Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 108 из 227
Показано с 1,071 по 1,080 из 2264.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Любителям Гаррі Потера і єжи з ним, дивитися фільм не раджу.
    Вже після перших слів було зрозуміло, шо дивитися НЕ-НА-ДА

Завсідник

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Вже після перших слів було зрозуміло, шо дивитися НЕ-НА-ДА
    і не тільки любителям Гаррі .потера!
    ри?

А я думаю - стОїть глянуть)) уж дуже вже цікаво
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А я думаю - стОїть глянуть)) уж дуже вже цікаво
    Це при тому, шо Лайт - любитель Гарі Поттера! Так згадувати про нього було не умєєєєєстнооооооо!
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Так згадувати про нього було не умєєєєєстнооооооо!
    Я тоже так щитаю!

Фрагов, гані кіно!
    2.0

fragov, о, Ф., підтримую щодо кіна!
    я й забула шо втикнула в нього. але я чекала тягучого болю відречення душі, а побачила його лише в кількох епізодах. хоча місцями фільм заворожував. фільм насправді про те, що люди - сволота і дружити можуть одиниці. фільм про біль і справжність. хароший такий, добротний. бо в європейців не дуже фунциклірує опція "спецефекти" і тому спортить ними шось фактично ніззя.
    а шо книжка єсть - я не знав... може її так як Омен, по мотивам кіна, написали?
    Лайто, я б така шо сходила на Ученика чародея... Там такий Ніколас прикольний. Хоча крім нього помойму там нічо нема. Тоїсть тупо як на виставку - отримати естетичну насолоду. Але я б сходив... де і када і ваще, на борт візьмеш?
    part of me

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а шо книжка єсть - я не знав... може її так як Омен, по мотивам кіна, написали?
    Ні, це фільм по книжці зняли. Вирізавши звідти купу моментів і змінивши трохи історію.
    Аби вони залишили все, що є в книжці фільм би заборонили де тільки можна.
    Це при тому, що автор в кінці книги пише:
    И конечно же, спасибо Мие, моей жене, которая терпеливо выслушивала фрагменты книги, зачитываемые мною по мере их появления, побуждая меня переделать то, что было совсем ужасно, и улучшить то, что было сносно. Страшно вспомнить те сцены, которые остались бы в книге, если бы не она.
    2.0

fragov, угу... я читала тут одного полтавського аффтара, то вн в пердмові наваяв типу такого, шо от мовляв, мені кажуть це роман про дно людського життя, то нахер його взагалі писати, а я все рівно нипишу, бо це теж життя. як на мене - або пиши мовчки про все, шо ти хоче, або не берися взагалі. бо мистецтво, як таке, не має табу. можна говорити про епатаж і гоніво (типу як собака на виставці, якій не давали їсти), і про несмак (типу пейзажів, що продають біля Театру ляльок).
    а книжка так і називається? аффтар хто? і вже раз на те пішло, де качав (якшо качав)?
    бо у мене "сознаніє розширилося" після "Голод" Уітлі Штрайбер і "Хеллрейзер" Алана Кларка.
    модератор

"Призрак" с Пирсом Броснаном немного затянутый но интересный
    Пророк

включили мені фільм "Blush" (реж. Wim Vandekeybus). і я не змогла відірватись до самого закінчення. просто красота. койде нерозгаданий символізм, але постійно - заворожуюча хореографія, це фактично.. я знаю, фільм-балет. без пачок, канєшно. мені сказали, шо це такий доооовгий кліп Вовен Хенда (Woven hand), фільм про спокуси, бажання, почуття, який на кожному кадрі просто зачаровує. півторигодинна візуальна красота з шикарним музлом на саундтрекє. давно мене не впирало так кіно.

+ Ответить в теме
Страница 108 из 227

Теги для этой темы