьми.
    Юрий Стоянов
    трейлер:
    Офтоп:

цікавий сценарій, класні актори і приятне "послевкусие" після перегляду
    hard candy (леденец) - дуже крута гра акторів, так, шо до кінця фільму не ясно, хто ж насправді правий! тримає в напрузі при мінімумі засобів. у головній ролі дівча, яка грає також у Джуно (тоже прекрасний фільм з класним саундтреком)
    once - подивилась щойно вчора вночі, і ледве лягла спати, так розчувствувалась: історія про декілька днів з життя вуличного музиканта і емігрантки, яка продає на вулиці квіти. хлопець страшно харизматичний! знято реалістично, бо і самі актори - не лише актори, а й музиканти. дуже трогатільний фільм. дуже.
    осьо постер для прівліченія вніманія:)
    Новачок

Re: Фильмы которые мы смотрим.

127 часов не для слабонервных
    ри?

Ответ Сообщение от tanker1981 Посмотреть сообщение
    127 часов не для слабонервных
    Мені не сподобався. З розряду Райського озера, Карантіна, Руїн і Я плюю на ваши могилы (котрий я подивилася щойно - жуть ще та).
    Абсолютно нема задоволення дивитися на те, як людина відрізає собі руку!
    tanker1981, якщо не дивилися мною перераховані - подивіться! Вам понравиться!!! Особливо, думаю, Райскоє озєро попрьот.
    полосатік

А хтось ходив на Санктум, зараз в 3D йде в Конкорді(це для мене відкриття, в 3D ходила лише в КОЛОС). Має бути щось захопливе і страшне, бо під афішою пишуть, що до 17 рочків краще не дивитись, ціна 50грн., чи коштує він того???
    модератор

читал отзывы о 3д конкорд сильная боль в глазах
    полосатік

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    читал отзывы о 3д конкорд сильная боль в глазах
    панятна, очей своїх шкода, платить за біль в очах щось не дуже хочеться
    ри?

Оліо, я не втерпіла! І подивилася!
    А з тобою підем на страшидло, да?
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Абсолютно нема задоволення дивитися на те, як людина відрізає собі руку!
    може я не так розумію, але ж ти любиш всякі ужаси дивитись, то чим відрізання собі руки не підходить? вполнє собі ужас. так чо нема задоволення?
    ри?

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    може я не так розумію, але ж ти любиш всякі ужаси дивитись, то чим відрізання собі руки не підходить? вполнє собі ужас. так чо нема задоволення?
    Ужаси - це коли з шифанєра вилазить велика бабайота і вмить зхламує малявку яку-ніть. Це - страшна казка.
    А відрізання руки, або дроблення кісток без анестезії, або розпилювання черепа людини у свідомості з усіма мєльчайшими подробицями - це жорстокість. Реальна. І мені тошнить від цього.
    Тому різниця є.
    Ти ж не любиш всяких жахів-хорорів?

Сюжет давно відомий. Дівчина замість свого батька дивом опиняється у армії, несе службу 12 років, стає генералом і кохає весь цей час людину, якої їй не досягти ніколи. В кінці фільму заключний момент - інтереси батьківщини в душі інки переважають, тому вона відмовляється від особистого щастя на користь щастя народу.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы