Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 118 из 227
Показано с 1,171 по 1,180 из 2264.
    ри?

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Офтоп:
    Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    А ты б с красками не хотела? Даже если б помещеньице не твое было? Это все же лучше, чем варенье, к примеру.
    Нєт уж, ізвіні! Обмазать парня варєньєм мені прєдпочтітєльней - оно вкусніше, злизувать в стошиєсятчотири рази краще! А краски візьми злижи!! А якщо я захочу опуститися нижче?! А там тоже краска!! І це шо - і мені краска ..в усі мєста?! Та карочє! Кажу ж, ти збочення)))
    Обмазатися, помитися, а потом пожалуста....
    І все одно, чию жилплощадь мазать:)

Сьогодні подивилася два чудові фільми. "Васабі" і "Сестры". Перший давно думала переглянути, а це вчорашні суші дали останній поштовх.
    А другий - все якось шматками та уривочками дивилася, а повністю ніяк. Музсупровід - отмєнний. Та й сам фільм трогатєльний...

Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Музсупровід
    простите мне офтопик, но что это за слово? как это на русском будет?
    Добрий модер ))

Ялина, ага, про Гудзя вони дуже харашо "падсуєтілі" В мене відчуття от точно такі як в Коб були. А ще мені дуже гарна актриса ця. Довго згадувала де ж я її до того бачила. Навіть подивилася перелік фільмів, де вона грала і так і не зрозуміла, з якого фільму вона мені пам’ятається

зі: вибачайте шо така "швидка" у відповіді

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Ответ Сообщение от laithemmer
    Музсупровід
    простите мне офтопик, но что это за слово? как это на русском будет?
    музичний супровід - музыкальное оформление, музыкальное сопровождение
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    музичний супровід - музыкальное оформление, музыкальное сопровождение
    тьфу!... а я ударение ставил на последний слог. получился страх и ужас.
    Пророк

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    тьфу!... а я ударение ставил на последний слог. получился страх и ужас.
    да, схоже на якийсь мусоропровід виходить)
    ри?

Помста новонародженому / Внутри / À l'intérieur

Якось так стається, що аргумент-кіно кожної неділі підсовує мені все нові і нові стрічки. Різні, але здебільшого хороші. А це вчора вже сонна, але ще не заснута окончатєльно я одним глазом побачила ЦЕ. Сон зняло рукой.
    Ну і мудачний фільм!!!!!! І сценаріст - ублюдок! І режисер - ублюдок. І всі актори больні на голову, раз в такому знімалися! І взагалі якого фіга отаке єсть загальнодоступним?! Капєц! До півтретього сподівалась хоч у кінці якоїсь справедливості. Ага, щасссс! Жди!
    "Райськоє озеро" і "Внутри" - найогидніші фільми, котрі я бачила за своє життя.

П.С. Тепер ще й спать дико хочеться, бо до чотирьох вовтузилася - все мені ті ножиці кончені виділися...
    Нервова, курррва

laithemmer, хоч би коротко описала сюжет!
    ри?

sharasha, та шо тут описувати, як там всьо мудацьке? Дєвка попала з мужом в автокатастрофу. Була вагітна. Муж вмер. Пройшло скікось там місяців, вона за день рожать должна - і тут начинається кровава каша-малаша. Скажена тьолка-психопатка попадає до бірємчатой в дом, і починає її чикать в живіт ножицями. Потом почикала всіх, хто туда ткнувся..кров лилася по стінах, чвиркала у всі боки, в головах стирчали різні потусторонні предмети.

....А концовка - вобщєєєєєєєєєєєєєє! Думала, мене вирве!
    MaxShane

я сейчас подготавливаю обновленній список всех своих фильмов. как доделаю віложу
    Пророк

+ Ответить в теме

Теги для этой темы