Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 227
Показано с 91 по 100 из 2264.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Фильмы которые мы смотрим

а я нещодавно переглянула:
    Монгол (лав сторі з мордобоєм, але не про голівудських красенів і красунечок, а з монгольськими пласкими обличчями)
    Прокляття золотої квітки (нічо так, сподобалось)
    щоденник гейші (дивилася вже вп"яте, мабуть, але ця японська акторка (не пам"ятаю як звати, просто неймовірна)

Частий гість

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    На щастя, мені не довелося кукситися біля монітора компіля чи телевізора. Дивилася фільм у кінотеатрі. Тим більше, що дійсно воно того варте.
    в кинотеатре и я видела...куча положительных эмоций
    а я из последних Ликвидацию вчера весь день смотрела...осилила все 14 серий....и могу сказать, что за последние годы это шедевр
    Добрий модер ))

Давно не писала, шо за фільми дивилася, а зараз хочеться поділитися.
    Щойно пішли титри фільму "День восьмий" (Huitieme jour, Le) 1996 року - переможець Канського фестивалю в 1996 році в номінації кращий актер і фестивалю Золотий глобус 1997 року як кращий фільм іноземною мовою.
    Драма.
    Драма, бо сльози таки викликає. Але то сльози не смутку, жалю і болю. Вони інші. Вони не такі солоні на смак, скоріше гіркі.

Жорж хворіє на синдром Дауна і живе в інтернаті, Гарі — заклопотаний бізнесмен, що читає лекції для молодих амбіційних менеджерів. Він досить успішний але його особисте життя летить шкереберть. Його дружина і діти не хочуть бачити, його дні схожі один на один як дві краплі води. Після чергової помилки Гарі-батька, в пошуках себе він їде заміськими дорогами, гніваючись на себе, і ледь не збиває Жоржа. Гарі намагається позбутися свого нового друга, але йому це не дуже вдається. Особлива дружба, шо виникає між чоловіками, робить з кожного з них іншу людину.
    Купа вражень. Купа емоцій. Купа думок.
    Частий гість

Я новый фильм смотрела - The Invasion с Николь Кидман. Очень понравился.
    Упал на землю спутник и с ним к нам попадает вирус, который делает людей пассивными, спокойными, неэмоциональными. Главная героиня понимает, что вокруг творится что-то неладное и пытается с помощью биологов выяснить что это такое.
    Фильм своеобразный и немного философский. С одной стороны такая безэмоциональность принесет мир и спокойствие на землю, а с другой стороны быть всем одинаковыми и такими бесчувственными неинтересно))

Также посмотрела The Kingdom. Фильм конечно проамериканский, но само действо очень реалестично снято. В Саудовской Аравии был совершен хитропродуманный теракт в американском поселении нефтяников. При этом погибает ФБР-вец и его коллеги едут проводить расследование. Мне не сколько сам сюжет понравился, а на сколько отношения арабов и америкосов точно переданы. Эта всесжигающая ненависть...ею фильм пропитан.

Ремейк на Halloween удачно сняли, фильмец жуткий получился.
    Добрий модер ))

Мені фільм Вторгнення такий собі, нормальний, ще одна версія того, як вплинуть на людство позапланетні форми життя.
    Дуже подобається сама Ніколь Кідман, тому і дивилася із задоволенням.
    ри?
    Cool

На днях дивилася "Мулен Руж". ПеРеСеТе, краще б я його взагалі не бачила. Це ж такий удар по моїй ще несформованій психіці. І хто придумав отаку каку - шоб кохана людина помирала на очах своєї другої половини?! Буеееее....

"Вторгнення" теж дивилася (і всюди Ніколь Кідман). Мені сподобалося. В принципі непогано. Але сюжет взятий з "Еквілібріума". Так шо тема безчуттєвості вже піднімалася, але не у такому світлі.

А щееее...ще дивилася "Потоп". Фільм-катастрофа. Про Лондон і про те, шо йому гайки! Ну в принципі єдине, шо у фільмі гарного - це спецефекти. За це я і люблю катастрофи - ну вже дууууже видовищно. Але сюжет слабкий і дурнуватий. І дуже багато нестиковок. Як то кисневий балон, у якому кисню на 10 хвилин :(. Маячня якась!!!

Хо подивитися "Війна драконів"
    Добрий модер ))

Мулен Руж дивилася колись в кінотеатрі на день Св.Валентина. Через декілька годин покинула свого хлопця, не скажу, шо не під впливом фільму ... Так шо удар по психіці дійсно є
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Ти порекомендувала, а я і подивилася
    Шоу Трумена досить цікавий, а от Вічне сяйво ...
    З першого разу фільм не пішов, я заснула. Зате зараз ... сиджу і сумно посміхаюся. Дякую!!!
    уххх 21 грамм вскрыл мне остатки эстетического чувтсва, до слез!!!

Последний шедевр который смотрела"Пробуждение жизни" - потрясающее действо, идея с анимацией и поднятые темы - уверена что равнодушным никого не оставит.
    ри?

Хотіла і подивилася "Війну драконів". Хех....Мабуть я старію, бо мене не вставив сюжет. Якось воно все так....занадто просто чи шо...Я думала, там буде такий фільм, ТАКИЙ!! А він... коротше, я проспала деякі моменти - ото настільки цікавий.
    Зате кашмарік "30 дней ночи" доволі таке нічого. Кровіща в усі боки, відкушені вуха, відірвані руки, відрубані голови - все, як лікар приписав))))! Правда у кінці довелося брать шмаркачика, але то пусте. Зате було цікаво, чим все закінчиться - і закінчилося ж, ЗАКІНЧИЛОСЯ ОНО АЖ ЯК! Уммммм.....
    muravey
    Гість

"30 дней ночи" слово ночи клеется к названию так класно как бі белому зайцу пришитькрилья от самолета" Как єто 30 дней ночи?
    А фильмі оч нравиться"Андерграунд","Куда уж хуже","Кто твой кикер","Кто твой папа"
+ Ответить в теме
Страница 10 из 227

Теги для этой темы