Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей42Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 33
Показано с 121 по 130 из 329.
    Нервова, курррва

Re: Форумські кінопоходеньки

А хто зна коли, де і хоче сходити на "Начало"? Га?

Здібна учениця

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Я не люблю спізнюватись на кіно - так і знайте, мсьє і мадмазелі.
    Лайт, це камінь в мій город?)))))

Шараш, я хочу!)) але в Полтаві, кажись, ще не чути коли буде
    Нервова, курррва

Olio, мдаааа... Дивлюсь, спішать полтавським кіноманам новінки показувать. Ну, мать, покажуть місяців через три!(((
    Здібна учениця

всі плани наламав дощ. Він почався зовсім невчасно і, здавалося, зовсім не до речі. Та тільки здавалося)) Сьогодні, замість заздалегідь запланованого сеансу в 19 00, була спонтанно реалізована ідея прогулятися під дощем. І як реалізована! З бродінням по калюжам, стрибками по калюжам, миттям ніг у калюжах, танцями на суші, з теплими струмочками по ногам та липкими спідницями, мокрими труселями і ліфчиками... Потім ми трошки відсміялися, пообсохли, і шо зробили? правильно! пішли в кіно, на 21 00!))) Фільм був логічним завершенням класного вечора: легкий, з гарною картинкою та веселими жартами.

пи.си. Ага, даю установку нікому не захворіти! особливо тим, хто вмикав пічку в машині!)))

пи.пи.си. Шараша, "Начало" у Котлярику з 12 серпня, терпимо)))

Офтоп:
    ледь не забув, Лайто: то були OneRepublic - Secrets
    ри?

Так, нарешті моє давнішнє хотіння збулося - теплий літній ливень, і всьо на мою голову)))) тіко от довга спідниця, фулипкаіпротівна. І цей...я так подумала собі, шо дуже низько стрибнула в калюжі. Треба було зняти лапті і повище стрибанути, щоб бризки були аж на потилиці
    Дуже вибачаюся ще разок, що паламав плани в кіно на сім годинок, але ж ми таки сходили на девять!!!
    Нік, для тебе спеціательно - Ніколас Кейдж був неперевершений, красунчик, і вобщє стіляга. В модних старечих шузах і вязаних нарукавніках, в крутій потертій жильотці і офігенській шапці:) Чесслово, якось він мене вабить, цей Кейдж. Харош актор. І фільм харош був!

Але таки дощ і прогулянка були краще)))))))

П.С. Оліо, я думаю, нас в Челентано більш не пустять - уж занадто ми веселі і голосні були, як для трьох душ
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Отак нежданно-негаданно ми втілили мрію в реальність, ще й кіно подивилися. Вражень купа, позитиву - ще більше. Головне, щоб дощ був теплий
    Маленький камінь у бік російськомовного перекладу - український зе бест оф зе бест.
    З.І. Усі наші найкращі походеньки-пригоди відбуваються спонтанно. Перевірено досвідом
    З.З.І. Пустять, ніде вони не дінуться. Ми ще й рибок з собою прихватимо. Ой, звіняюсь, лучок )))
    Здібна учениця

Офтоп:
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    П.С. Оліо, я думаю, нас в Челентано більш не пустять - уж занадто ми веселі і голосні були, як для трьох душ
    ну, якби ти таки вкусила той блинчик, тоді точно не пустили б, а так може ще і прослизнемо, колись)))
    2.0

laithemmer, рибонько, в мене єсть аж цілий трейлер, на який мені і належатиме пускати слюні. бо там він таки да, афігенний.
    а ми вчора доїхали додому. випали з автобуса і ішли почті топлесс, бо кохточка намокла і холодила. сусідка прифігєла мальоха мабуть, но я говорила собі мантру "твій ліфчік пахож на купальнік"
    вопщем кіномани, кльово ви туснули. малацці!
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    пи.пи.си. Шараша, "Начало" у Котлярику з 12 серпня, терпимо)))
    Капєц! Люди вже й забудуть шо воно таке... Ще й Котлярік я не дуже... Ну лано, тре терпіть...
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    бо там він таки да, афігенний.
    Нік, він завжди афігенний!))) а тут харизма просто ПРЕ))
+ Ответить в теме
Страница 13 из 33

Теги для этой темы