Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 106 из 227
Показано с 1,051 по 1,060 из 2264.
    ри?

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Мене нудило днів два. мені фізично було зле. Панімаш? Я натура тонкая...
    Понімаю. Мабуть, я не сільно аж так тонкая натура, бо мене не нудило, але було відверто ригатєльно на душі після фільму.

Сходила на Принца Персії. Ехехе, такі трюки актор видєлував. Кльові вобщєм. Ну канєшно, фільм не самокопатєльний і не самоєдський, і не про Алладіна, як мене недавно спитали)))) Але були моменти, коли і плакалося, і раділося, і злилося..ну разне було. НЕ ДИВИТИСЯ нікому! :)

Добрий модер ))

laithemmer, це отой, шо реклама була перед Алісою?
    ри?

Uksus, да ж, отой)))
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    НЕ ДИВИТИСЯ нікому! :)
    "хорошие сапоги, надо брать"(С) :))
    ри?

:)))) Olio, може тобі і надо - а всім іншим точно ні. Це ж Галівуд. Це ж фуфуфуфєл)
    Філософф

"Невидимые дети" - так сильно! Короткометражки мне вообще нравятся, но эти такие... Очень трогательно.
    Проэкт про детскую обездоленность разных видов. Тут и смешно (Кустурица вместе со своими циганями), а в некоторых - просто страшно. Снято так профи, что понравится даже тем, кому волноваться про детей некогда и не хо.
    Пророк

да, "Невидимі діти" - багатогранний погляд на проблему дитинства як такого, на проблему бездомності дітей, на світ дорослих і на відносини в цьому світі.
    режисери усіх короткометражок дійсно метри, тому дивиться на одному диханні
    part of me

Я подивився за останній тиждень відразу кілька фільмів:

1. Хімера. (від режисера "Кубу")

Честно скажу кілька разів перескакув по 10-15 хв. Фільм на мій розсуд туповатий. Тобто є очередний Франкенштейн, якого створили люди (цього разу схрестивши хромосоми людини і кількох інших тварин) і він в черговий раз ображається на людей, що його створили і починає на них полювати. У головних героїв в сім'ї проблеми, вона хоче дитину, він - ні. І вони створують собі такого собі "колобка". "Колобок" ображається на матусю (комплекс Електри), потім починає полювати на батьків, причому відбувається це після того, як головний герой злягався з цим створінням (дядько Фройд в захваті плескоче в долоні). І кінець - просто супер, Хімера вбиває батька (Едіпов комплекс, і як це вони уживаються в одному створінні, зпитаєте ви, елементарно), і трахає матусю (ага! як виявилося воно гемофродіт). Мері Шеллі палить в стороні, вона то недодумалася до сексу з чудовиськом Франкенштейна (а було б те ж не погано, сексменшини б пораділи :) ).
    Матуся завалила чудисько і чекає другої частини разом з дитинкою, яка, думаю, буде ще більш доброю і веселою ніж її мамобатько.

Моя оцінка фільму: трієчка (і то тільки за порнуху)

2. Рембо 4

Фільм приємно розслабив. Слай молодець! Тут як завжди все ясно, є гарні дядькі, побиті життям. Є гарні дядькі, яких життя не побило і тому вони тупі і лізуть куди не слід (варто сказати там була і одна тьотя). Є погані дядькі, які всіх безжалісно вбивають, ґвалтують і мордують. І є фрілансери, яким здуру заплатили на перед і робити їм тепер не дуже хочеться. Коротше є погані і є гарні. А що треба для того, щоб наступив мир? Вірно, треба, щоб всі гарні зібралися і вбили всіх поганих. Хоча у цьому випадку, можна було б обмежитися і самим Рембо.
    Якщо в першому фільмі про Рембо вмерла одна людина, то у 4 вмирають 3 за хвилину. Причому як вмирають! Їх ганяють по полям з мінами, згодовують свиням, вони підриваються разом з авіційною бомбою. А з якою любов'ю оброблені попадання куль з кулемета і снайперської гвинтівки! Або стріли, які застряють в головах і шиях поганих героїв.
    В фільмі також є полуничка і для гурманів. Зґвалтування ротою солдат 4 дівчат, розстріл дітей в упор, натяк на згвалтування хлопчика генералом, відривання кадика рукою. Але все це пропливає повз ваших очей особливо не затримуючись, бо попри все - наші перемагають! Причому з величезним розривом, десь так в 300-400 трупів, 3-4 машини, пару катерів. Тому в кінці виникає приємне відчуття справедливості, та, на жаль, через хвилину розумієш, що все те: і зґвалтування, і наркотики, і вбивства, і мини - воно все реальне і є насправді, а Рембо - вигаданий.
    І Сталоне (як режисер) в процесі фільму якби натякає, що без напалму таким країнам як Мн'янма - не допоможеш. Що добре слово і снайперська гвинтівка, завжди зроблять більше а-ніж просто добре слово. З цим я не можу не погодитися.

Моя оцінка: 4 (приємно дивитися, як поганих розрива на шматки, я може і збоченець, але немає картини гарніше ніж кишки ворога під ногами )

Рембо 4 - відео-думки

Рембо 4 - трейлер

3. Бути людиною.
    Фільм в якому розповідається кілька історій про людей в різні часи. Головна думка - живи теперішним і завжди залишайся людиною. В багатьох історіях залишається ще 100 питань, але відповідь ніхто не дає. Головний герой(ї) в основному тюхтії, яким хочеться дати копняка.

Моя оцінка: 4 (розумні думки, але я все це вже чув)

сцуко бдющий О_о

Офтоп:
    fragov, Огляди супер! Аффтар! пиши ще ))
    Добрий модер ))

Подивилася фільм братів Коенів "Серйозна людина"

Починається все притчею. Додому повертається чоловік і говорить дружині, що дорогою додому з ним трапилася неприємність і йому допоміг її старий знайомий. Потім виявляється, що той знайомий вже три роки як помер, а цей стукається до них в двері, бо чоловік з вдячності запросив його на суп. В результаті, дружина заколює людину, бо впевнена, що це злий дух, а чоловік в шоці з дружини, бо вона вбила людину. А як же ж насправді? Запитання, що залишається без відповіді і кожен глядач може прийняти одну зі сторін, а краще отак і залишити все лише запитанням.
    Фільм про єврейського Гопніка. Взагалі-то він інтелігент, просто з прізвищем не дуже пощастило В нього ніби-то чудове спокійне налагоджене життя, аж все летить шкереберть. Куди не плюнь - скрізь проблеми. І як їх вирішити Гопнік не знає, він тільки задається питаннями. Питання, на які ніхто не може дати відповідь і фінальна сцена нам говорить, що і не важливі вони зовсім, що все просто отак, йде своєю дорогою і ніхто не знає, що чекає нас попереду. Чудовий фільм. Подивилася із задоволенням.

Ще один фільм Коенів "Після прочитання - спалити" Дивилася вдруге, вперше дивилася, може, з рік тому, але чомусь захотілося передивитися.
    Фільм-ілюстрація до Задорнівського про американців "ну тупииииє". Багато смішних сцен через недолугість персонажів, абсурдність ситуацій і якийсь ідіотизм. Дуже багато висміяно. Пластична хірургія і прагнення жінки за будь-яку ціну змінити свою зовнішність на краще, понадсекретність різних служб, інститут шлюбу та процес розлучення, параноя, гонка за жаданим і ігнорування очевидного, що лежить під носом. Сподобався. Рекомендую.
+ Ответить в теме
Страница 106 из 227

Теги для этой темы