Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 9 из 9.
    Новачок

Металопластиковий балкон або шахрайство від ФОП Наумчук М.В.

Якщо зібралися застеклити балкон або поміняти дерев"яні вікна на металопластикові - ніколи не звертайтесь до ФОП Наумчук М.В.(офіс знаходиться на перехресті вулиць Фрунзе та Степового Фронту). Особисто мені робили балкон 8 місяців і то не все зробили як обіцяли. Три рази приїздили перемірять, бо персонал набраний некваліфікований, з першого разу неспроможній зробити правильні заміри. Крім того привезли готові частини балкону, який складався з декількох частин і кожна частина була різної висоти. Тому переробляли (правда за їхній кошт ) невірно виготовлені рами, невірно вирізане скло. Це все супрводжувалось постійною брехнею, обіцянками наступного тижня все виправити і підвезти. Короче, якщо Ви садомазохіст, ворог своєму особистому часу і зіпсованим нервам - звертайтесь. Нормальним людям пораджу звертатись до перевірених фірм і недовіряти папірцям ,які роздають на вулицях. !!

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Металопластиковий балкон або шахрайство від ФОП Наумчук М.В.

Ответ Сообщение от Sl_Fanat Посмотреть сообщение
    недовіряти папірцям ,які роздають на вулицях. !!
    А їм ще хтось довіряє? Мене особисто оці промоутери "двєрі балкони окна" так дістали, що лише з етичних міркувань не посилаєш їх у відомому напрямку.
    Новачок

Наскільки я зрозумів вищазгаданий ФОП Наумчук М.В. якраз людей на вулицях і заманює.
    Люди інколи ведуться на розстрочки, скидки і т.д.
    До речі до нього "ходаки" з претензіями в черги вже почали шикуватися.
    І вже після того як я з Наумчуком заключив договір та почали з"явдяться перші натяки на проблеми (порушення термінів), мені дали почитати статтю в одній з полтавських газет, де люди жалілися на нього і навіть в суд подавали. Я сподівався, що мене пронесе - не пронесло ....
    Новачок

Этот человек просто кидалово. Но он еще просто ненарывался на тех кто скоро при кроет ему эту лавочку! И набьет рожу.
    Его заказ просто Фуфло. Его замерщики это просто детский сад. Вообще люди Полтавы никогда необращайтесь подобного рода заманух.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sl_Fanat Посмотреть сообщение
    Наскільки я зрозумів вищазгаданий ФОП Наумчук М.В. якраз людей на вулицях і заманює
    А я думаю, в чём подвох, что они на улице, как саранча пристают.
    Новачок

Подскажите, пожалуйста, речь идет об этом человеке? https://vk.com/id173382914
    А то у нас тут в Днепропетровске один Наумчук завелся, тоже окнами занимается.
    Новачок

Ага, це він "красунчик" !!!
    Здається вікна замовлялись на заводі в Дніпропетровську, а вони були представниками в Полтаві.
    Нажив поганої слави в нашому місті - тепер вирішив нажитися у вас :)))
    Будьте обережні ...
    Новачок

Дякую :). Але ми вже попались... 1,5 міс. чекали вікна на балкон. Нам їх привезли, але без комплектуючих. Вже неділю обіцяють довезти. Навіть монтажників 2 рази присилали, але без стійок монтаж не виходить. :(
    Новачок

Сейчас работает мошенник в Полтаве по адресу Панянка 75-А - ФОП Штепа Артем Валерьевич (0957311693)

Якобы устанавливают окна и двери - на самом деле ничего они не делают и никому не ставят окна. Только кормят завтраками что через 45 дней поставят окна или двери.

Развод продолжается уже второй год, на него более 50-ти заявлений в милиции, уже были штуки 5 судов - и никто его не может посадить за постоянное мошенничество!

Вот их остальные телефоны:

(095) 731-16-93
    0637833625
    0993631053
    0668947921
    0532657632
    0532654168
    0955776151
    0971844292
    0506139463
    0532652935
    0506139463