Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей45Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5
Показано с 21 по 30 из 48.
    .

Re: Сьогодні кожний третій фільм йде російською. Азаров вимагає негайно покінчити з у

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    І взагалі, хто сказав, що "язик общєнія в странє" - російська мова?)
    КМИС, Институт Гэллапа и другие.

ри?

Re: Сьогодні кожний третій фільм йде російською. Азаров вимагає негайно покінчити з у

Gonosuke, це значить отеті всі інститути хапали за руку кожну людинку і питали, якою мовою вона спілкується?) Ги.
    Ну та це вже всьо відступ від теми. Просто цікаво стало, хто ж хто у нас такий вумний)
    .

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    це значить отеті всі інститути хапали за руку кожну людинку і питали, якою мовою вона спілкується?)
    ))) http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%...B3%D0%B8%D1%8F
    2.0

ооо! ру.вікіпедія дуже авторитетне джерело в українських питаннях!
    part of me

Gonosuke, вчив я соціологію і опити робив. Половину робиш на реальних людях, половину дома сам пишеш, потім отримуєш результати і похибку, якщо не подобається результат можна пару-трійку анкет викинути або переписати.

Соціологія в нашій країні така ж наука як і метереологія, навіть гірше, бо багатьом кортить підмінити реальні результати на свої.
    .

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    половину дома сам пишеш, потім отримуєш результати і похибку
    Если сравнить данные этих же контор по результатам экзит-полов с данными ЦИК, то ошибка от 3 до 5% Не так и много. На общую картину особо не влияет.

П.С. Ошибиться могли и в сторону украинского языка, кстати
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Gonosuke, вчив я соціологію і опити робив. Половину робиш на реальних людях, половину дома сам пишеш, потім отримуєш результати і похибку, якщо не подобається результат можна пару-трійку анкет викинути або переписати.

Соціологія в нашій країні така ж наука як і метереологія, навіть гірше, бо багатьом кортить підмінити реальні результати на свої.
    ...и на основании всего этого мы смело можем сделать вывод: большинство населения использует именно украинский язык - правда?

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    П.С. Ошибиться могли и в сторону украинского языка, кстати
    вот именно так оно и есть. честное слово, - людей, общающихся на украинском языке я впервые встретил здесь на форуме... да то их как-то не шибко-то и много.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    людей, общающихся на украинском языке я впервые встретил здесь на форуме
    Оо!!! Пан зі своєї Огнівки не виїздив? Пан ніГде не бував?
    Як казав мій прадідусь:
    Воно стало городське - вділо шляпу, п"є сітро і каже "что"
    kit
    Гуру

Среди моего окружения только один человек разговаривает на украинском, и был я во всех районах.
    2.0

kit, серед полтавських посадовців 95 процентів говорять українською, принаймні на людях. їх ніхто на те не змушує. просто так виходить само собою.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5