Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей43Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 30 из 30.
    Завсідник

Re: Отношение к клиенту в Полтавских фирмах. "Черное и Белое"

Вы попробуйте что-то своё создать и организовать сотрудников. А лить грязь на предприятия могут только завистливые, ничтожные людишки, не достигшие в жизни ничего.

Новачок

Fantasy- не обязательно если человек говорит про ту или иную фирму с отрицанием говорить про этого человека что он ничего не добился и т.д
    Просто у нас куда не кинься бабло хотят заработать все а трудится не хотят никто.
    У меня мастер работал на даче, свиду мужик знатный нормальный, работа на два дня и 2000 тыс грн ( не плохо!) ну он пролежал на деване сделав работу на 30% я приехал через 3 дня а работа не сделана, я его послал на... и заплатил другому человеку деньги только уже на 30% меньше так как первый мне ее сделал бесплатно (я ему не заплатил) У нас в стране бездарь народ. А организовывать наш народ это заставить медведя ездить на велике на рыбалку и играть на гармони. Вроде и можно, но долго и не выгодно.
    модератор

системой жестких штрафов и тайных покупателей внедряется прекрасное обслуживание. зная, что человека за некорректное неправильное или неточное слово могут штрафонуть гривен на 300-500 он и спасибо за покупку скажет и улыбнется, оставив клиенту приятное впечатление от взаимодействия.
    Пророк
    Exclaim

Сьогодні зіткнувся з досить таки нав"язливим сервісом в Ельдорадо (ЦУМ).
    Відбитися вдалося, але для цього довелося проявити стійкість, впертість і принциповість.

Проходив мимо, і згадав, що мені треба на ноутбуці протерти екран, то ж вирішив заскочити і купити серветок для екрану.
    Заходжу, дивлюся, що є різні варіанти, від просто рідин та спреїв, до різних комплектів із пензликами...
    Кличу консультанта:
    - ДОброго дня, хочу купити серветки для екранів. Вони мають продаватися в банках по 100 штук.
    - Так, є такі, але навіщо вони Вам? Ви скористаєтеся однією, а всі інші засохнуть. Візьміть ось краще рідину Філіпс за 140 грн. Я сам такою користуюся, дуже задоволений.
    - Не треба мені рідини. Я хочу серветки.
    - Та серветки погані, я б Вам радив ось цей набір (показує) тут є спрей і 15 серветок із мікрофібри.
    - Ні, не хочу. Продайте мені, будь-ласка, банку серветок.
    - Добре, почкайте, я сходжу на склад, принесу.

Чекаю. Приносить. Починає пробивати в комп"ютері накладну. І тут видає:
    - О! А давайте я Вам продам 2 оцих чудових набори із спреєм, серветками з мікрофібри та пензлем для очистки оптики фотоапарата! 2 по ціні одного!!
    - Та ні, не хочу, дайте просто серветки.
    - Та почекайте, зараз я Вам покажу!
    Починає забивати накладну із двома наборами в комп"ютер. Щось бурмоче собі під носа, щось не виходить.
    Забиває туди третій такий же набор. Щось клацає.
    - Щось тут не дуже зрозуміло, я зараз розберуся.
    Кличе колег. Ті разом щось там умнічають і бурмочать. Нарешті щось вийшло.
    - Ось! Дивіться! 2 набори всього за 69 гривень!
    - Дякую. Не хочу, можна мені просто банку серветок?
    - Так, зараз надрукую накладну. (схоже, засмутився).

Друкує мені накладну на 39,96. Іду до каси, роздивляюся накладну:
    - 39,90 серветки
    - 0,06 якийсь сертифікат ВіаСат.

На касі дівчина:
    - Доброго дня, давайте Вашу накладну.
    - Ось, будь-ласка. Тільки, якщо можна, мені без сертифікату ВіаСат - він мені не потрібен.
    - Ні, без сертифікату неможна.
    - Але він мені не потрібен.
    - Так у нас накладна із комп"ютера автоматично цей сертифікат пробиває.
    - Розумію, але я не хочу його купувати.
    - Вам що 6 копійок шкода?
    - Ні, мені не шкода 6 копійок, але сертифікат мені не потрібен.
    Поряд стояла інша дівчина, і вмішується в розмову:
    - Якщо він Вам не потрібен, то подаруєте його потім комусь із своїх родичів, чи близьких, чи друзів.
    - Дякую за турботу, але мої близькі не користуються послугами ВіаСат, тому будь-ласка, продайте мені серветки без сертифікату.
    Схоже, касир вже зрозуміла мою впертість, і вирішила піти мені на уступки:
    - Добре, я продам Вам без сертифікату. (пробиває накладну, касовий апарат показує до сплати 39,96) З Вас 39,90.

(Схоже, касир вирішила, що простіше самій заплатити за цей сертифікат 6 копійок, ніж сперечатися зі мною.)
    Даю 40 грн.
    За іронією долі в касі не знайшлося здачі 10 копійок. Довелося подарувати їм ці 10 копійок, але сертифікату не взяв.

Яка в цій байці мораль?
    З одногу боку у мене настрій мав би покращитися, що я зумів відбитися від сертифікату (хоча, по грошах виходить, що мене кинули аж 2 рази ),
    але з іншого було страшно неприємно від нав"язливого сервісу Ельдорадо та його "менеджерів".
    Банальна покупка серветок, на яку зазвичай витрачається 2-3 хвилини, забрала у мене хвилин 15 дорогоцінного часу.
    Власне кажучи, я й раніше ніколи не був у захваті від цього Ельдорадо, але сьогодні було геть зовсім неприємно.

Фух, заморився набирати. Сподіваюся, що це хтось осилить прочитати, і зробить для себе якісь корисні висновки
    Пророк

Герой однако. То с Про-Фото эксперименты, теперь с Эльдорадо.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Я про Ельдорадо вже років сім забув як про магазин для покупок. Щоб зрозуміти чому, варто подивитися відео на YouTube
    модератор

Sky, давайте ссылки будем смотреть? Там именно про Полтавский эльдорадо?
    Пророк

Брав майже рік тому пральну машину для пенсіонера.
    В "Ельдорадо" зайшов за порадою знайомого, так, "для галочки". До того вже побував приблизно в п'яти магазинах подібного формату (нашого міста).
    Виявилося, що ціна на одну й ту ж модель по Полтаві коливалася від (грубо) 2900 (Ельдорадо) до 3800 (на ринку "АБВ-техніка" чи якось так).
    Тому брав саме в "Ельдорадо" (але довелося чекати допоки привезуть з Києва за три дні).
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

V00D00People, нє, взагалі відео зняте в мережі. Як російське, так і наше. Достатньо в YouTube ввести в пошук "Эльдорадо"

в першому відео використано це

почитайте коментарі ) Зокрема в цій мережі можна придбати ремонтовану, "сіру" техніку за ціною нової... Схожа мережа вже спочила - "АБВ-техніка" - вона була близнюком Ельдорадо.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Зокрема в цій мережі можна придбати ремонтовану, "сіру" техніку за ціною нової...
    В автосалонах буває, що так автомобілі продають (або пошкоджені при транспортуванні та перефарбовані; або ті, що знаходились на "тест-драйвах").
    Платиш, як за новий, а отримуєш....."як завжди". Але можна отримати "замануху" (придбати саме такий автомобіль) у вигляді гумових килимків у салон чи безкоштовну сигналку.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3