Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей48Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 20
Показано с 21 по 30 из 197.
    модератор

Re: Письмо с угрозами от ТзОВ "Фінансова компанія Кредит-Капітал" (Воля, Поиск, Сател

Санек! дипломатично всех посылать и спокойствие, только спокойствие)

Постійний відвідувач

Re: Письмо с угрозами от ТзОВ "Фінансова компанія Кредит-Капітал" (Воля, Поиск, Сател

Ответ Сообщение от Ульотний Посмотреть сообщение
    Приєднуюся до клубу учасників "боржників" ТОВ "ФК"Кредит-Капитал" - став щасливим власником вище згаданого листа.
    Можливо в когось є договір, бо я свій викинув ? (договір Поиска про постачання телекомунікаційних послуг)
    Що далі робити?
    Дык, запроси копию со своей подписью :)... может у них ее нет вообще, а только номер клиента в компе :)...
    штатний скептик

Що далі робити?
    Сложить макулатуру в папочку. Я так сделала. Вот такое заявление киевляне сегодня должны были в прокуратуру отнести. На харьковфоруме тоже есть ветка "обиженных" Кредит-Капиталом.
    Вложения
    Новачок

Так і зроблю !
    І все таки лоскоче мене одна думка. Колись моя сім'я дивилася кабельне Поиск, а потім перейшли на Триолан. Поиск при цьому ми офіційно про відключення не повідомили. Так я ходи і намагався відключитися , але мені відмовили бо в мене з собою не було паспорта. І от коли я вже дивився Триолан, Поиск наївно думав що постачає мені свої послуги і через місяць мене таки відключили, борг так і завис. І от пройшло два роки Поиск продав " должок " колекторам. Правда ніби й на моєму боці бо я його не дивився, але документів то в мене про це НЕМАЄ. Що ж буду чекати далі !

Любаша, А скільки вже чекаєте Ви ?
    модератор

Санек не засоряй компот жидкостью из желчного пузыря) падай на мороз) пусть хоть договор найдут перечитать надо и т.п.
    Новачок

Отож бо й воно треба договор !
    штатний скептик

Любаша, А скільки вже чекаєте Ви ?
    З учорашнього дня))
    Ульотний, ми не маємо виправдовуватися, шукати правди (на чиєму вона боці) чи ЩОСЬ підтверджувати документально, бо нам не виставляють навіть рахунку за борг, не кажучи вже про його документальне підтвердження! Загляньте у конверт, що там? "Бамажка" за написом Повідомлення за намальованими підписом директора ТОВ Поіск і печаткою ТОВ Полтавські телекомунікаційні системи і "бамажка" без імені з ввічливою вимогою "гоні бабло". Цікавий збіг: бамажки мають однаковий вихідний номер))
    part of me

Ответ Сообщение от art_b Посмотреть сообщение
    Всё, fragov, доподписывался!
    Я ні на що не підписувався.
    Новачок

Любаша, Дякую що заспокоїли !
    Пасажир

Re: "Забавное" письмо от ТзОВ "Фінансова компанія Кредит-Капітал"

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Тобто база клієнтів перейшла довгий шлях: Сателіт -> Поіск -> Воля -> Кредит-Рога-і-Копита.
    Я теж ще до Сателіту підключався...
    Офтоп:

+me LAEN одягає капці та спускається на 1-й поверх до поштової скриньки...
+ Ответить в теме
Страница 3 из 20