Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей14Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 8
Показано с 21 по 30 из 71.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Как сделать, чтобы небыло недолива на заправке?

Ch!p, підігрівають до +30-40 чи класика жанру "джентельменів удачі " - розводять чимось?

Завсідник

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    чи класика жанру "джентельменів удачі " - розводять чимось?

Как вариант-добавлят ацетон,растворитель...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Бррр... І як себе машина почуває від такоі гидоти...? До речі, таке питання - чи можливо прямо на АЗС перевірити октанове число? Розведений або матиме менше, або швидко втрачатиме. До речі, а є ж спеціальні присадки, які його збільшують. І наприклад з 80-го бадяжать 92-ий
    Завсідник

І наприклад з 80-го бадяжать 92-ий
    А с 92-го бадяжат 95-й
    23q
    23-й участник

значит с 80 бадяжат 92, с 92-соответствено 95, с 95-98! Значит в феррари можно заливать 80! Эврика!
    Пивовар

є ж спеціальні присадки, які його збільшують
    Как бы обьяснить по простому "на пальцах"...
    Чем бОльшая степень сжатия у двигателя - тем большую мощность можно с него снять.
    Но... При определенной степени сжатия смесь бензина с воздухом детонирует (самовоспламеняется), что для двигателя плохо.
    Вот для этого повышают в топливе содержание изооктана (чем его больше - тем более стойкое топливо к детонации).
    Повышение октанового числа в свою очередь влияет на скорость горения бензина - высокооктановый сгорает медленнее, чем низкооктановый.
    Смесь в двигателе с бОльшей степенью сжатия (которому нужен высокооктановый бензин) нужно поджечь раньше (горит топливо медленнее, нужно больше времени для сгорания)

Когда "бодяжат" низкооктановый бензин присадками, порог детонации у него повышается, а скорость горения уменьшается незначительно (еще раз повторю - у высокооктанового бензина скорость горения меньше, чем у низкооктанового).
    Смесь горит быстрее, чем нужно, двигатель при этом начинает работать "жестче" - появляются посторонние шумы (зажигание то настроено на нормальное топливо)
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Паук, приблизно я так і розумів )
    Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Значит в феррари можно заливать 80! Эврика!
    Тільки скільки машина проїздить на такому г**** паливі? Бідний двигун...
    23q
    23-й участник

Sky, я не думаю что заведется. Кстати присадки в бензине сейчас везде. По всему миру. Плохо єто или хорошо сложно сказать, такой безпощадній прогресс. Неизщвестно на каком бензе будет ехать лучше современная машина-на 95,который производился в 75 году(по той технологии без присадок), или в 2012 году.
    В США можно купить бенз и через пол года машина на нем не заведется.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Я зараз не дуже в курсі про бензин, бо в батька зараз машина на ДП. Але пам'ятаю, що було краще залити на WOG (Половки чи Говтвянчик) чи ОККО біля Екватора 92-ий, а ніж на Надєжді 95-ий.
    Пророк

Товариш на сервісі Тойоти працює - вони своїм клієнтам не радять 95го. Мовляв, це чистий 92й з присадками, які швидко убивають двигун.
    Я раніше заправлявся на Леваді 92м на супер-дешевій заправці, на якій окрім того, що ціна найдешевша по місту, так ще й знижка в 11 копійок, якщо береш 20 і більше літрів. Забув, як називається.
    Потім, вирішив спробувати Надєжду, щоб порівняти. То на бензині від Надєжди у автомобіля як наче друге дихання відкрилося. На ту дешеву заправку більше ні ногою.
    А після Надєжди вирішив спробувати 92й на ОККО. На Надєжду я більше не їжджу))
    Так, на ОККО дорожче, але на їх бензині розход менший, ніж на бензині Надєжди, та і автомобіль їде по-людськи, а не як попало.

Був талон на 10л 95го ТАТНафти, то на ТАТНафті 95й гірше за 92й ОККО.
    А от сьогодні на ТАТНафті влив 20 92го, то впринципі, не помітив різниці з ОККО (окрім ціни, звісно :) )

Коротше кажучи, я для себе вирішив, що 95го лить не буду. Крім того автомобіль розрахований на 92й, то навіщо йому лити те, що для нього не передбачено?
+ Ответить в теме
Страница 3 из 8