Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 109 из 227
Показано с 1,081 по 1,090 из 2264.
    2.0

Re: Фильмы, которые мы смотрим

я писав сьогодні пост про кіно. він взяв і не запостився.
    тому пишу ще раз.
    не так проніцательно....

Дорога (2009)

Рекомендовано в першу чергу тим, кому близька постапокаліптична тема. Бо не знаю як у кого, а в мене на ранок була мисля, дивлячись а травичку "блін, тре цінувати оце всьо! бо мало лі..."
    І тоді, якшо оте "мало лі" буде до фені все - і зарібки, і золото, і статуси... в ціні тіки стухлі консерви і взуття.
    ти вже не людина, ти їжа для тих, хто втратив людське. але ти можеш лишитися людиною, якщо сам не ступиш на хибну путь.
    тут не треба шукати розвитку дії, це медитативна штука, такий собі живопис Босха, яким би він був після кінця світу.
    в цьому світі єдине, про що ти можеш мріяти, легка смерть. самогубство в такий час розкіш - каже старезний дід Ілай, який в 90 років якось живе в цьому пеклі.
    Єдиний галяк - якась хіпова кінцівка. Ну і певні питання по ходу виникають. Фільм не ідеальний, але мега атмофсерний.
    Фільм знятий за книгою лауреата Пулітцерівської премії Кормака МакКарті http://lib.rus.ec/a/24180

Пророк

По совєту друзєй подивился кіно "Як вода для шоколаду" (Como agua para chocolate).

год - 1992
    страна - Мексика
    режиссер - Альфонсо Арау
    композитор - Лео Броувер
    жанр - мелодрама, драма

Тита и Педро любят друг друга. Но мать Титы не дает согласия на их брак: по давней семейной традиции младшая дочь должна заботиться о матери до самой ее смерти. Чтобы быть рядом с любимой, Педро… решает жениться на ее сестре! Живя под одной крышей, влюбленные лишены даже возможности выражать свои истинные чувства друг к другу.

И Тита начинает выражать одолевающие ее эмоции при помощи экзотических блюд, подаваемых к семейному столу. Кто знает, к чему может привести эта скрытая любовь?
    Дуже харош фільм! Цікаво там люди живуть, по-чудному. З перших хвилин вже ясно, шо фільм не обичний.
    Все в кіні дуже пристрасно і навіть сороміцько!
    Через весь фільм йде кулінарна тема, яка теж замішана на сороміцькості. Навіть як дівчина борошно робила... чи шось таке.
    Харош і сам сюжет і деталі (голу дівчину закидають за одну руку на коня, спеціальна простиня з дірочкою і т.д.).

Рекомендується до перегляду і хлопцям і дівчатам.
    Banned

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    я писав сьогодні пост про кіно. він взяв і не запостився.
    тому пишу ще раз.
    не так проніцательно....

Дорога (2009)

Рекомендовано в першу чергу тим, кому близька постапокаліптична тема. Бо не знаю як у кого, а в мене на ранок була мисля, дивлячись а травичку "блін, тре цінувати оце всьо! бо мало лі..."
    І тоді, якшо оте "мало лі" буде до фені все - і зарібки, і золото, і статуси... в ціні тіки стухлі консерви і взуття.
    ти вже не людина, ти їжа для тих, хто втратив людське. але ти можеш лишитися людиною, якщо сам не ступиш на хибну путь.
    тут не треба шукати розвитку дії, це медитативна штука, такий собі живопис Босха, яким би він був після кінця світу.
    в цьому світі єдине, про що ти можеш мріяти, легка смерть. самогубство в такий час розкіш - каже старезний дід Ілай, який в 90 років якось живе в цьому пеклі.
    http://lib.rus.ec/a/24180
    Читал книгу, потом смотрел фильм. Фильм по сравнению с книгой ацтой полный
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Рекомендується до перегляду і хлопцям і дівчатам.
    kobieta, хочу подивитися - ти ж його не делетнула ще, нє??
    Нервова, курррва

laithemmer, я так і знала, шо ти за сороміцьке вхописся!))))
    ри?

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    laithemmer, я так і знала, шо ти за сороміцьке вхописся!))))
    Аякже! Якраз за це і вхопилася
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Аякже! Якраз за це і вхопилася
    Здається, не видалила.
    Ти небось хочеш, шоб я тобі через сєтку вонючки ПОІСКА роздала кіно? Не работає, так шо приходьте з флешкою.
    ри?

Прийду ж) Сьогодні ж
    П.С. А через сєтку-вонючку було б швидше. А так Лайт на каблах має таргати до Кобіка за кіном!!
    ри?

Подивилася Солт

Розчарована тріхо. Я звичайно симпатизую дико Жолі, але....фільм якийсь хаотичний, рваний і не зовсім, на мій погляд, продуманий. Все досить заплутано. Ніяк не збагну, чому Жолі вхопилася за цей прожект. Напевне, через те, що мала зіграти російську шпигунку в американському суспільстві, такого собі Джеймса Бонда в спідниці. Всьо досить банально - крута російська агентша під прикриттям влюбилася в свого собствінного чоловіка (от дивина!!), а коли його замочили її брати-дружбани щоб подивитися на її реакцію, вона сорвалась і покоцала їх, а також крякнула битою бутилкою з-під водки "батька", який був її вчителем і перстень зі звіздой якого вона цілувала в знак любві к родінє. Коротше, хрєнзнашо і з боку бантік.
    На один раз. Більше мені його дивитися аж ніяк не охота.
    Обсолютневпєчатльон.

Не то шо Учень чаклуна - от де сіла і мощь) І сміх)))
    Banned

солт
    Нет, ну надо же и меру знать…
    Не верю я, что такая хрупкая, стройная до жалости девушка способна вырубать мужиков пачками, и ни каких-нибудь, а всю президентскую рать. Вот если бы крепкий парень так мелькал на экране, это другое дело. Кино про очередного Джейсона Борна, только с длинными волосами и грустными глазами
    Это же не комедия-пародия была и не Бросок Кобры, а вроде как боевик-триллер политический…
    Да если бы, в реале, у нас и в штатах такие спецслужбы были, то президентов бы (и там, и там) пришлось бы раз в неделю выбирать. В воскресенье – выборы, не позже среды – траур уже и т.д…. вплоть до диктатуры по обе стороны океана.
    Русская тематика здесь, вообще – без комментариев.
    Короче, по смыслу, какая-то белибердовая смесь из Красной жары, анекдотов про Штирлица, мультиков о капитане Пронине и х/ф Сволочи.)) Весело, конечно, смотрится кино легко, но… перебор.
    вообще похоже на Сауспарк...
    Только вот не понимаю, почему они несколько отошли от своего стиля и не сделали,например, русского президента - медведем...ну или банкой красной икры...
    Да и вообще образ России как-то неполно раскрыт...совсем не показана наша широкая душа! Считаю, что стакана с водкой на лодке было недостаточно, там стопудово где-то в другой каюте должно было проходить шумное застолье с цыганскими песнями и плясками. А потом и у березки постоять-погрустить обязательно надо было.
+ Ответить в теме
Страница 109 из 227

Теги для этой темы