Хочу розказати історію про те, як мої друзі нещодавно поїхали на роботу до Польщі. Спочатку вони збиралися їхати до Варшави, а там самі шукати на польських сайтах оголошення. Потім їм сказали, що це буду довго та дорого після чого вирішили звирнутися в агенцію. Саму агенцію знайшли через соц мережі там була маса вакансій з дуже непоганими варіантами. Люди вибрали вакансію, яка коштувала 2000 тисячі гривень. Також їм пообіцяли, що їх в Польщі зустрінуть. Приїхавши до Польщі їх ніхто ніде не зустрів, сказали самим добиратися до одного міста, а потім ще до іншого. Ці люди вперше були в Польщі. Приїхавши в перше місто з горою багажа самі ходили шукали агенство Єврокадра на яке їх направило українське агенство. Прийшовши туди там не було жодної україномовної людини, а також в агенстві їх ніхто не чекав і не розуміли чого вони до них "приперлися". Після певного часу їм почали пропонувати зовсім інші вакансії, а про ту на яку їх відправило агенство просто морозились. Всежтаки їх відправили на ту адресу де вони повинні були проживати і з куда їздити на роботу. Приїхавши туди вони були в шоці з умов.... Підвальне приміщення з обдертими стінами, де забитий туалет та душ в якому страшно помитися. Люди які там проживали прали речі в відрі з під фарби, а на передодні приїду моїх знайомих там знайшли крису на кухні. Також кухня це зовсім інша історія, просто жах!! Зателефонувавши в укр. агенство яке їх відправило туди їм сказали: " не хвилюйтеся все буде добре ми з усим розберемося, а саме головне йдіть працюйте!" Люди котрі вимушені були там мешкати приїхали також від агенцій в яких їм говорили тіж самі слова: не хвилюйтеся з усим розберемося йдіть працюйте, а то все потім. Ті люди по 2 - 3 тижні вже чекають переселення на інше місце проживання але їх так ніхто і не пересиляє. Самим найти щось краще або кудись переїхати грошей вже не вистачить. Послухавши і побачивши це все мої друзі зайшли на польський сайт і самі собі знайшли роботу безкоштовно, а також їх зустріли та привезли в будинок в якому вони зараз проживають.
Ось всі її контакти: тел. 0973018481, http://vk.com/nataliia_riabets , http://vk.com/nataliia_work
Також у Львові людей зустрічає пані Галина. Це все одне і теж агенство.