Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 121 из 227
Показано с 1,201 по 1,210 из 2264.
    Зануда

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Це короткометражки, тобто фільм про лист наведено не до кінця?
    Те, що виклала Ялина триває 11:02, а за тим посиланням, що ти наводиш - лише фрагмент тривалістю 0:51.
    Чи я щось там не доганяю?

part of me

fabulist, це я не догнав.
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Це короткометражки, тобто фільм про лист наведено не до кінця?
    фільм про лист виклала на ютюб інша людина, бо їй не западло поділитись з усіма повною версією своєї роботи. а так то на сайті то лише фрагменти... може пізніше з'являться повні версії...
    Нервова, курррва

Приходит женщина к врачу

год 2009
    страна Нидерланды
    слоган «An ode to love.»
    режиссер Рейну Урлеманс
    сценарий Gert Embrechts, Kluun
    продюсер Слеа Де Конинг, Ганс Де Веерс, Эрвин Годшалк, ...
    оператор Lennert Hillege
    композитор Melcher Meirmans, Merlijn Snitker, Chrisnanne Wiegel
    художник Гарри Аммерлан, Marian van Nieuwenhuyzen, Hans Broers, ...
    монтаж Мишель Райчвайн
    жанр мелодрама, драма, ...
    бюджет ?3 675 000
    зрители
    Нидерланды 922.1 тыс. Бельгия 12.3 тыс.
    премьера (мир) 26 ноября 2009
    время 105 мин.

В названии фильма, как и книги, по которой он снят, преднамеренно используется первая фраза расхожих голландских мальчиковых анекдотов. Этот анекдот, однако, оказывается совсем не смешным. Южанин-провинциал Стейн становится успешным рекламщиком в Амстердаме, женится на не менее успешной коллеге Кармен, с рождением дочери они переезжают в большой загородный дом. И тут «судьба стучится в дверь».

Від себе: Подивилася я вчора. Сюжет не новий. Виконання дивне, як для таких фільмів. Та треба просто незважати на всі ті перипетії життєві головних героїв.
    Хто знає мою тонкосльозість, той здогадається, шо ридала я, як бєлуга. Часом, навіть доводилось перемотувати назад, бо за слізьми не бачила кількох сцен.
    Скажу одне: ті, хто щось подібне переживав, сприймуть фільм зовсім по-іншому, ніж ті, кому не доводилося.
    Гарного перегляду.
    модератор

13 хороший фильм)))) Американец, хуже, но смотреть можно)
    Добрий модер ))

Щастя моє

Рік виходу: 2010
    Жанр: Драма
    Режисер: Сергій Лозніца
    Країна: Німеччина, Нідерланди, Україна

У ролях: Віктор Немец, Павло Ворожцов, Володимир Головін, Дмитро Готсдінер, Галина Попова (III), Аліса Слепян, Тимофій Трібунцев, Павло Чукрєєв, Ольга Шувалова (II), Олексій Вертков, Борис Каморзін, Марія Варсамі, Влад Іванов, Дмитро Биковський-ромашов, Дмитро Муляр

Дія фільму відбувається в пострадянській глибинці. Водій-далекобійник Георгій залишає удома невірну дружину і відправляється в черговий рейс. Його вантажівка поволі рухається по містичних російських дорогах, а сам він здійснює занурення в світ страху, жорстокості і зради.

Україна дебютувала на Каннському кінофестивалі з цим фільмом, що шокував багатьох, викликав бурхливі обговорення, а приз отримав лише на Відкритому фестивалі кіно "Кіношок-2010" за найкращий сценарій. Фільм про жахи Росії, хоча зйомки проводилися в Україні, а сам режисер живе в Західній Європі. Видно, дійсно болить Лозниці і сам він говорить, що фільм про корупцію. Ще з цікавого - оператор фільму Олег Муту, обидві його роботи досить сильно запам’яталися своєю натуралістичністю і сірістю, це "4 місяці, 3 тижні і 2 дні" і "Смерть пана Лазареску". Останній взагалі ... ну такий фільм, шо подивився і тошнить кілька днів потім.
    bvn
    йог на танке

Мій фільм-кредо: "Коматозники" ("Flatliners").
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Мій фильм-кредо: "Коматозники" ("Flatliners").
    Дуже інформативно...
    Добрий модер ))

Хто любить фільми Девіда Лінча? Просто цікаво
    Я подивилася сьогодні його Wild At Heart/Дикі серця то мені воно дивне. Кльовий Ніколас Кейдж, в фільмі молодий і красивий. Музика часто радувала. А ще симпатишні червоні туфлі Луни, якими вона шевелить як хтось там з Чарівника в країні Оз. Фільм отримав золоту пальмову гілку на Каннах, правда в далекому 1990 році.
    Banned

Фильм о настоящих Героях с большой буквы
    Очень жесткий,который заставляет задуматься.

+ Ответить в теме

Теги для этой темы