Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 124 из 227
Показано с 1,231 по 1,240 из 2264.
    Пивовар

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ооо... в мене вона мертвим грузом роки три лежить. всьо нікак...
    найди время
    а чтоб было интереснее - скачай клип на песню "Воспоминание о былой любви" (король и шут)
    http://pauk.org.ua/files/Cell.Memoir...p.x264.mp3.mkv

нарезка фильма на текст легла просто супер!

2.0

Паук, я нарізку бачила давно. тіки без звука. КіШа органічно не переварюю, слухать його - мучєнія моїм вухам. красива нарізка, але чомусь навіть погортавши фільм, подивитися його не захотілося. чекатиму підходящого настрою.
    Здібна учениця

"Ненужные вещи" Режиссер: Николь Холофсенер
    В ролях: Ребекка Холл, Элизабет Кинер, Элиз Айви, Кэтрин Кинер, Джош Пэйс, Сара Стил, Энн Морган Гилберт, Аманда Пит, Оливер Плэтт, Гриффин Фрэйзен
    У Кейт достаточно проблем: покупка дешевой мебели с последующей перепродажей втридорога, дочь-подросток, совместное воспитание детей и даже жизнь с мужем Алексом. И еще типичная проблема 21 века: как жить хорошо и оставаться человеком, когда бедность, бездомность и грусть всегда прямо за дверью твоего дома. А ведь есть еще соседи, взаимоотношения с которыми не так просты…
    Трохи тягуча трагікомедія. Проста і буденна, таке може бути за крок від тебе або й навіть з тобою, бо це життя. До душі припав персонаж бабульки, яка різала правду-матку (мабуть тому, що в мене є саме така людинка:))
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Я так і не зрозуміла, шо з головною героїнею такоє коїлося. Мабуть, просто здвиг по фазі, але я точно в цьому не впевнена)
    ага, точно здвиг по фазі. шизофренія вона позапрофесійна херня.
    вцілому непогано, але я чекала більшого, ніж традиційний сюжет "я смогла всьо і умєрла".
    кіно порадувало красою.
    Новачок

А кто-нибудь видел фильм "Турист"? Как отзывы?
    Нервова, курррва

Подивилася і я "Чорного лєблядя". Мені сподобалось. Може, тому, шо я нічого такого і не чекала.
    Ну всьо понятно, мамаша в усьому винна (типова сцена, де героїня викидає іграшки дитячі). І потім, балетом живуть, ним хворіють, а коли психіка зламана з силою-силенною комплексів, то і маємо результат - шизофренія.
    Вона не просто "смогла всьо...", вона здійснила мрію свого життя, і, швидше за все, вищого щабля у неї вже не було... Як наслідок - самогубство.
    А сцени психозів сильні. мені сподобались...)
    Banned

Ответ Сообщение от Пал78 Посмотреть сообщение
    Гавно. Прекрасный сильный красивый и гламурный весь такой незнакомец, оказывается крутым шпиёном и зохватывает себе деньги и телку!
    part of me

Ответ Сообщение от Пал78 Посмотреть сообщение
    Не дивився. Але передивився ще раз оригінал з Софі Марсо - "Невловимий". От він мені дуже подобається.
    2.0

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Як наслідок - самогубство
    а то було самогубство??? я думала - нескінченні галюни.
    тобто для мені фільм логічний, коли дивитися його як суцільний галюн. бо танцювати з діркою в пузі вона б тупо не змогла. я не Станіславський, но я "не верю!" )
    Пророк

"Начало" або "Внедрение" - цікавий фільм, після якого з опасінням ставишся до власних сновидінь)
    "Тринадцатый этаж" - після "Внедрения" трохи показався вторинним, але нічо так.
    "Железная хватка" - останній покишо фільм Коенів, фільм абсолютно в їхній стилістиці, сподобався!
    "Гран торино" - дуже класне кіно з клінтом іствудом (грає геніально!) про людину з непростим характером, але доброю душею.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы