Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7
Показано с 41 по 50 из 62.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: домофон

RAMM, а канєшно. там жеж з умом робицця. взять хоча б саму конструкцію. не знаю, як де, але в німеччині - це здоровенні важелезні двері з якимсь внутрішнім замком, який сам одкривається-сам закривається бла-бла-бла. а в мене в під’їзді на залізні двері примандячили здоровееенний магніт, який не знаю як це, але замерзає і нада добряче двері поштовхать, якшо зранку ти перша людина, яка виходить з під’їзду. до того ж замерзають пружини на дверіх, через шо той же магніт ломиться. підперті кирпичиною двері - звична картина. но це ліріка.
    про плюси замагнічених дверей нічого сказать не можу, через те, шо я жодного не бачу, а от мінусів греблю гати. скоро воно зломиться і ніхто і ніколи його чинить не буде. знову ж таки, того шо ідея була винятково "зрубить бабла", а не так, як у Європі "зробить харашо".
    тьху.

модератор

любая идея европейская адаприруется у нас и не работает))))или работает, но не всегда
    Постійний відвідувач

Конечно, возьмите только сроеднестатистического украинца и станет ясно почему эти идеи не работают. Выходя и заходя пропускают всех подряд и без перебору, а потом еще и кричат, что домофон фигня так как проскакует кто угодно. Конечно проскакует, ведь не пустить так лень, постоять у двери заблокировав проход тем самым или спросить куда идет этот инородный элемент тоже лень. Так с таким отношением надо не дверь ставить, а пулимет на крыше крыльца с самонаводкой, чтоб никто и не приблизился ближе чем на 200 метров. И когда дверь подпирают надо не молча проходить, а убирать булыжники или доски, ну или что там еще можна вставить. Ждут врача или мастера, пусть выходять на улицу и ждут, это их проблемы. А лучше сразу собратся всем подьездом и надавать по голове тому, кто ждет. Домофоном просто надо правильно пользоватся, ведь даже если туалетной бумагой подтератся неправильно мало приятных ощущений.
    Новачок

О "режимники" вылезли. Ещё колючей проволокой обмотайте дверь с домохвоном. Ребята, дружнее надо, ближе и добрее друг к другу, а не кугутами быть. В подьезде у каждого в квартиру небось бронедвери двойные тоже стоят. От кого? От воров? Так не от них это, воры найдут щель.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Vovan-Sumy Посмотреть сообщение
    О "режимники" вылезли. Ещё колючей проволокой обмотайте дверь с домохвоном. Ребята, дружнее надо, ближе и добрее друг к другу, а не кугутами быть. В подьезде у каждого в квартиру небось бронедвери двойные тоже стоят. От кого? От воров? Так не от них это, воры найдут щель.
    Это же ведь Вы писали, что иза отсутсвия ключей дверь дергаете с дружками. Вот и подумайте от кого ставят бронированые двери Ваши соседи. И да, точно не от воров.
    Пророк

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    любая идея европейская адаприруется у нас и не работает))))или работает, но не всегда
    да смысла нет от европейских идей, когда образ мышления людей варварский! идеи можно перенять, а вот мозги нет
    Філософф

Тоді можна питання, ми знімаємо квартиру, і єст-нно хазяєва домофона не поставили. І от коли в дитини температура 38 а дома я сама, то як я буду ждать врача на вулиці? з дитиної чи хай дитина сама дома лежить?
    Це вже 2-гі хазяєва, яким шкода 100 грн з 1000, щоб установили домофон, і їм пофіг як ми будем їх відчиняти, хоч і виламувати.
    Кстаті двері в нас в під'їзді гупають тож, бо щось зламалося, і примерзають, і заїдають періодично, що тре 5 хв нажимать кнопку щоб відчинились. Ото класний сервіс.
    Постійний відвідувач

Так дивітся що Ви знімаєте і за що заплатили. Чому через те, що Ви чогось недогледіли або не прийняли до уваги вчасно, мають відповідати всі. Побачили що немає домофона в квартирі, розвернулися і пішли, а не знімайте її. Бо так можна і віддати гроші за помешкання де немає вікон, а потім піти до сусідів знімати рами прикриваючись дитиною.
    І знову таки тут питання заключаєтся не в недосконалості пристрою, а в звичайному людському розтяпстві.
    Філософф

А за те, що двері гупають так, що чути на всі поверхи, хто має відповідати? І таке вже півроку, я вважаю що ті, в кого є домофон якось могли б позвонити в сервіс, вони ж платять гроші.
    Я не кажу, що ми підпираємо двері, просто різні випадки можуть бути , і якось іноді тре по людському ставитись, а не так категорично як ви.
    А то в лікарні на кожній другій карточці дитячій - кв. такато - домофон у другу квартиру звонити. Так що таких багато.
    До речі, багато залежить і від жильців. Навіщо домофон, якщо всі ходять на коридор курити, пити пиво, бо на вулиці холодно, вигулювать собачку, яка не встигла добігти на вулицю і т.д. Ті самі жильці п'яні сплять на сходах...Називається знайдіть відмінності до і після установки.
    Постійний відвідувач

Хай дзвонять, все ж має властивість ламатися.
    У мене наприклад є домофон, а сусіди не поставили. Так вони замість того щоб підперти двері попросили мене відкрити лікарю, я не проти, завжди готовий допомогти, але терпіти нахабство у вигляді встромленої доски у двері з іржавими цвяхами через які рвеш одяг терпіти не готовий.
    Таких жильців треба виховувати всім разом, в крайному випадку піти гуртом по морді надавати. Сам дуже добре розумію Ваше обурення, але пристрій тут знову не причому
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7

Теги для этой темы