Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 123 из 227
Показано с 1,221 по 1,230 из 2264.
    Зануда

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Фаб, щойно з перегляду. Слухай, ну попереджати ж треба!
    гг...я імєнно що попереджував )))

ри?

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    гг...я імєнно що попереджував )))
    Хіба? Хоч убий - не пам’ятаю!

Чорний лебідь

Фільм про то, шо мені особисто не сильно імпонує - про балериииин. Вони тут пурхають, туда, сюда, рук-крила, ноги матюкааамииии. Півапельсина в день, прозорі статури... І всі як одна, фууууухххх, ппууууухххх.
    Дивний фільм. Я так і не зрозуміла, шо з головною героїнею такоє коїлося. Мабуть, просто здвиг по фазі, але я точно в цьому не впевнена)
    ри?

Трон. Наследие

Хороша фантастична казка. Обурі, до перегляду))
    модератор

Мне тяжело сейчас собраться с мыслями и написать что-тог по-этому закопипастю цитаты из отзывов на кинопоиске

В зале стояла тишина. Не было слышно хруста поп-корна, никто не болтал по мобильнику и не комментировал происходящее на экране, как это у нас обычно принято. Лишь время от времени было видно, как люди тихо вытирают слёзы. Показывали «Брестскую крепость»….
    На титрах долго не включают свет. Никто не торопится вылезать из окопа и показывать врагу свои распухшие от слёз глаза. Сотрудники на выходе тактично ретируются и не зазывают на следующий сеанс. После такого — хоть в петлю. Идти и идти, смотреть в лужи.

Для меня «Брестская крепость» — фильм по эмоциональному заряду на равных с «В бой идут одни старики», «А зори здесь тихие…», «Аты-баты шли солдаты» и «Они сражались за родину». А создателям спасибо за тот ком, который до сих пор стоит у меня в горле…
    Пивовар

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Трон. Наследие
    Его пока еще не смотрел, зато посмотрел первый трон. Для своего времени он был неплох.

Вчера посмотрел "Клетку" (The Cell)
    Я хоть и не впечетлительный, но спалось плохо...
    Пророк

Серед недавно побачених фільмів:
    "Адам женится на Еве" - прекрасне радянське кіно про стосунки з шалено заворожуючою грою акторів! в ньому захопливо розгортається клубок прийняття рішення взяти шлюб двох молодих людей. Але замість звичайного загсу вони опиняються на своєрідному суді, який і прийме рішення про те, чи справді готові їхні стосунки до такого кроку.
    "Соціальна мережа" - ну шось такоє, невнятне, бо я не фанат соц.мереж, мабуть.
    "Комиссар" - фільм, за роль у якому Нонна Мордюкова була внесена у 100 найкращих актрис світу. Історія про червоного комісара Клавдію Вавілову у революційний для країни час. У фільмі нема якихось батальних сцен чи радянської відвертої пропаганди, він про долю людей, яким випало жити, кохати і народжувати в неспокійні часи. Ще була в захваті від єврейських діалогів і якості знятого кіно. Вражаюча стрічка.
    "Приблуда" - українська короткометражка про приблудного песика (пес - отлічний!). Гарно знятий, залишає по собі приємний настрій від перегляду)
    "Марадона" - куштуріца про марадону зняв непоганий, але, все таки, слабкуватий фільм. один з небагатьох фільмів кустуріци, шо ще не дивилась то мабуть більше для повної фільмографії режисера треба було.
    "Окно в Париж" - двосерійна замальовка з незвичайним сюжетом про пітерське вікно, через яке можна було попасти в Париж. початок 90-х, загниваючий капіталізм vs загнивший соціалізм щойно-розваленої країни, в якій капіталістичні відносини ще тільки починають виховуватись. на фоні всього цього, тим не менше, даже любов.
    Манхеттенський фестиваль короткометражного кіно - зібрання короткометражок з різних країн, з яких відібрані найкращі. як завжди, підбірка получилась строкатою і неоднорідною. сподобалась стрічка про велопоїздку:)
    "Шоу Трумана" - передивлялась прекрасне кіно про "весь-мир-театр-а -люди-в-нім-актори", крім одного, правда. абсолютне мастсі якшо хто не бачив.
    шось мене понесло, всьо, фате)
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    невнятне, бо я не фанат соц.мереж
    А до чого тут? Шось не бачу логіки! Ну ладно.
    Хворіючи, напродивлювалася отакого:
    За рекомендацією Марії бурмаки, глянула «Mr Nobody». Чи може чекала більшого чи шо… Хз. Але мені було нудно. З 10-ї хвилини я поняла до чого ведуть творці «шедевру». Короче, нє, не пішов. Той же Ехвект бабочки, тільки з Джаредом Лєто!
    Лондон. Я тож думала, шо про місто! Нє! Про дєвушку, ітіть колотіть. І весь фільм чувак її любить, згадує про неї. До слова сказати, все відбувається за один вечір. Нудятина конкретна, безкінечні «фак, факін фак фак офф» і теде.
    Не відпускай мене. Читала книгу, тому чогось несподіваного не було. Фільм знятий добре, Кіра Найтлі трохи страшнувата у фільмі, та то таке. Приємні британські краєвиди. До перегляду.
    Сніданок у Тіффані. Ну шо тут сказати. Класика. Прекрасна Одрі Хепберн, прекрасна музика. Без слів.
    А ще я подавилась Пам»ятай мене і всі три частини Сумєрков. Усе УГ. Тепер я не «кіна не бачив, но скажу»!))))
    Всьо, шо мог за три дні грипу. Пішов знов лежати, бо не відпуска болячка. Знов дивитимусь усе підряд і може одпишусь!)))
    Добрий модер ))

Теж подивилася Сніданок у Тіффані. І передивилася Трасу 60. І ще подивилася фільм Тіма Бьортона Крупна риба. Усі фільми кльові.
    2.0

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Вчера посмотрел "Клетку" (The Cell)
    ооо... в мене вона мертвим грузом роки три лежить. всьо нікак...

sharasha, та ти герой стіки кіна передивитися.... я так не могу. я зато Забужку читаю, кирпич її...
    але одне кінце таки подивилася. "Іоанна - жінка на папському престолі" з Йоханой Вокалек, половинкой "Комплекса Баадер-Майнхоф" )
    так вот шо скажу, трохан схоже не Жанну д"Арк з Міллой Йовович, але мабуть лише лінією сюжету - дівчина з села, через тернії до зір. Грамотний фільм про розумну жінку. І найбільше запав її діалог з коханим, який каже шо от, я тебе заберу і ми будем жить щясліво, вона каже - і нафіга? Я тут нічьо так сама управляюсь, канєшно, люблю тебе всьо такоє, тільки толку мені буть хатньой тьолкой, якшо в мене діла получаються. Да, типу, можу і по рогам получить, але ж результат єсть, і буде ще більше.
    От чесно, такі тьотки врятували б світ, якби їх було більшенько, і якби частіше вони тиакли дулі загальноприйнятим канонам про жіноче щястьє.
    Кіно неслабе по часу - дві з половиною години, але воно того варте. Імхо. Головну героїню в різні пори життя акторки грають прекрасно. Ну і плюс, таки Європа знімала, тому нема надлишку "бух-бах-чмих" і много шума з нічєго. Реально так співпереживаєш, і думаєш, от я б їм... а тоді де там, о врємєна, о нрави...
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    А до чого тут? Шось не бачу логіки! Ну ладно.
    ну шо було не дуже цікаво
    даже хтозна нашо я його почала дивитись якшо чесно)
+ Ответить в теме

Теги для этой темы