Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 16 из 16.
    Инвалид умственного труда

Re: Внимание!!! Телефонные мошенники.

Ответ Сообщение от crazyastronomer Посмотреть сообщение
    поделитесь файерволлом на мобильный!
    МОЗГ!

Новачок

Ответ Сообщение от yara3755 Посмотреть сообщение
    Шо ще чути про телефонні махінації?

ВСІМ УАСНИКАМ ПОЛТАВСЬКОГО ФОРУМУ!!!
    Шановні друзі. Я абонент Карлівського центру зв’язку №2. Користуюсь телефоном та Інтернетом. Акуратно сплачував всі рахунки. Приблизно 120-150 грн. щомісяця. Але нещодавно я отримав рахунок аж на 900 грн. При з’ясуванні виявилося, що мені «вписали» міжнародні розмови з … Естонією! Я ні сном ні духом не знаю де та Естонія! І чому в такому разі не з Гондурасом? Або з Соломоновими островами? Цього мені не пояснили, але запевнили, що всі операції з такими нарахуваннями веде зв’язківець-робот. Отже люди-зв*язківці претензій не приймають.
    Я продовжував акуратно, суворо у вказаний термін, сплачувати надані послуги. Тобто абон. плату за телефон, рахунки за міжміські розмови та за Інтернет. Але з 1 грудня мені нагло, БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ, ВІДКЛЮЧИЛИ міжміський зв'язок. А тепер погрожують повним відключенням та судом!
    Тому я шукаю всіх, хто так само потерпає від свавілля «зв’язківців» Звертайтесь до мене.
    Мій Е-mail tola47@rambler.ru
    Щодо суду, то я повністю «за»! Як голова місцевої правозахисної організації я брав участь у 8-ми таких судах і ні одного не програв!
    Виграв не тільки тому, що був правий, але і дякуючи підтримці інших організацій та сміливих та шляхетних людей. РАЗОМ МИ СИЛА!
    Отже гуртуймося, свідомі Полтавці. Настає час виводити шахраїв на чисту воду. Бо вже дожились до ручки.

Анатолій Докукін
    Член «Національної спілки журналістів України», голова Карлівського районного правозахисного об’єднання «Громада»,
    модератор

Мне в пятницу СМС прислали, что я выиграла ноутбук и для того, чтобы мне его прислали, нужно 145 грн переслать для оплаты доставки
    Пророк

АлекS, а сообщение случайно не типа с радио? А то мне что-то похожее приходило про нетбук Асус ЕЕЕ
    модератор

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    приходило про нетбук Асус ЕЕЕ
    Да-да, про него.Но откуда, не помню, так как сразу сообщение "ф топпку "
    Новачок

Ответ Сообщение от crazyastronomer Посмотреть сообщение
    Лол, да это надо же знать имена тех близких/друзей, их телефоны, да ещё поглядывать, чтобы они не сидели рядом с субъектом на диване.

Моему родственнику как то раз пришло на мобильный с неизвестного номера 15 грн. Так потом минут через 10 с того номера позвонил мужик, извинился и попросил переслать обратно! Так и сделали!
    ЗЫ. Был бы это мой телефон, я б даже вызов не принял /благотворительностью нужно молча заниматься/
    ха 1-квитанция 2-копия паспорта отправляются в центральный оффис мтс ,и вуаля деньги вернулись
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2