Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13.
    Філософф

Приглашаем присоединиться к коллективному иску против Дельта-банка

Добрый день.
    Приглашаем лиц, пострадавших от неправомерных действий Дельта-банка, присоединиться к коллективному иску против него.
    Частный случай:
    неизвестное подставное лицо оформило кредитную карту от имени моего клиента, обналичило деньги и исчезло. Теперь Дельта-банк, который преступно не проверил личность при выдаче карты, теперь требует возврата денег от неповинного человека.
    Со всей коллекторской настойчивостью.
    Остановим же неприятеля!
    Наш план:
    +нанять профессионального юриста (уже)
    +подготовить судебный иск (уже)
    ! привлечь вас, коллеги по несчастью, подписать этот иск, превратив его в коллективный.
    ! Победить в суде.
    Наша цель:
    остановить домогания банка
    заставить его в будущем удержаться, от использования подставных документов
    заставить Дельта-банк возместить издержки тем несчастным, кого он незаконно терроризирует.
    Иск подавать собираемся 10 июля 2014 г.
    Соратники, пожалуйста, свяжитесь с нами в этот срок. Давайте бороться вместе!
    За нашими спинами масса обездоленных стариков, которые могут или уже стали жертвами Дельта-банка, даже никогда к нему не обращаясь!

тел +380 98 289-28-49
    svetlana196712@gmail.com
    Светлана Викторовна

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Приглашаем присоединиться к коллективному иску против Дельта-банка

Щось мені не дуже віриться, що це достовірна інформація.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Щось мені не дуже віриться, що це достовірна інформація.
    не могу знать достоверна или нет, но дело благое. таких монстром можно только всем миром победить
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Знаючи систему перевірки даних при оформленні кредиту в Дельта банку - таке дуже малоймовірно.
    неизвестное подставное лицо оформило кредитную карту от имени моего клиента
    andy, щоб оформити карту треба як мінімум:
    - документи (оригінал чи підробка то вже хз, іноді підробку важко визначити);
    - пройти стандартну для всіх банків процедуру обзвону (ідентифікації), зокрема людина має надати два стаціонарних номера, де мають підтвердити її особу;
    - бути присутнім особисто (клієнту чи "підставній особі"), адже клієнта фотографують. Без фотографування система не пропустить кредитного інспектора до видачі кредиту.
    І саме фото клієнта, зроблене у місці видачі карти має показати, хто брав - клієнт, який хоче кидонути банк і не повертати кредит, чи підставна особа. У останньому випадку справа лише за правоохоронними органами. І якщо дійсно кредит видано на "підставного" - співчуваю я тому кредитному інспектору, що його видав.
    Пророк

Знаючи систему перевірки даних при оформленні кредиту в Дельта банку - таке дуже малоймовірно.

andy, щоб оформити карту треба як мінімум:
    - документи (оригінал чи підробка то вже хз, іноді підробку важко визначити);
    - пройти стандартну для всіх банків процедуру обзвону (ідентифікації), зокрема людина має надати два стаціонарних номера, де мають підтвердити її особу;
    - бути присутнім особисто (клієнту чи "підставній особі"), адже клієнта фотографують. Без фотографування система не пропустить кредитного інспектора до видачі кредиту.
    І саме фото клієнта, зроблене у місці видачі карти має показати, хто брав - клієнт, який хоче кидонути банк і не повертати кредит, чи підставна особа. У останньому випадку справа лише за правоохоронними органами. І якщо дійсно кредит видано на "підставного" - співчуваю я тому кредитному інспектору, що його видав.
    вы про современную косметику слышали? бабам сменить длину и цвет волос, линзы другого цвета + грамотный макияж = хрен узнаете!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

andy, при чому тут косметика?
    У випадку подання колективного позову, людина повинна викласти сюди його текст, який зокрема повинен містити більш-менш правдиву інформацію щодо суті справи. А так ні імені, ні указання того, фіз. чи юр. особа, ні міста здійснення правочину, зовсім нічого.
    неизвестное подставное лицо оформило кредитную карту от имени моего клиента
    Хто саме ця Світлана Вікторівна? Якщо вона вказує, що це її клієнт, то виходить вона - юрист. Але виходячи з тексту, що тут подано - зовсім не професійний, скоріш за все проффессіональний.
    Філософф

А так ні імені, ні указання того, фіз. чи юр. особа, ні міста здійснення правочину, зовсім нічого.
    Ну як нічого. Є контакти за якими можна дізнатися подробиці. Це немало, імхо.
    Хто саме ця Світлана Вікторівна?
    При бажанні можна подзвонити дізнатися.
    Мене попросили розмітити об'яву люди, яким у мене особисто нема причин не довіряти. Як воно там насправді - хз, звісно. Я особисто з Дельта-банком не стикався. Брехати не буду. Але про кидки зі сторони інших банків чув і не раз.
    Пророк

andy, при чому тут косметика?
    У випадку подання колективного позову, людина повинна викласти сюди його текст, який зокрема повинен містити більш-менш правдиву інформацію щодо суті справи. А так ні імені, ні указання того, фіз. чи юр. особа, ні міста здійснення правочину, зовсім нічого.

Хто саме ця Світлана Вікторівна? Якщо вона вказує, що це її клієнт, то виходить вона - юрист. Але виходячи з тексту, що тут подано - зовсім не професійний, скоріш за все проффессіональний.
    при тому, що грамотне застосування оної не дасть змоги ідентифікувати зловмисницю, а виконати інші пункти зовсім не складно
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

В Google+ знайшов цю людину, Светлана Иваненко. Перше - навіщо мені телефонувати до цієї людини, я ж не працівник банку? Друге - я особисто мав кредит і депозит в Дельті, зараз користуюсь платіжною картою, мій двоюрідний дідусь - отримує три роки пенсію і має депозит, то жодних питань не виникало. А от коли дідусь отримував пенсію через Приват, то там питань було дуже багато. І ще, ось що почитав на Харків форумі http://www.kharkovforum.com/showthread.php?p=45613683 там аналогічні питання (щодо тексту позову) до моїх виникли.
    Upd. На МінФіні представник банку відписався у відповідь.
    Філософф

Перше - навіщо мені телефонувати до цієї людини, я ж не працівник банку?
    Ну у вас же питання виникають. Якщо ви і справді хочете отримати на них відповіді, то теоретично це можна зробити. Якщо ж просто питання до самого себе... Ну тоді так. Телефонувати і справді нема чого.
    Друге - я особисто мав кредит і депозит в Дельті, зараз користуюсь платіжною картою, мій двоюрідний дідусь - отримує три роки пенсію і має депозит, то жодних питань не виникало.
    Ну якщо не виникало питань у вас, то це ж не означає автоматино, що їх апріорі не може виникати ні в кого іншого. Правда ж?
    Перший раз я випав в осад, коли один з банків прислав мені кредитну картку звичайною поштою. Звичайним листом, не рекомендованим. При цьому я про це не просив. Да, ви можете написати, що там потрібна активація і без мене з неї ніхто отримати гроші не зміг би. Але, але... Це я до того, що в банку в цього хороша репутація. І у моїх знайомих до нього питань не виникало. А в мене виникли (як можна кредитну картку, хай і не активовану, відправляти за власною ініціативою на звичайну пошту?). Хоча прямих грошових втрат я тоді й не поніс, але нікому той банк після того радити не буду.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя