Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 107 из 227
Показано с 1,061 по 1,070 из 2264.
    Нервова, курррва

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Ще один фільм Коенів "Після прочитання - спалити" Дивилася вдруге, вперше дивилася, може, з рік тому, але чомусь захотілося передивитися.
    От скажи ж, чогось його хочеться передивлятися...
    Не знаю, мені він туповатий, але чомусь подобається)))
    Шось в ньому є. Може через акторів. Дійсно ж персонажі дебілкуваті...)

Добрий модер ))

Персонажі - да, звьозди. Всі без винятку. Нє, один більш-менш нормальний - це власник того спортклубу.
    Хочеться передивлятися, бо сам фільм не тупий. Він про дебілізм, але знятий харашо. Не дивуєшся тупості режисера-сценариста, а якраз навпаки, що змогли отак гарно все змалювати. Ну і смішний же ж.
    part of me

Сьогодні з дуру сів посидіти біля лядського телевізора. І ще з більшої дурі вирішив подивитися фільм Impact (прикол, в продовж фільма вони навіть назву фільму перекладали по різному, останній варіант: день до зіткнення чи щось таке). Фільм конкретне лайно. Дуже нагадує Армагедон, страшно уявити, що хтось перегляне це мега-лайно до перегляду Армагедону.
    Гра акторів - жахлива як і сам фільм. Ще просто задовбали ці сценарії в яких світ рятують тільки американці. А всі інші країни максимум на що спроможні це виділити ракету і сцикливих космонавтів (правда, на диво, в цей раз без вушанок). Ще одна особливість фільму те, що в кінці в тебе виникає відчуття, що ти не додивився останніх хвилин 15. Більшість головних героїв просто "випадають" вкінці, що за нафіг?

Ну, фільм про те, що в Місяць влучає астероїд, який починає тягнути його до Землі. До речі, я хоч і не дуже розбираюся в астрофізиці, але в мене склалося відчуття, що мене обдурили. За сценарієм маса Місяця стає більшої за масу Землі, якого ж дідька тоді він продовжує крутитися на вколо Землі (ще й по дикій елептичній орбіті)
    2.0

fragov, от жеж да. про копію аффтарських задумів і я можу сказать. Єсть таке кіно "По контуру ліца", маскаль-чарівник якийсь зняв.
    от ідея ніби не погана, якби ж то не одно НО: ідея перебивок між днями головного героя скомуніжджена із откуда б ви думали? Ага, з Реквієму по мечте! Отам де (хто бачив згадає) годинник дзилинькає, потом насипається наркота, потом руз по судині крові і розширений зрачок. Тіки в маскаля-чарівника сіє дєло виконане деще іншими предметами, кароч схочте переглянете. І музло там тож передране, тіки інше аранжування. Вопщем, в мене просто ледь стачило зусилля подивитися кіно. А там виявилося, що аффтар взагалі махровий фанат Араноффскі, і натирив чого тіки можна. І мать наостанок ще матриці тріхо передивився. І все це таке неоковирне, шо мамачкі ж дарагіє! Главний герой бухає через самотність, бо в нього типу вирок - на морді намальована татуха, і суспільству його помічати не можна. Але він ніфіговий супермен, і даже влюбляється. А потім виявляється навіть джентельменом і всьо такоє. Може цей фільм рульний для тих, хто вообще нічо в цім світі не бачив, але такий тупий копіпазд це навіть не ремінісценції, це тупо "о, а кльово він зробив! мать і в мене прокатить"... фу коротше. хоча ідея, зізнаюся, непогана.

і другий фільм, але той вразив ще у дитинстві і нарешті дістався мені це "Лебедине озеро. Зона"
    бичила його коли дуже давно, ще не усвідомлюючи смислу. але врізалася в пам"ять картина, де санітарка робить переливання крові чоловікові від міліціонера. фільм всуціль символічний. тандем Іллєнко-Параджанов народив мегаплювок в обличчя Устрою, з його серпами-малотками, савєцкім шампанським і брудним, безпросвітним життям, де є "панятія" і де ти не маєш права на нормальне життя, якщо ти очистився. гнітючий, схожий за настроєм на екранізацію "1984" Оруела. але оновлені дитячі враження ще глибше пульсують всередині. жаль тільки, що всі наші визначні стрічки зняті в такій якості... хоча може на нормальній плівці вони б не були такими гнітючими, а отже міра впливу була м"якшою.
    ри?

Поскіко спати не хотілося вночі абсолютно, довелося дивитися фільми)

Потому шо страшно. А чому? Бо обично все так. Як у справжньому житті. Живуть собі люди, займаються своїми справами, кудись ходять, когось люблять, але кожен людь, кожен-кожен маленький нікчомний людь на цій огромній планеті боїться. Чогось свого. Хтось втонути, хтось маньяків, хтось ліфтів, хтось мишів, хтось висоти, хтось темних коридорів, хтось - дерев’яних іграшок, що вночі стають монстрами.
    Вдень страхи розвіюються, але вночі знову повертаються. І що найжахливіше - стають реальними.

Ну вобщєм, не спалося до півшостої. Отакий собі хороровий вийшов вечір-ніч-ранок на Івана Купала.
    Здібна учениця

а ми ж сходили! Сходили на "Сутінки.Затмєніє"! А любов таки перемагає усьо-усьо! Сексу не було, але дехто , маю надію, вперто чекатиме і наступної частини!))
    2.0

Olio, оссьпаді, щасливі ви дівки! дайте мені кіно таке, шоп порвало на хомячків. чи то галя балувана, чи то вам так мало треба для щастя....
    ри?

nickeler, просто хоть в кіно подивимся на ТАКОЄ! :) любовдогроба тобто
    ри?

Останній володар стихій
    (а правильніше сказать - Аватар, але у нас вже був один Аватар, тому це Повелитель стихій, але ж таки правильно Аватар, бо Нікєлодіум жеж і мультік жеж!)

Оце дивилася вчора. Да, спецефекти. Да, фантастіка. Але рвано, незрозуміло, почалося з середини непоймичого, закінчилося нічим. Ще й досі ламаю голову над фразою на початку фільму - книга перша така то. А друга де? Я її бачила? У фільмі та книга була? Її просто забули повідомити? Чи не екранізували? Відверто нудно (рядом тьотічка в креслі таке як хропака давала:).
    Ну, коротше, не сподобалося. А я так надєявся і ждав.....

Тепер стрьомаюся йти на Ученика мага - вдруг тоже лажове? Це ж я розчаруюся взагалі у сучасних фантастіках, і перестану ходить у кіно!
    part of me

Подивився фільм "Впусти мене". Це драма про вампірів. Сподобалося, але тепер жалію, що спочатку подивився фільм, а тільки зараз добрався до книжки.
    Дванадцятирічна тендітна дівчинка, яка насправді монстр, який не може жити без людської крові. Її люблячий батько, який насправді її коханець, який за можливість доторкнутися до неї вбиває людей, щоб її прогодувати, слабий хлопець-ботаник, у якого починають виникати відчуття до кровожерливого ангела і який готовий змінитися, готовий стати черговим серійним вбивцею.
    Любителям Гаррі Потера і єжи з ним, дивитися фільм не раджу.

+ Ответить в теме
Страница 107 из 227

Теги для этой темы