Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 129 из 227
Показано с 1,281 по 1,290 из 2264.
    ри?

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    Цікава страшилка (да , мені було страшно!:)), з елементами наїздів на церкву. Ніколас - душка))
    Ем...страшно?? В яком мєстє??
    Кейдж - душка. Всьо. Більше коментів по фільму не буде.

"Генріха 4" скачала місяців три тому, досі руки не добралися((

Здібна учениця

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ем...страшно?? В яком мєстє??
    не люблю з такими мордами вовків і чавкающих звуків)))
    Пророк

подивилась на днях декілька фільмів, іф енібаді кеарз))))
    mr. nobody - суперзатягнуте кіно про вибір. 2,5 години мельтєшенія, але місцями приятне.
    Край - фільм алексея учителя про життя сибірського села після війни, спецефекти взагалі не туляться в цю стрічку, загалом же історія цікава
    Неудачники - французька кіношка, яка страх як нагадує Амелі (тонуванням картинки, зйомками, музикою і одним актором). симпатичний фільм для розслаблення і відволікання
    Добрий модер ))

Ялина, звісно ж керз, от я дуже навіть
    mr. nobody мені отлічний був. Шила я значить торбу і для фону увімкнула. Динаміка якраз така, шо можна часто на монітор не заглядати, нічого важливого не пропустилося, загальна ідея зрозуміла. Але актора того я не люблю. Зараз часто досить дивлюся Коенів. Нра їх фільми. От нещадовно переглянула The Hudsucker Proxy - різдвяна казка від братів, отлічна!
    Завсідник

mr. nobody - погоджуся з Ялиною, просто суперпупер-затягнуте, місцями, щоб не заснути, треба було докладати неабияких зусиль... ) Якщо провести паралель з Ефектом метелика, то Метелик сподобався набагато більше - не нудний, не затягнутий, місцями веселий, залишаючий в кінці приємний сум...
    Добрий модер ))

А я подивилася Рок волну. Легкий, позитивний, яскравий. Дуже понра. Для відпочинку - саме то. Тема дуже ж цікава - піратське радіо і рок`н`рол
    Пророк

ух! а щас будуть сумбурні враження від реально крутої роботи!
    трилогія Гарі Хатсвіта (Gary Hutswit) про дуже цікаві мені речі: типографію, дизайн, візуальну культуру і всяке таке
    перший фільм Helvetica вразив просто наповал! красота зйомок, цікавість інтерв'ю, та і взагалі саме усвідомлення того, шо фільм знятий про шрифт спантеличувало і затягувало.
    другий фільм Objectified, який я подивилась щойно, про предмети (дослівно можна перекласти як "опредмечуваний", "оформлений", ну якось так) про життя, характер і філософію предметів і речей, які нас оточують, наповнюють наш простір. про дизайн, який насправді має бути настільки мінімальним, щоб стати непомітним. про наш зв'язок з речами, з якими ми мешкаємо, про їхню цінність для нас. стиль зйомок незмінний: тобто форма і зміст ідеальні. всім, хто цікавиться навколишністю - обовязково до перегляду:)))
    тепер чекаю його Urbanized
    модератор

Бурлеск)) фильм на 1 раз) хорошие пестни и пляски)
    Пивовар

Рок-волна это супер. Я его уже несколько раз пересмотрел, причем последний раз смотрел в оригинале с ангельскими субтитрами (ибо тяжеловато на слух воспринимать). В некоторых местах перевод все же "сгладили", потому как в оригинале фразы гораздо "грубее"
    Подборка музыки тоже шикарная, большая часть мне известна по рок-архиву на радиорокс...
    полосатік

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    Бурлеск)) фильм на 1 раз) хорошие пестни и пляски)
    Вчора дивилася, фільм непоганий, видно, що якісний і дорогий. Шер чудово виглядає на свої 60 з гаком =)
    Якщо хочеться розслабити мозок - саме то, бо думати дуже не прийдеться
+ Ответить в теме
Страница 129 из 227

Теги для этой темы