Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 13 из 13.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Приглашаем присоединиться к коллективному иску против Дельта-банка

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    я випав в осад, коли один з банків прислав мені кредитну картку звичайною поштою. Звичайним листом, не рекомендованим.
    У мене з банком "Русский стандарт" була ідентична ситуація. А до цього брав у них техніку в рострочку. І не помітив, що у договорі поставив підпис, яким погодився на випуск карти. Тому зараз уважно перевіряю всі договори перед підписанням. До речі, про те, що мені можна оформити карту паралельно з кредитною угодою і про те, що від неї можна відмовитися, інформували лише два банки - Дельтабанк та Укрсиббанк. З інших це треба кліщами витягати.
    Ну у вас же питання виникають. Якщо ви і справді хочете отримати на них відповіді, то теоретично це можна зробити.
    Так, у мене питання виникають, але я хочу, щоб і інші бачили відповіді на них. Бо інакше, тоді питаннь виникає ще більше, і виникає ще більше сумнівів щодо правдивості поданої інформації.

Філософф

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Так, у мене питання виникають, але я хочу, щоб і інші бачили відповіді на них. Бо інакше, тоді питаннь виникає ще більше, і виникає ще більше сумнівів щодо правдивості поданої інформації.
    У прнципі я згоден з вами. Але викладати приватну інформацію на форуми просто для того, щоб хтось у чомусь переконався неправильно, імхо. Ну викладуть тут ПІБ, номер договору і т.д. Якщо ви не працівник банку, то вам ці дані абсолютно нічого не скажуть і все одно до кінця ні в чому не переконають. І правдивість інформації до кінця залишиться не з'ясованою. Очевидно, дана інформація може бути корисною тому, хто в тій чи іншій мірі постраждав від неправомірних дій банку і не може з якихось причин самостійно відстояти свої права. Напевне, її варто розцінювати тут, на форумі, як довідкову. Не більше і не менше.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ну викладуть тут ПІБ, номер договору і т.д.
    Я говорю про текст позову. Мені не потрібно ПІБ, ІНН, номера договору, так як розумію, що це конфіденційна інформація. З формулювання позову (без указання персональних даних) буде більш зрозуміла ситуація. А так, повторюсь, питань виникає ще більше, і виникає ще більше сумнівів щодо правдивості поданої інформації.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2