Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей33Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 10
Показано с 71 по 80 из 98.
    Пророк

Re: Лизинговая компания ЭТАЛОН- настоящий лохотрон!!!

Ответ Сообщение от Адвокат Фумелёв Посмотреть сообщение
    И здесь вы должны понимать, что никаких 220 тыс грн. авто никогда не стоил, потому что цену выдумали, а был изначально 400 тыс. грн., например.
    Разве нельзя доказать, что на день оформления договора таких цен у дилеров не было? (у тех, у кого "Эталон" потом выкупает автомобили для своих клиентов)

Новачок

Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    Разве нельзя доказать, что на день оформления договора таких цен у дилеров не было? (у тех, у кого "Эталон" потом выкупает автомобили для своих клиентов)
    Я тоже задалась этим вопросом, как доказать?
    Ведь согласно Стаття 19. Заборона нечесної підприємницької практики

3. Забороняються як такі, що вводять в оману:

1) пропонування для реалізації продукції за визначеною ціною, якщо існують
    підстави вважати, що продавець або виконавець не зможе надати таку продукцію
    за такою ціною або у таких обсягах, що можна передбачити з огляду на пропоновану
    ціну та характеристики продукції;

А ЕЩЕ согласно п146.14 ПКУ
    Дохід від продажу aбo іншого відчуження вищезазначениx об'єктів основних засобів тa нематеріальних активів для цiлей застосування цієї статті визначаєтьcя відповідно до договору пpо продаж або іншe відчуження об'єктiв основних засобів тa нематеріальних активів, але нe нижче звичайних цін тaких об'єктів (активів). Тoобто характерними ознакaми продажу основних засобів тa нематеріальних активів є:

01 - передача прав власності відповідно дo укладених договорів;

02 - отримання плати абo компенсації.

Особливості укладання зазначениx договорів врегульовано Цивільним кодексом. Пpи цьому отриманий дохід вiд продажу або iншого відчуження основних засобів тa нематеріальних активів має бyти нe нижчим зa звичайну ціну такогo об'єкта (активу). Для визначення звичайних цін слiд керуватися cт. 39 Податкового кодексу.

Тобтo дохід за такими операціями мaє визначатися відповідно дo договірних цін, але нe менших за звичайні ціни нa такі основні засоби, щo діяли нa дату такого продажу, y разi якщо договірна ціна нa такi основні засоби відрізняється бiльш як на 20% вiд звичайної ціни нa тaкі основні засоби.
    Пророк

Ответ Сообщение от Адвокат Фумелёв Посмотреть сообщение
    Есть позитивная практика с адекватным обоснованием. Основания иска - несправедливые условия
    Мне интересно как вы доказываете несправедливость условий договора если клиент подписывая договор уже соглашается со всеми условиями?? К сожалению 3-4 года назад представлял неоднократно подобные кидай-канторы в суде. Решения судей были практически всегда однозначны - иск отклонить...
    Поймите что такие понятия как "нечесна підприємницька практика" и "несправедливі умови..." это лишь термины которые написаны в ЗУ "О защите прав потребителя" и упираться на них при доказательстве в суде не совсем правильно. Я конечно не знаю как работает Эталон, но думаю что все они работают одинаково. Тут даже не одна контора а как минимум 2. Первая вам предоставит платную консультацию тысячи на 4 грн в зависимости от стоимости товара (хотя вам не скажут что это консультация). Вы дописываете акт ПП о том что консультацию получили и претензий не имеете. Это первая сумма которую вы уже не увидите. Вторые суммы это уже будут регулярные платежи. Если вы расторгнете договор то часть этой суммы вернут кроме так называемых "адміністративних витрат".
    Для адвоката, нужна будет помощь - обращайтесь. Если нужно будет могу бросить свои возражения на иски которые я писал, там все довольно подробно описано.
    Новачок

Я тоже заплатила 10% мені подз і сказали ,що машини не привезуть коли я не олачу ще 50% я так і зробила оплатила тепер ні машини ні грошей що робити від мене тел неберуть Може хтось знає що робити подз Я розірвала з ними договір і вони гроші не повертають 0630759032 Галя
    Новачок

Привет всем кто вляпался в данную компанию. Знаю эту работу с корней, от А до Я, Помогу с возвратом Ваших кровно заработанных! т. 0966039259
    Новачок

Добрий день Скажіть будь -ласка як можна вернути гроші Я тоже постраждала в Еталоні заплатила 10% і 50 % а машине нема і грошей не повертають мій тел 0630759032

напишіть свій тел мене теж обманули в Еталоні ,що робити?
    Пророк

Об "Эталоне" с третьей минуты

http://distalo.ictv.ua/ru/index/view-media/id/81419
    Новачок

і я кілька днів назад дивилася про цей лохотрон. Це просто жах.
    Новачок

Нові телефони Еталона

+38 (095) 828-65-65
    +38 (068) 977-03-74
    Пророк

Это реклама? )))
+ Ответить в теме
Страница 8 из 10