Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
  • 1 Сообщение от Sergius
  • 2 Сообщение от tayatlas
  • 1 Сообщение от Lake
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
    Новачок

В Україні діють вимагачі, які прикриваються підприємством "ІМР"

До редакції всеукраїнського видання "Газета по-українськи" надійшла інформація, що в Україні діють вимагачі. Прикриваються підприємством "ІМР", яке розповсюджує нібито колекційні картки з корисною інформацією на теми Животные планеты, Сад моєї мрії: легко та доступно, Вкусно, быстро и удобнo, Домашняя медицинская энциклопедия, Цветы дома: шаг за шагом, Говорим по-английски, Шедевры классической музыки, У світі дикої природи. В кожній темі близько 15 рубрик, в кожній рубриці більше 200 карток. Юридичної адреси не мають, тільки абонентську скриньку і телефон.

Першу посилку присилають нібито безкоштовно, але доводиться платити 16 гривень за пересилку. В ній подарунок, й 10 перших карток. Потім, їх кидають прямо в поштову скриньку, ніяких квитанцій не дають. Після отримання, за них платять на пошті. Через місяць без відома передплатника кількість карток збільшують до 30 штук. Присилиють кожні два тижні. Вимагають за них 69 гривень.

Посилки надсилають без замовлень, нав’язують громадянам. Вони переважно відмовляються забирати посилки, надіслані накладною платою.

Коли пробуєш відмовитись, говорять, що більше карток присилати не будуть, а через місяці три починають приходити листи з колекторської фірми з вимогою заплатити борг за неоплачений товар, який приходив уже після відмови, погрожують.

Всеукраїнське видання "Газета по-українськи" проводить незалежне журналістське розслідування, перевіряє достовірність інформації. Шукає людей, які потрапили в подібні пригоди.
    Оскільки така схема має усі ознаки шахрайства, результати буде представлено правоохоронним структурам.
    Також, Газета звернеться по роз’яснення, як протистояти та захиститись від таких шахраїв.

Можливо, ви знаєте людей, які потрапили в тенета цієї фірми, або самі знаходитесь в подібній ситуації. Якщо відкрито наважитесь розповісти, пишіть в особисті повідомлення, скину координати. Можна буде зв'язатися телефоном або зустрітися.

Пророк

Re: В Україні діють вимагачі, які прикриваються підприємством "ІМР"

Что за бред..... Журналисты вообще по-моему раздувают несуществующую сенсацию.

Нафига я пойду на почте получать посылку за которую нужно еще и заплатить ? Да мне хоть 200 квитанций в день кидайте.... толку то ?
    Пророк

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    Нафига я пойду на почте получать посылку за которую нужно еще и заплатить ?
    Честно говоря я два раза перечитал пост и тоже так и не понял в чем тут развод? Не идите, не платите, не забирайте, и посылайте ФСЕХ Ф САД

Ответ Сообщение от Sergius Посмотреть сообщение
    Оскільки така схема має усі ознаки шахрайства,
    Вы прежде чем писать подобный бред посмотрите хоть что представляет собой понятие "шахрайство":
    Стаття 190. Шахрайство - Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) -
    Завсідник

На самом деле этот трюк довольно старый. Не так давно нечто подобное пытались практиковать в России. Суть его заключается в том, что тебе действительно присылают посылку с бесплатным фуфломициновым содержимым. Многие из любопытства её получают. Заплатить ведь надо только за пересылку, а плата относительно невысока. Подвох в том, что момент получения означает то, что вы соглашаетесь с тем, что вы автоматически подписались на остальные УЖЕ ПЛАТНЫЕ рассылки. Там где-то либо галочка неприметная, либо бумажка с типо "договором-офертой". Как-то так. По-большому счёту это всё, конечно, чушь собачья и никто никому ничего не должен, но некоторые легковерные ведутся. А уж если кто хотя бы один раз оплатит уже "платную" посылку, то это означает, что он автоматически признает долг :)... Всё это чистейшей воды мошенничество, но 2-3 человека из сотни ведутся :)
    модератор

Ответ Сообщение от Sergius Посмотреть сообщение
    Можливо, ви знаєте людей, які потрапили в тенета цієї фірми, або самі знаходитесь в подібній ситуації. Якщо відкрито наважитесь розповісти, пишіть в особисті повідомлення, скину координати. Можна буде зв'язатися телефоном або зустрітися.
    Особисто я увесь адресовний мені спам знищую. У разі повідомлень паперовою поштою це слід розуміти буквально: спалюю.

Шахраїв зустрічав, і нічого Вам особисто повідомляти не збираюся. Коли знайду їх координати, то напишу про це публічно, на форумі. Далі - робіть що завгодно. В мене ставлення до сабжу паралельне.
+ Ответить в теме