Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 113 из 227
Показано с 1,121 по 1,130 из 2264.
    Нервова, курррва

Re: Фильмы, которые мы смотрим

laithemmer, мені колись казали, шо головна героїня характером на мене схожа!)))

ри?

Офтоп:
    sharasha, нє, сонце, я не отріцаю, шо щось схоже у вас є, але та дівчина таки дуже любить пішки ходити)))) ДУЖЕ!
    Фільм такий,.. я просто відпочила... І тіпа сказала собі, шо кохання - воно є, ось же, на екрані, бач? Воно не вмирає... Аутотренінг, мать його
    Нервова, курррва

Офтоп:
    laithemmer, ви в мені таки розбудите страшний комплекс, виплекаєте його, приручите і кинете мене з тим комплексом напризволяще! ))
    Ніззя так! Я тож люблю ходить пішки! І люблю любить! І вмію любить! І вмію ходить пішки!))))
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Гордость и предубеждение /Pride and Prejudice/ 2005
    дивилася два рази. Якось він мені пішов гарно так))) Про схожість: сестра головної героїні мені нагадала Мелані з "Віднесених вітром"
    Ленивый....

Расписывать долго не буду... просто смотрите ролики! У меня ноги сами идут в пляс =)))) Фильм
    STEP UP 3D

Новачок

Re: Фильмы которые мы смотрим

Название: [SIZE="4"][COLOR="Black"]Полторы комнаты или сентиментальное путешествие на Родину[/COLOR][/SIZE]
    Оригинальное название: Полторы комнаты или сентиментальное путешествие на Родину
    Год выхода: 2009
    Жанр: Биография
    Режисcер: Андрей Хржановский
    В ролях: Алиса Фрейндлих, Сергей Юрский, Григорий Дитятковский, Артем Смола, Сергей Дрейден, Алексей Девотченко, Александр Леньков, Светлана Крючкова, Сергей Барковский, Александр Баргман

О фильме:
    Это фильм по литературным сочинениям Бродского, по его рисункам, по материалам его биографии, но прежде всего он инспирирован прозой Бродского.
    2.0

подивилася "Я прихожу с дождем" (да Лайт, те на шо ми з тобов хтіли сходити, я стянув з нета) шо я можу сказать... хароший атмосферний жорсткий фільм, з купою крові і мняса, азіатських пик і алегорій до біблійного сюжету. маніяки, убивці, слідчі і месія. і музикааа..... варто подивитися тим, хто хоче відчути атмосферу через біль персонажів. але не рекомендую тим, хто не любить натуралістичних сцен.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    подивилася "Я прихожу с дождем"
    иии, тільки вчора скачаний, правда ще не встигла подивитися)))
    Добрий модер ))

Подивилася «Фортепіа́но» (The Piano) — фільм 1993 року режисера Джейн Кемпіон

Середина 19 століття. Німа жінка Ада МакГрат (Холлі Хантер) із Шотландії видана заміж в Нову Зеландію куди і вирушала разом із донькою Флорою. З собою перевозить також і фортепіано, яке є чи не єдиним засобом комунікації Ади з навколишнім світом. Її чоловік (Сем Ніл) не цікавиться музичним талантом дружини і вимагає від неї лише виконання подружніх обов'язків. Зрештою інструмент потрапляє в руки іншого європейця (Гарві Кейтель), що мешкає неподалік. Ада пробує викупити фортепіано і закохується в сусіда.
    Нагороди:
    * 1993 Каннський кінофестиваль — «Золота пальмова гілка»; та приз за найкращу жіночу роль — Холлі Хантер.
    * Премія' «Оскар» — за найкращу жіночу роль — Холлі Хантер, кращий сценарій — Джейн Кемпіон.
    * Британська академія телебачення і кіномистецтва БАФТА — за найкращу жіночу роль — Холлі Хантер, та найкращі костюми.

Фільм вразив своєю емоційністю. Як багато може сказати німа жінка! Яким чудовим і потворним може бути кохання. Дуже сподобався.
    Новачок

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    "Призрак" с Пирсом Броснаном немного затянутый но интересный
    Пирс наконец-то набрал былую форму - я думал, что после Матадора он уже в нормальных фильмах сниматься не будет.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы