Вирішив написати про свою неприємну ситуацію, можливо знайду однодумців-постраждалих, з якими будемо спільно боротися за свої права, а можливо, цей топ буде комусь попередженням від шахрая.

На початку жовтня уклав договір на виготовлення і встановлення балконної рами з горе-підприємцем Козирєвим Віталієм Віталійовичем, договір укладався за адресою: м. Полтава, вул. Кагамлика, 37, територія цегельного заводу там тоді воно знімало офіс.

Картина проста і банальна, в стилі українського вестерну. Передплату взяли, кілька разів зявилися на обєкт, щось там поміряли, розібрали старі перила (!) і щезли. Потім через пару днів прийшли ставити швелера, принесли якийсь ржавий погнутий швелер, мабуть перероблена запчастина з німецького танку... Пояснив ситуацію, що так не робиться - пішли. Не було хлопців кілька днів, напередодні коли закінчувався термін у договорі прийшли поставили нормальні швелери. зникли. На дзвінки кормили "завтраками", в результаті написав їм претензію, послав поштою з описом і квитанцію про вручення.
На дзвінки відповідали через раз, все кормив обіцянками. Потім десь через тиждень як надіслав лист говорить, мов все зробимо за 8 днів, ось сьогодні до вас майстер прийде поміряти розміри рами (!!!!!) .... Пояснив, не дуже культурно що з такими спецами працювати не хочу, почав вимагати повернення передплати яку віддав у розмірі 60%, оскільки умови договору порушені і всі строки пройшли!... Тут почалося саме цікаве.

На дзвінки відповідати перестав, поїхали на офіс - там сказали на прохідній що "ця контора уже звідси з"їхала". Телефон стаціонарний, вказаний у договорі, виявився непрацюючим.

Звернувся у інспекцію з захисту справ споживачів, у райвідділ. В останньому сказали що моя заява уже не перша, що мене "порадувало". Інспекція з захисту прав споживачів провели перевірку, ледве його знайшли, воно зявилося, написало пояснення, пообіцяло виконати роботи до кіця місяця або повернути гроші. Враховуючи, що це було тиждень назад, а "ВОНО" так на горизонті і не зявилося, думаю повертати гроші воно так просто не хоче..
Мабуть не дуже ще придавили, ну що ж, все попереду )
Хоча, правда після заяв став інколи брати слухавку та обіцяти "завтра гроші поверну" ))

Як результат зараз балкон у мене стоїть голий навіть без перил, нічого не зроблено, ремонт, відповідно теж гальмується... Та і ситуація вкрай неприємна, бо для мене сплачені кошти - дуууже не маленька сума!

Враховуючи ситуацію, Інспекція пообіцяла застосувати максимальні санкуції - стягнення до бюджету на суму договору виконання робіт. Але тут питання в іншому, якщо таким кретинам не доходять елементарні речі - не можеш, не берись, а воно саме не може, оскільки бачили б ви як ті швелера монтували........ моя бабуся зробила б краще.... вважаю таких ідіотів треба карати.

В міліції мені звісно не повідомили прізвища та контакти інших постраждалих, але показали пару договорів з логотипом контори "рога і копита" Козирєва В. В.
Тому якщо хтось стикався з цим "роботягою" прошу відгукнутися та написати мені на електронку madman04@rambler.ru свої контакти, спільно ми швидше прищимимо яйця шахраю!