Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей641Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 111 из 233
Показано с 1,101 по 1,110 из 2325.
    Нервова, курррва

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    53:58
    можна ж більшу дірочку, меньшу
    54:02
    більшу - з надією
    54:06
    меншу - якшо реалістка
    Оце точно. Так, Лайта при його (кіно, а не одіяло) завтра на сходку. Бум дивицця!!!
    Бо вже аж інтірєсно стало. Бо по ходу воно й не сороміцьке мать зовсім. Раз тіко дірочка!)))

Зануда

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Виявилось що це звичай євреїв-хасидів, таким чином займатись сексом.
    нєєє...я таке у декількох кінах бачив, і в цьому теж. Це звичай всього півдня - берег середземного моря і аж до Кавказу. Такий атрибут і в кіно про грузинів я спостерігав ще.
    Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Бо по ходу воно й не сороміцьке мать зовсім. Раз тіко дірочка!)))
    Ета штука - тільки для ізбраних і благоразумних за сюжетом. З неблагоразумними нєнада.
    Пророк

Бо по ходу воно й не сороміцьке мать зовсім. Раз тіко дірочка!)))
    Хе! То ж він з однією так. А з іншою сооовсєєєм іначе було! Не до одіяла вобще було.
    ри?

Оце точно. Так, Лайта при його (кіно, а не одіяло) завтра на сходку. Бум дивицця!!!
    Бо вже аж інтірєсно стало. Бо по ходу воно й не сороміцьке мать зовсім. Раз тіко дірочка!)))
    Принесу)
    Кобік, схоже фільм твій будуть дивитися купка довбодзьобів - уявляю, який стоятиме хохот!

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    А з іншою сооовсєєєм іначе було! Не до одіяла вобще було.
    ООО!! Оце воно!! Оце таке я люблю!!!
    Пророк

Подивилася тільки шо "Частная жизнь Пиппы Ли" (The Private Lives of Pippa Lee):

год - 2009
    страна - США
    режиссер - Ребекка Миллер
    композитор - Майкл Рохатин
    жанр - мелодрама, драма

Пиппа Ли — женщина, вызывающая всеобщее восхищение, прекрасная и радушная хозяйка, преданная жена и заботливая мать. Она замужем за известным издателем Хербом Ли, мужчиной на тридцать лет ее старше, и вполне счастлива в браке. Когда Хербу исполняется восемьдесят, супруги решают переехать из шумного Нью-Йорка в тихую гавань одного из тех маленьких городков Коннектикута, в которых традиционно ничего не происходит. Не омрачаемая никакими неожиданностями жизнь здесь может сделать счастливым любого — только не Пиппу Ли.

Оказывается, что вовсе не всегда Пиппа была образцовой домохозяйкой. Будучи помоложе, она вела развеселую жизнь, не брезгуя выпивкой, наркотиками и случайными эротическими приключениями. Ей казалось, что те дни остались в далеком прошлом, и вот сейчас, в этом приторно-идиллическом новом мире воспоминания о былых грешках бередят ее память. Для начала Пиппа вновь начинает курить. А когда на ее пути встречается привлекательный мужчина, Пиппа с радостью вспоминает уроки своей бурной юности.
    Шо ето я другу під ряд мелодраму дивлюся...
    І харашо йдуть!
    Сподобався фільм.
    2.0

kobieta, you made my day ))))
    поржав зрання з дірочки. і уявила, як холодними зимовими вечорами... да, жжесть как она єсть )))
    модератор

"7 кабинок" Бондарчука
    ри?

Шось якось я почала розчаровуватися у фільмах. Солт не сподобалась, Пусти меня - ще гірше враження, бо книжка захопила, а тут таке як здрасті. І от! Послухалася kobietу, подивилася "сороміцький" Як вода для шоколаду.
    Ізвінітє за нескромне питання - а шо там сороміцького??? Тіко й того, шо дірочка в простирадлі.
    Мелодрама з елементами казки. Казка - це там де дух злої матері являвся дочці. Смішно ж! Взагалі я там більше сміялася.
    А от кінцівка повний абзац! Напевне це мрія кожного чоловіка: померти на дівчині від оргазму.
    В принципі фільм непоганий. Але дещо він...своєобразний. От.

П.С. Найцікавішим для мене у фільмі була лінія кулінарії))) Перепел з розовим соусом. Перець фарширований. А дієта, від якої "трішки померла" сестра Тіти! Шедевр, я вважаю! Вмерти від несварєнія! Оце був козир стрічки, ІМХО.

Маю надію, що Дорога не підкачає.
    ри?

На ніч нарешті пішла Дорогою.
    Важкий, безнадійний, тривожно-гнітючий. Жорстокий. Несправедливий. Страшний.
    Було шкода негра. Дуже.
    Нервова, курррва

laithemmer, аж захотілось подивицця!)))
+ Ответить в теме

Теги для этой темы