Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей19Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 42.
    les
    Філософф

Re: Проблемы банковской системы Украины

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    я немножко на 2 смс раньше писал))..но это было понятно всем
    Следующий ждём приват))
    Ну, взагалі-то то я підначував шановного Enter`а, бо в нього на черзі були "фініки" (Фінанси та кредит).
    Так, заради правди мушу визнати, шо ми з ним обидва помилилися (але він більше ), бо після наших прогнозів вже померли Златобанк, Енергобанк, Стандарт та націоналізований Тимошенчихою Київ.
    Але буду дуже вражений, якшо після Дельти справдиться саме Ваш прогноз з Приватом, а не ентерівський з "фініками".
    Я ставлю на смерть "фініків". Хоча до цієї події можуть покласти ще декого з малюків.

Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Ну, взагалі-то то я підначував шановного Enter`а, бо в нього на черзі були "фініки" (Фінанси та кредит).
    Так, заради правди мушу визнати, шо ми з ним обидва помилилися (але він більше ), бо після наших прогнозів вже померли Златобанк, Енергобанк, Стандарт та націоналізований Тимошенчихою Київ.
    Але буду дуже вражений, якшо після Дельти справдиться саме Ваш прогноз з Приватом, а не ентерівський з "фініками".
    Я ставлю на смерть "фініків". Хоча до цієї події можуть покласти ще декого з малюків.
    я же в шутку ответил.да и не уверен что приват сейчас разложиться..там есть достаточно и финансы и финансовая инициатива бахматюка..тут нужно с этими разобраться в частности дельтой большой банк.Слышал хотят национализировали его
    les
    Філософф

я же в шутку ответил.да и не уверен что приват сейчас разложиться..там есть достаточно и финансы и финансовая инициатива бахматюка..тут нужно с этими разобраться в частности дельтой большой банк.Слышал хотят национализировали его
    Скоріш за все Приват не разложиться. Бо це буде справжній колапс. Справа навіть не в депозитах. Я цього не робив, але треба порівняти залишки на поточних рахунках суб'єктів госпадарювання Привату та Дельти, а також Привату та всієї банківської системи. ГАДАЮ, шо цифри будуть у першому випадку неспівставні, а у другому - навпаки. Якшо у випадку з Дельтою вкладниками у масштабі країни можна пожертвувати, то паралізувати платоспроможність системи ніхто не ризикне. Це не означає, шо це неможливо, але лише у разі повного краху економіки та банківської системи.
    Так, говорили про націоналізацію Дельти...... Але сьогодні пройшла інфо у ЗМІ, шо мінфін відмовився від націоналізації. думаю, тому і рішення про тимчасову адміністрацію.
    За час дії тимчасової ще можливо залучення інвестора у капіталізацію та реанімацію Дельти. Тому прогнозую, шо тимчасова через три місяці буде продовжена.
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Але буду дуже вражений, якшо після Дельти справдиться саме Ваш прогноз з Приватом, а не ентерівський з "фініками"
    Я как бы сильно и не спорил )
    Пророк

Финики и Укргазбанк - начались "заморозки" текущих счётов юридических лиц и СПДешников...............................
    23q
    23-й участник

та ты заливаешь
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Я как бы сильно и не спорил )
    Пишу специально для тебя если ты создал тему про комуналки для себя типа поговорить могли бы в личке поболтать))..или это только мне вход воспрещен в тему?))..
    Пивовар

Dracon, на финики еще в январе жалобы были - у юриков очень туго безнал уходил.
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Финики и Укргазбанк - начались "заморозки" текущих счётов юридических лиц и СПДешников...............................
    Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Dracon, на финики еще в январе жалобы были - у юриков очень туго безнал уходил.
    Фінікі з літа людям вклади не повертають. Спочатку давали по краплині, а згодом взагалі припинили. За чутками чекали рефінансу у лютому. Не знаю, чи отрмали, але видавати вклади не почали. Тому проблеми з платоспроможністю тут цілком логічні.

А от про Укргаз - це цікаво і неочікувано. Це держбанк. Нещодавно йому були передані зобов,язання банка Київ. Тож держава має його підтримувати на плаву.

Чи не переплутали його з Укргазпромбанком? Це зовсім інша установа.
    Пророк

Следующий ждём приват))
    Я думаю он таки ещё раз или два успеет получить "поддержку"...
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5